Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Acht diverse hoofdjes van terracotta en kalksteen (enige kleine letsels). Zuid-Amerika.

Acht diverse hoofdjes van terracotta en kalksteen (enige kleine letsels). Zuid-Amerika.

Huit petites têtes diverses en terre cuite et calcaire (quelques petits dégâts). Amérique du Sud.
Dim. H. ± 10 cm
SKU: 2709160528.
Categories: Aardewerk, curiosa.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #528
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #830

    Een paar binnendeurfrontons van gesculpteerd eikenhout. Grotendeels XIXe eeuw.

    Paire de frontons de portes en chêne sculpté. en partie XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #750

    Een ‘Character Jug’ van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Character jug en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #445

    Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.

    Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #356
    Bachtiar

    Perzisch tapijt van wol met een gestileerd decor van dieren. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine à décor stylisé d’animaux. Noué main.
    No longer available
    Dim. 204 x 157 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #689

    Een vaas van meerkleurig aardewerk, gedecoreerd met florale motieven.

    Vase en faïence polychrome décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #376
    Lori

    Perzisch tapijt van wol met een gestileerd decor met bomen. Handgeknoopt.

    Tapis en laine à décor stylisé d’arbres. Noué main.
    No longer available
    Dim. 222 x 180 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #668

    Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.

    Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #771

    “Mephisto”. Buste van terracotta. Niet gesigneerd, toe te schrijven aan Dominique Van den Bossche (1854-1906).

    “Méphisto”. Buste en terre cuite. Sans signature, attribué à Dominique Va, den Bossche (1854-1906).
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #336

    Een vogelbad van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een boomstronk met opschrift ‘Chasse gardée’ en bovenaan getooid met twee vogels.

    Abreuvoir à oiseaux en faïence polychrome en forme d’un arbuste à l’inscription “Chasse gardée”, le bassin surmonté de deux oiseaux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #757
    Govancroft, Glasgow

    Een grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.

    Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    Collectie zeldzame vlinders en insecten. In vijf lijstjes met glas.

    Collection de papillons et d’insectes exotiques. Dans cinq cadres vitrés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #797

    Een knobbelvaas en een klepkan van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Vase et pichet couvert en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #82

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cabinet cinq pièces en faïence de Delft polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #632

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #540
    Bachtiar

    Perzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.
    No longer available
    Dim. 216 x 161 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #739

    Een gebeeldhouwde en vergulde spiegel in barokke stijl.

    Miroir en bois sculpté et doré de style baroque.
    No longer available
    Dim. H.113 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #89

    Een paar maatbekers van blauw en wit aardewerk. Brussel, omstreeks 1800.

    Paire de chopes en faïence bleue et blanche. Bruxelles vers 1800.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #745
    Capodimonte

    Een lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.

    Lot de quatre cruches décoratives en faïence polychrome. Marque sous la base. Deux avec petit dégât.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #775

    Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.

    Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #679

    Een z.g. Fat Lady van terracotta. Naar de Tang.

    Statuette d’une femme, dite Fat Lady en terre cuite. D’après l’époque T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #688

    Een groot bord van meerkleurig plateel met een bloemenvaas in het decor. Naar het XVIIIde eeuws Delfts aardewerk. Apocrief gesigneerd.

    Grand plat en faïence polychrome à décor de fleurs dans un vase. D’après les exemples de Delft. Marque apocryphe au verso.
    No longer available
    Dim. Ø 42,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #469

    Vijf ingelijste Mola’s met diverse afmetingen. Textielkunst van de Indianen van het eiland San Blas (Colombia). Bestaande uit diverse lagen stof.

    Cinq molas encadrés de différentes dimensions. Textile d’art des indiens de l’île San Blas (Colombie). Constitués de différentes couches de tissu.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #173

    Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1783.

    Chope en faïence polychrome à couvercle en étain. Monogrammé et datée 1783.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #780

    Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #165

    Een halssnoer van de nomaden uit het grondgebied Ogaden. Somali / Yemen.

    Collier des nomades d’Ogaden. Somalie/Yémen.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #806

    Luchter van polychroom hout.

    Lustre en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #263
    Jozef Cantré

    “Ed. Anseele”. Bronzen buste. Niet gesigneerd.

    “Ed. Anseele”. Buste en bronze. Sans signature.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #435

    Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.

    Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #154
    Pierre Hendrix
    Period: 1913-1995

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Village” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #377

    Een lot glaswerk, bestaande uit een zesdelig mauve toiletstelletje en acht glaasjes met vergulde strepen.

    Lot de verrerie comprenant une garniture de toilette six pièces mauve et huit verres aux traits dorés.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 90
  • #198
    Jules de Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #661

    Een Indische figuur van gegoten en gepolychromeerd steengoed.

    Figure indienne en grès coulé et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #600

    Grote vaas van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buik, lichtjes verbredende basis. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kraag met oren in de vorm van Fohonden. Decor in rechthoekige uitsparingen met militaire scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Turquoise achtergrond, bezaaid met vogels en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met haar houten sokkel.

    Grand vase en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panse ovoïde, base légèrement élargie. Couples de qilong sur les épaules. Col évasé accosté de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves rectangulaires de scènes militaires dans des intérieurs et d’oiseaux et de fleurs. Fond turquoise aux semis de fleurs et d’oiseaux. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec son socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #242
    Frieda Tirez
    Period: °1952

    Drie aquarellen met symbolische voorstellingen. Gesigneerd.

    Trois aquarelles aux représentations symboliques. Signées.
    No longer available
    Dim. 64 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #41
    Ceramique de Bruxelles

    Een art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #368

    Een lot kandelaars van gekleurd Muranoglas, bestaande uit een paar, drie exemplaren in twee kleuren en een stormlamp.

    Lot de bougeoirs en verre de Murano coloré comprenant une paire, trois exemplaires bicolores et un photophore.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More