#317
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
#367Alice Heath
Dansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
Mère et enfant dansant. Image. Signé.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 40/60 -
#380
Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.
#131Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875
Scheepsjongen. Bronzen buste met bruine patina. Marmeren sokkel.
Ship's boy. Buste en bronze à patine brune. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/200 -
#123
Een groot gevarieerd lot Franstalige stripverhalen en tijdschriften.
#115
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 300/400 -
#177
#37
Een lot van veertig decoraties, overwegend W.O. I.
#108
Een groot houten dierenmasker. Afrikaans werk.
#275
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats en forme de coeurs sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 250/300 -
#391
Een lampenvoet van albast en koper.
#35
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 350/450