#185Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en druppelvormige turkoois.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne en argent d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et d'une turquoise en forme de larme.No longer availableDim. 11,04 gEstimate: € 650 / 750 -
#66Drie Lloyd Loom stoelen, één gemerkt met label, één met een datering: Jun.37.
Trois chaises Lloyd Loom, une portant une étiquette, une avec une date: 37 juin.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#367Alice HeathDansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
#30Een 18 karaats geel gouden horlogeketting gebruikt als halssnoer met bijpassende armband.
Chaîne de montre en or jaune 18 carats utilisée comme collier avec bracelet assorti.No longer availableDim. 12,05 gEstimate: € 350 / 400 -
#323Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.
#20Een 9 karaats geel gouden slavenarmband.
#270Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,90 ct. en tien saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 2,90 ct. Et de dix saphirs d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 14,24 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#349A. Nuyts“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Trois peintures de bateaux de pêche en mer. Toile. Avec une signature: Frans Van Der Heide. 60 x 80 et 40 x 60 cm.No longer availableEstimate: € 180 / 240