#257Jan Antheunis“Erasmus”. Een gepatineerde gipsen buste, achteraan inscriptie “Antheunis, genie en wereld”.
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
#511Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
#638Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.
#773Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.
#708Een lot van 4 platte Afrikaanse hardhouten maskers, gedecoreerd en voorzien van gaten.
#143Een beeld in metaal van 3 lopende windhonden op een granieten voet.
#591Een gebeeldhouwd houten pleurante.
A carved wooden pleurant.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#701“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#486Een plaasteren fallusbeeld, achteraan gemerkt 1994 G Jolliffe, AT&TV Munchen. Met demonteerbaar dienblad.
#557Een in arduin gesculpteerd beeld van een olifant.
#611Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#386Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#713Een lot van 4 Afrikaans bronzen beeldjes.
#554Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#671“Roadrunner”. Een uit messing gesculpteerd beeld in modern abstracte stijl. Op houten voet.
#681CapodimonteEen lot van twee aardewerken postuurtjes. “De Druivenplukkers & De Dronkaard. Er ontbreken vingers bij de accordeonspeler.
#497Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
"Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 120
#506Een Oosters wollen tapijt.
#348Een grote kristallen vaas, groen gekleurd in de massa. Getorst model omstreeks 1960. Gemerkt onderaan en met label. Oud etiket van Mathot Van Offelen.
A large crystal vase, green colored throughout. Twisted shape from around 1960. Marked on the bottom and with a label. Old label from Mathot Van Offelen.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#670Vier verschillende Romeinse koperen munten met zilveren frame en verzilverde kettingen. Roman Imperial. Constantine I 306-337. Twee van Filavius Claudius. Constantinus Auguste 9-9-337 - 3-11-361. Constantin II and Ceasar 317-337.
Four different Roman copper coins with silver frames and silver-plated chains. Roman Imperial. Constantine I 306-337. Two of Filavius Claudius. Constantinus Augustus 9-9-337 - 3-11-361. Constantin II and Caesar 317-337.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#746Een apothekersweegschaal in vitrine met wit marmeren basis.
A pharmacist's scale in a display case with a white marble base.No longer availableDim. 47 x 44 x 30 cmEstimate: € 40 / 80 -
#75ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
#473Een paar gele glaspasta vazen met decoratie van druivenranken.
#732Een religieus haakwerk in vergulde kader en dit alles in een vitrinekastje.
A religious needlework in a gilded frame, all displayed in a display case.No longer availableDim. 58 x 51 x 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#676KashmirEen Indisch handgeknoopt wollen lopertje.
A hand-knotted wool runner from India.No longer availableDim. 190 x 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#390Een roestvrij stalen herenhorloge en polsband.
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#416Een koperen kandelaar gemonteerd als lamp.
#485Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
"The Secret of the Unicorn.". hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Fair condition, war paper, to be restored, rare.No longer availableEstimate: € 150 / 180