Similar lots by type
-
#413Val St. LambertEen asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#13Val St. LambertEen reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableDim. H: 14 cm H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.
Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#208Val St. LambertVier zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
Quatre candélabres hexagonaux en cristal incolore. Avec griffe.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220 / 260 -
#788Lot van 5 stuks gekleurd kristal. Een karaf, een vaas met voet, een art deco vaas, twee pique-fleurs.
Un lot de cinq objets en cristal coloré comprenant un vase sur pied, une carafe, un vase Art Deco et deux pique-fleurs.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#783Een coupe op voet en schaal van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 16 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#777IchendorfEen Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnappsglaasjes.
Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnapps.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#73Studio de crystalEen vaas van roze kristal met een goudkleurig reliëfdecor. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase en cristal rose à décor doré en relief. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. h:23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#423Val St. LambertEen glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#28Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#11Vijf kristallen glazen op voet met een vergulde rand.
Cinq verres en cristal sur pied. Bords dorés.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#804Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#228Val Saint-LambertTwee series van zes onderzetters van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van vruchten. In originele etuis.
Deux séries de sous-verres en cristal incolore aux décors gravés de fruits. Dans les étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#331Val St. LambertEen lot van vier geslepen kristallen asbakken, waarbij een blauwe, een groene en twee kleurloze. Eéntje met deksel. Gemerkt.
Lot de quatre cendriers en cristal taillé dont un bleu, un vert et deux incolores. Un avec couvercle. Avec griffe.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#347Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Vase en cristal taillé partiellement coloré vert. Probablement Val Saint-Lambert, période Art Déco.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#371Vier ijscoupes van kleurloos kristal.
Quatre coupes à glace en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#491Een grote bonbonnière van kleurloos Boheems kristal met een 835‰ zilveren handvat.
Grande bonbonnière en cristal de Bohème incoloe avec anse en argent 835‰.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158Een girandole van verguld brons met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan
Une girandole en bronze doré à huit bras, pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#419Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en blauw kristal met een geslepen decor.
Une série de douze verres en cristal bleu et cristal incolore, décor taillé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#41Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, twee asbakken, twee zoutvaatjes en een bonbonnière zonder deksel.
Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur piédouche, deux cendriers, deux salières et une bonbonnière sans couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#88Val St. LambertEen lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een vaasje, een coupe en een asbak. De eerste twee gemerkt.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un petit vase, une coupe et un cendrier. Les deux premiers avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#373Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes geslepen kleruloze borreltjes, zes gekleurde likeurglazen op voet en twee gekleurde wijnglazen, gemerkt Val St. Lambert.
Lot de verres en cristal dont six gouttes incolores taillées, six verres à liqueur colorés sur pieds et deux verres à vins en couleurs marqués Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#353SwizaEen kleine schouwpendule van brons in rococostijl.
Petite pendule en bronze de style rococo.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#163Fabris - Italy“Moeder bij haar kind”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
“Mère et enfant”. Groupe en porcelaine polychrome et dorée. Marque à la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180 / 260 -
#507Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van dansende personages.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de danseurs.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#758Sitzendorf“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.
“Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#398Een paar bronzen herdenkingsmunten. “Route du Progrès.” en “Leopold Premier Roi Des Belges.”
Paire de monnaies commémoratives. “Route du Progrès” et “Léopold Premier Roi des Belges”.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#288Een notenhouten tafelklok, versierd met bronsbeslag en met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Compleet met slinger en sleutels.
Une pendule en noyer décorée de bronzes et avec un cadran émaillé aux chiffres romains. Avec balancier et clés.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#367Een lampvoet van donkergepatineerd brons in de vorm van een olifant bij een boom.
Un pied de lampe en bronze patiné représentant un éléphant et un arbre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#656Een eikenhouten commode met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. 90 x 120 x 60 cmEstimate: € 120 / 220 -
#629Biscuit beeldje van een jonge vrouw met een rozenkrans en een amor.
Une statue en biscuit blanc représentant une jeune femme avec un amor et couronne de roses.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#106Een mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten op wieltjes.
Table en acajou aux pieds cannelés sur roulettes.No longer availableDim. 128 x 66 cmEstimate: € 120 / 180 -
#712Léon Danchin“Eenden”. Twee kleurenlitho’s. Gesigneerd buiten de plaat. Ed. La Gravure Française, Paris.
“Canards”. Deux lithos en couleurs. Signées hors planche. Ed. La Gravure Française, Paris.No longer availableDim. 46 x 71,5 & 60 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#132Paule Bisman“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 100 / 150

