Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dame met ontblote borst en ruitersstokje” een bronzen beeldje naar een werk van Bruno Zach. Op marmeren sokkel en met bronsgarantiestempel.
“Dame met ontblote borst en ruitersstokje” een bronzen beeldje naar een werk van Bruno Zach. Op marmeren sokkel en met bronsgarantiestempel.
“Dame met ontblote borst en ruitersstokje” een bronzen beeldje naar een werk van Bruno Zach. Op marmeren sokkel en met bronsgarantiestempel.
“Dame met ontblote borst en ruitersstokje” een bronzen beeldje naar een werk van Bruno Zach. Op marmeren sokkel en met bronsgarantiestempel.
“Dame met ontblote borst en ruitersstokje” een bronzen beeldje naar een werk van Bruno Zach. Op marmeren sokkel en met bronsgarantiestempel.
“Dame met ontblote borst en ruitersstokje” een bronzen beeldje naar een werk van Bruno Zach. Op marmeren sokkel en met bronsgarantiestempel.

“Dame met ontblote borst en ruitersstokje” een bronzen beeldje naar een werk van Bruno Zach. Op marmeren sokkel en met bronsgarantiestempel.

Dame à la poitrine nue et bâton de cavalier une statue en bronze d'après une œuvre de Bruno Zach. Sur un socle en marbre et avec un cachet de garantie de broche.
Dim. h: 35 cm
SKU: 1711200163.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #163
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #238

    “Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.

    Homme avec traîneau . Un groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #308
    Capodimonte

    “Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.

    Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #193

    “Jonge edelman met hond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Charles Anfrie.

    Jeune noble au chien . Une statue en bronze sur socle en pierre bleue d'après une œuvre de Charles Anfrie.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #232

    Een bronzen hand in V-teken.

    Une bronze main faisant le signe V.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #171

    “Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, naar een werk van Dimitri Chiparus.

    Danseur . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir, d'après une œuvre de Dimitri Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #328

    Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.

    Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #203

    “Marianne”. Een bronzen beeld op zwart arduinen sokkel naar een werk van Lafon-Mollo. Met bronsgarantiestempel.

    Marianne . Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue noire d'après une œuvre de Lafon-Mollo. Avec cachet de garantie.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #158

    “De bakkersvrouw”. een houten beeldhouwwerk.

    La boulangère . Une sculpture en bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #213
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    Le travail . Une sculpture de bronze patiné brun. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #357
    Lladro

    “De dokter”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Le médecin. Une sculpture de porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #263

    “Dame met hoed”. Een gesculpteerd albasten buste op zwart marmeren sokkel. Begin XXe eeuw.

    Dame au chapeau . Un buste en albâtre sculpté sur un socle en marbre noir. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #208

    “jonge vrouw met bloemen op een bankje”. Een gesculpteerd albasten beeldengroep.

    Jeune femme avec des fleurs sur un banc . Un groupe en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #228

    Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

    Une tête en bronze stylisé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. 26 x 14 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #212

    “Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.

    Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #227

    “Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.

    Napoléon Bonaparte . Une statuette en bronze sur un socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Henri Guillemin.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #302

    Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.

    Une tête d'homme en bronze africain.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #221

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Écolier au nid d'oiseau . Une statue en bronze d'après une œuvre d'Emile Bruchon. Sur un socle en pierre bleue noire. Avec cachet de garantie.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #186

    “Diana met honden”. Een bronzen groepje op marmeren sokkel naar een werk van Josef Lorenzl.

    Diane aux chiens . Une croissance en bronze sur un socle en marbre d'après une œuvre de Josef Lorenzl.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #198
    Emile Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Escholier 14me siècle”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Escholier 14me siècle . Une statue en bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #177

    “Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op granieten sokkel naar een werk van Alois Mayer.

    La Justice. Une statue en bronze sur un socle en granit d'après une œuvre d'Alois Mayer.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #211

    “Vrouwelijk naakt met hanger, knielend op een kussen”. Een bronzen beeld naar een werk van Paul Ponsard. Op zwart arduinen sokkel.

    Nu féminin avec pendentif agenouillé sur un coussin. Statue en bronze d’après Paul Ponsard. Sur socle en pierre noire.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #234

    Een paar girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Paire de girandoles à six points lumineux, décorées de gouttes de cristal et de pendeloques. Montées à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #268

    Een gepolychromeerd houten beeld van de god Ganesh.

    Une statue en bois polychromé du dieu Ganesh.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #222

    Een bronzen kreeft.

    Un homard en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 190 / 210

Other lots in this auction

  • #299

    Een paar damesportretten. Doek. Naar werk van Karl Schellbach.

    Une paire de portraits de dames. Toile. D’après l'oeuvre de Karl Schellbach.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #197

    Cornelius Hazart - Kerckelycke Historie vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Antwerpen 1665 (Historie van Neder-landt & Historie van Enghelandt). Recente lederen band (XIXe?), bijgesneden, diverse platen en pagina’s hersteld. Illustraties o.m. door Gaspar Bouttats.

    Cornelius Hazart - Kerckelycke History vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Anvers 1665 (Histoire des Pays-Bas & Histoire d'Enghelandt). Reliure récente en cuir (XIXe?), Garniture, diverses planches pages restaurées. Illustrations de Gaspar Bouttats.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 500
  • #326

    Een Louis-Philippe étagère met vier niveaus. Een lade in de bovenste gordel. XIXde eeuw.

    Une étagère Louis-Philippe à quatre niveaux. Un tiroir dans la ceinture supérieure. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 137 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #210

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 7,45 ct. (drie kleine steentjes manco).

    Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 7,45 ct. (manquent trois petites pierres).
    No longer available
    Dim. 21,95 g
    Estimate: € 4000 / 4300
  • #71

    Een paar aardewerken vaasjes. Sung-periode (960 - 1279).

    Une paire de vases en faïence. Période Sung (960 - 1279).
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #379

    Drie moderne werken zonder lijst.

    Trois œuvres modernes sans cadre.
    No longer available
    Dim. 74 x 115 en 70 x 50 en 47 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #20

    Een 9 karaats geel gouden slavenarmband.

    Un bracelet jonc en or jaune 9 carats.
    No longer available
    Dim. 17,90 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #349
    A. Nuyts

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #8
    Goebel, Germany

    “Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.

    Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #363

    Een achthoekige glazen vaas met reliëfdecors van vrouwen op gesatineerde achtergrond.

    Un vase en verre octogonal avec des motifs de femmes en relief sur un fond satiné.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #77

    Een druiventros van gesculpteerd licht- en donkergroen jade.

    Une grappe de raisins de jade sculpté vert clair et foncé.
    No longer available
    Dim. l: 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #173

    Een kleine Afrikaanse slagtand. Met CITES-certificaat. BE0023/2019. 3,7 kg.

    Une petite défense africaine. Avec certificat CITES. BE0023 / 2019. 3,7 kg.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 600 / 750
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More