#77Een paar cassolettes van zamak, rijkelijk uitgevoerd barok decor met Amor en Psyche. Op arduinen voet.
#250Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,56 ct. FSI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct FVS1.
An 18 carat white gold ring set with a central diamond of +- 0.56 ct. FSI2. and brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct FVS1.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 1550 / 1700 -
#345Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#311GoudaTwee vazen van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Een letsel aan een voet.
Two vases of Gouda pottery with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Slight damage to a foot.3No longer availableDim. H: 27 & 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#357Märklin Set-S HO 2920Een beginnersdoos als nieuw.
A starter box as new.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#25“Hanuman”. Een massief bronzen beeldje van de god met de apenkop.
“Winter landscape with caravans.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#682Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
#85Bovendeel van een Mochica sierspeld in de vorm van een vos. Brons. Peru, VIIIste eeuw. Op een plexi sokkeltje.
#290Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 1400 / 1600