Other lots in this auction
-
#731
Een schemerlamp op bronzen voet, versierd met twee vogeltjes en met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany, versierd met tulpen.
Un lampadaire sur pied en bronze, décoration de deux oiseaux, et un abat-jour en verre et plomb dans l’esprit Tiffany et tulipes.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120/200 -
#69Geo Ten Berge
“Groene kade, Brugge”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Als voorontwerp voor een ets.
“Quai vert, Bruges”. Aquarelle sur papier. Signée. Croquis pour une eau-forte.No longer availableDim. 37 x 51 cmEstimate: € 25/35 -
#521
“Hoornblazer met aapje en rat”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Musicien jouant une corne accompagné d’un singe et d’un rat”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120/160 -
#366
Twee handgeknoopte Morikarpetjes.
Deux carpettes nouées main de Mori.No longer availableDim. 64 x 52 cm; 126 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#396
Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40/50 -
#646
Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine ovale à la décoration de parquetterie et montures en bronze doré.No longer availableDim. b: 62 cmEstimate: € 200/220 -
#844
Een sober eikenhouten tafeltje met een lade en een klein uitschuifbaar blaadje.
Une petite table en chêne sobre à un tiroir et petite tablette coulissante.No longer availableDim. 80 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#281Margrit Van NuffelPeriod: °1943
“Torso”. Een bronzen kunstwerk op arduinen sokkel. Gesigneerd.
”Torse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/140 -
#51
Een cachepot van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#114Ch. Gallet
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#222Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#717
Een Romeins kortzwaard met bronzen handvat.
Une épée courte romaine à manche en bronze.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 300/400