#657Een mahoniehouten sigarendoosje.
A mahogany cigar box.No longer availableDim. 23 x 18 x 9 cmEstimate: € 40 / 45 -
#498Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#458Een bronzen beeld van moeder met kind.
A bronze sculpture of a mother with child.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 125 / 175 -
#610Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#40Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.
#300Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met licht blauwe saffieren gezet in zilver met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. Gemerkt.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with light blue sapphires set in silver with a combined weight of +- 1 ct. Marked.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 850 / 950 -
#637Een Kina schelp uit Nieuw-Guinea, Sepik bekken. Ritueel danssieraad. 19de eeuws. Met certificaat. Bijgevoegd twee tasjes.
"Les voyageurs rustiques". Burin engraving on paper. By Francesco Bartolozzi, after Paulus Potter, 1779.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 100 / 150