Similar lots by type
-
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
Tapis d’orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 250 x 330 cmEstimate: € 200/240 -
#336Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 293 x 90 cmEstimate: € 60/100 -
#286
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 360 x 255 cmEstimate: € 200/300 -
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#146Meshed
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#116Bidjar
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 260 x 145 cmEstimate: € 100/120 -
#706Keshan
Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt. Centraal medaillon met een olijfgroene fond.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Médaillon central sur fond vert olive.No longer availableDim. 288 x 200 cmEstimate: € 300/500 -
#46Krachi
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70/80 -
#476Kashan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 249 x 167 cmEstimate: € 120/200 -
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 352 cmEstimate: € 200/300 -
#496Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 275 x 176 cmEstimate: € 50/100 -
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 168 x 95 cmEstimate: € 30/50 -
#76Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 106 cmEstimate: € 30/60 -
#486Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 195 cmEstimate: € 80/100 -
#346Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 194 cmEstimate: € 60/100 -
#266
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 291 x 201 cmEstimate: € 80/120 -
#136
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 313 cmEstimate: € 120/200 -
#56Bokhara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 240 x 160 cmEstimate: € 30/50 -
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 84 cmEstimate: € 120/200 -
#316
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 310 x 221 cmEstimate: € 120/200 -
#686Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 292 cmEstimate: € 120/200 -
#106Koliai
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 157 cmEstimate: € 80/120 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 175 cmEstimate: € 40/60 -
#326Hamadan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 308 x 86 cmEstimate: € 100/180
Other lots in this auction
-
#353
Een jardinière van verzilverd koper, versierd met bloemen in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Jardinière en cuivre argenté décorée de fleurs en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#643
Een asbak van malachiet.
Cendrier en malachite.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 50/100 -
#503
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van uitrustingen op de ene en vogels en pioenen op de andere. Einde XIXe eeuw.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’armes et d’oiseaux et de pivoines. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 140/200 -
#332Dolf Van RoyPeriod: België 1858 - 1943
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#690
Lot van 9 stuks grafisch werk: “Preekstoel nr 1”. Kopergravure van Georg Hertel naar F. X. Haberman, genummerd 166. Medio XVIIIde eeuw (23 x 36 cm). “Kirche Skt Martin zu Worms”. 3 kopergravures van Wilhelm Bayrer naar E. Gladbach, Darmstadt 1866 (56 x 37 cm). 5 vellen met potloodschetsen voor plafond-en wandversieringen (50 x 34 cm).
Lot de gravure 9 pièces: “Chaire d’église n° 1”. Gravure sur cuivre par Georg Hertel d’après F.X. Haberman, numérotée 166. Milieu du XVIIIe siècle (23 x 36 cm). “Kirche Skt Martin zu Worms”. 3 gravures sur cuivre par Wilhelm Bayrer d’après E. Gladbach, Darmstadt 1866 (56 x 37 cm). 5 pages aux croquis en crayon pour des décorations murales et de plafond.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#236
Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.
Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 600/1000 -
#222Karel De BauwPeriod: 1909 - 2002
“De banjospeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de banjo”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 420/460 -
#816
Een vintage kapstok van gechromeerd metaal.
Porte manteau vintage en chrome.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#67
Een tafellampje van geel koper en glas in de vorm van een vlinder.
Lampadaire en cuivre jaune et verre en forme de papillon.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50/80 -
#757
Een paardenhoofd van groen en kleurloos Muranoglas.
Tête de cheval en verre de Murano vert et incolore.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#462J. Delvaux
“Straatzicht bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Scène de rue nocturne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#400
Een armstoel van stoomgebogen beukenhout.
Fauteuil en hêtre courbé au vapeur.No longer availableEstimate: € 30/50