#244Grégoor Van Puyenbroeck
“Schuur in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grange dans un paysage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#74
“Dorpsgezicht”. Olieverf op doek.
Vue du village . Huile sur toile.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#349A. Nuyts
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#183
#323
Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.
#350
Een lot van negen munten.
Un lot de neuf pièces.No longer availableDim. 171,72 gEstimate: € 20 / 30 -
#47Limoges, France
Een paar porseleinen sierborden met een meerkleurig decor van boerenvrouwen in het plat en vergulde motieven op kobaltblauwe achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes décoratives en porcelaine à décor multicolore de paysannes dans le plat et motifs dorés sur fond bleu cobalt sur l'aile. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
Goebel, Germany
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
No longer availableDim. h: 12 cm -
#73
Een Afrikaans masker, gemaakt van een schildpadschild en droge grashalmen.
#71
Een paar aardewerken vaasjes. Sung-periode (960 - 1279).
#367Alice Heath
Dansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
Mère et enfant dansant. Image. Signé.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Volkstedt
Een vogeltje van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.
Un oiseau en porcelaine allemande multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50