#621Thais polychroom houtsculptuur met vier dansende figuren.
#205Een massief houten “Indische strijktafel”. (AID4446)
A solid wooden "Indian ironing table". (AID4446)No longer availableDim. 80 x 237 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#553Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.
#265Een decreet en een medaille van Sint-Helena, verstrekt aan Guillaume Roeykens voor zijn dienst onder Napleon I van 1792 tot 1815. De medaille werd uitgebracht onder Napoleon III in 1857.
A decree and medal of Saint Helena, issued to Guillaume Roeykens for his service under Napoleon I from 1792 to 1815. The medal was issued under Napoleon III in 1857.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 50 / 75 -
#514Jef Van Leemputten“De kiekendief.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd door F. Bender in 1978 - Koninklijk museum voor schone kunsten.
“The harrier.” Oil on canvas. Signed. Restored by F. Bender in 1978 - Royal Museum of Fine Arts.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 600 / 800 -
#207Een bronzen beeldje van een kat in zithouding.
#662Drie diverse kraagvazen van Chinees blauw en wit porselein met een drakendecor in reliëf. Eén beschadigd aan de rand.
Three various collar vases of Chinese blue and white porcelain with a dragon decoration in relief. One damaged on the edge.No longer availableDim. H. ca 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#378Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#16WindsorEen houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#247De Kat“Vrouw met bloemenkrans.” n beeld als lampenvoet. Art Deco.
“Woman with garland of flowers.” Bronze statue as a lamp base. Art Deco.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 200 / 300