Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.
Dim. 4,06 g
SKU: 1711200160.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #160
Estimate: € 1350 / 1450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #79

    Compositie op paneel. Italiaanse school.

    Composition sur panneau. Ecole italienne.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #187

    Den Bibel. : Inhoudende het oude ende nieuwe Testament met grooter neerstichheyt ouerghesteldt ende ghecorrigeert na dat oprecht Latijnsch exemplaer. In den welcken daer toe ghedaen sijn die beduytselen der capittelen oft sommarien, ende oock concordantien met veel schoone figueren verchiert oock mede die tafel vanden epistelen ende evangelien”. Ed. Hans De Laet, Antwerpen, 1565. In bruine lederen band. Diverse pagina’s gerestaureerd.

    Den Bibel. : Inhoudende het oude ende nieuwe Testament met grooter neerstichheyt ouerghesteldt ende ghecorrigeert na dat oprecht Latijnsch exemplaer. In den welcken daer toe ghedaen sijn die beduytselen der capittelen oft sommarien, ende oock concordantien met veel schoone figueren verchiert oock mede die tafel vanden epistelen ende evangelien”. Ed. Hans De Laet, Anvers, 1565. Reliure en cuir marron. Plusieurs pages restaurées.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 22 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #359
    Goebel, Germany

    “Playmates”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.85/0.

    Playmates . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 85 / 0.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #309
    A.H. Van Oosterhout

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1943.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #334
    Goebel, Germany

    “Heavenly angel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.21/II.

    Heavenly angel . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 21 / II.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #111

    Zittend naakt met hoed en spiegel. Bronzen beeldje.

    Nu assis avec un chapeau et un miroir. Statue en bronze.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281

    Drie borden van Imari-porselein, waarvan er twee een paar vormen.

    Trois assiettes en porcelaine Imari, dont deux sont une paire.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #42
    André Goezu
    Period: °1939

    “Vrouwenhoofd”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/200 buiten de plaat.

    Tête de femme . Une eau-forte. Signée et numérotée 10/200 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #89

    Compositie in rood, wit en zwart. Achteraan gemerkt IMI en IK90.

    Composition en rouge, blanc et noir. Marqué à l'arrière IMI et IK90.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #288

    “Boogschutter”. Massief modern bronzen beeldje.

    Archer . Statue en bronze massif moderne.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #287

    Een optocht van vijf mannen met hoeden. Bronzen groep.

    Une procession de cinq hommes avec des chapeaux. Groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #225

    Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,70 ct.

    Une broche en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,70 ct.
    No longer available
    Dim. 14,21 g
    Estimate: € 2400 / 2600
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More