#233Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique en bois d’un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 140 / 160 -
#774Lode SebregtsPeriod: 1906-2002“Conversatie op straat”. Een ets. 1e staat, gesigneerd buiten de plaat.
“Conservation dans la rue”. Eau-forte. 1e état, signée hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#535Een rond kommetje van Chinees porselein met een roestkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
#394Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#171Een tweeledige buffetkast van wortelhoutfineer met onderaan twee gebeeldhouwde paneeldeuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un buffet à deux corps en bois de ronce, le dessous à deux portes panneaux sculptées et deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 250 / 400 -
#388Een taartenschaal en een siervaasje van geëmailleerd metaal uit Limoges.
Un plat à tarte et un petit vase en métal émaillé de Limoges.No longer availableDim. 17 cm en 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#795GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#317Een smeedijzeren rokersstelletje, versierd met bladermotieven.
#119Henri Joseph Pauwels“Zomers hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage estival à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#720ConcordiaEen regulateur in houten kast.
#368WiskemannEen tête-à-tête van verzilverd metaal op een dienblad. Onderaan gemerkt.
Un tête-à-tête en métal argenté sur un plateau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 160