Other lots in this auction
-
#672Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#429Jaap MinPeriod: 1914 - 1987“Bergense hoeve”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd “Jaap Min”.
"Bergen farm". A painting, watercolor on paper. Signed on the bottom "Jaap Min".No longer availableDim. 29 x 47 cmEstimate: € 500 / 700 -
#23Een geglazuurd aardewerken bierpul met tinnen deksel en handvat. Gedecoreerd met blauw geglazuurde ruiten.
A glazed earthenware beer mug with pewter lid and handle. Decorated with blue glazed windows.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#402Sugai“Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier geplakt op paneel. Onderaan gesigneerd “Sugai”.
"Asian portrait". A drawing, ink on paper pasted on panel. Signed on the bottom "Sugai".No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 300 / 500 -
#129H. Syhtam“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
"Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.No longer availableDim. 101 x 71 cmEstimate: € 300 / 500 -
#329Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 45 / 55 -
#117Een bronzen olielamp op arduinen voet met bacchantische voorstellingen. Met satijnglazen kap. Met lamp gemonteerd.
A bronze oil lamp on bluestone base with bacchanal scenes. With satin glass shade. With lamp mounted.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 80 / 100 -
#17Een wortelhouten naaidoosje met een kleine lade zijdelings. Bovenaan een speldenkussen. XIXde eeuw.
A burl wood sewing box with a small drawer on the side. At the top a pincushion. XIXth century.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#609Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#256Een houten open boekenrek met 4 schappen in Empire stijl, model Grevos. (AID1017)
A wooden open bookshelf with 4 shelves, Empire style, model Grevos. (AID1017)No longer availableDim. 197 x 110 x 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#285Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas rood in de massa. Circa 1900.
A crystal fluted vase with red in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#616Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.
A wooden square coffee table, Asian design.No longer availableDim. 42 x 115 x 115 cmEstimate: € 100 / 200

