De veiling van 9, 10 en 11 december zal bijzonder mooie zaken bevatten. Een Hamburger Schapp uit de XVIIde eeuw, een cabinet in Hollandse marquetterie van omstreeks 1800, schilderijen van oude meesters, zilver, kristal, Oosters en Europees porselein, een grote partij schitterende moderne juwelen van wit en geel goud, bezet met edelstenen van de beste kwaliteit, verzamelvoorwerpen enz. enz. Te verkopen aan de hoogstbiedende. Er staat al heelwat op de website en er komt voortdurend bij.
La vente aux enchères des 9, 10 et 11 décembre comprendra des objets exclusive tel une Hamburger Schapp du XVIIe siècle, un cabinet en marquetterie hollandaise de style et d’époque George III, des tableaux de maîtres anciens, argenterie, cristal, porcelaines d’Orient et européennes, une grande quantité de bijoux modernes en or blanc et jaune 18 ct serties de pierres de haute qualité, des objets de collection etc. etc. A vendre au plus offrant. Une grande partie des objets est déjà mis sur le site et nous en ajoutons continuellement.
The auction of December 9th, 10th and 11th comprises of beautiful items, like a XVIIth century Hamburger Schapp, a George III cabinet in Dutch marquetry of extreme beauty, old master paintings, silver, crystal, Oriental and European porcelain, a large quantity of brilliant modern jewelry in 18 ct white and yellow gold set with high quality precious stones, to be sold at the highest bidder. A lot of it is already on the website, with we are adding lots continuously.
Leave a Reply
You must be logged in to post a comment.