#276
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#186
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#346
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#466Taspinar
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#486Keshan
#496
#316
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#356
#166Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
#306
#96Heriz
#366
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#86
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 248 x 135 cmEstimate: € 40/60
#560Max Handwerck, Germany 3
Pop. Bruine slaapogen, open mond met vier tanden. Omstreeks 1900. Gemerkt.
#137Chaneli
#635Steiff
Lot van 8 pluchen dieren. Gemerkt.
#685Unica
Lot van 7 poppen. Diverse ouderdom en materiaal. Gemerkt.
#197Mathurin Moreau
“Herderin”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
#301
Een aardewerken tabakspot met koperen deksel.
#240
“H. Johannes Prodomast”. Griekse icoon met zilveren riza (± 90 g). Begin XXste eeuw met recente opdracht.
“St-Jean Prodomast”. Icône grecque au riza en argent (± 90 g). Début du XXe siècle avec dédicace récente.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 400/450 -
#328
#147Benrath
Een dameshoofd van aardewerk op houten sokkel. Gesigneerd.
“Tête de femme”. Terre cuite sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#659
“Ratten bij een voorraadvat”. Japanse ivoren netsuké.
#520Christian Dior Poison
#183Capodimonte
Een arend van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.
Aigle en biscuit polychrome sur socle en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/100