#57“воскресение Христво, de opstanding van Christus met Maria en talrijke heiligen”. Een Russisch icoon. XIXde eeuw.
“воскресение Христво, the resurrection of Christ with Mary and numerous saints”. A Russian icon. XIXth century.No longer availableDim. 31 x 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#78“Parelhoen.” Art deco tinnen beeld op marmeren sokkel.
“Guinea fowl.” Art deco pewter statue on marble base.No longer availableDim. h 16,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#516Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
#238Een paard van zamak op houten sokkel.
#415“Zithouding”. Een gestyleerd beeldje uit terracotta met craquellé glazuur van figuur in zithouding. Gemerkt onderaan, gedateerd 1980.
“Sitting position”. A stylized terracotta figurine with crackle glaze of a figure in a sitting position. Marked on the bottom, dated 1980.No longer availableDim. 32 x 26 x 28 cmEstimate: € 200 / 400 -
#393Een lot van twee stenen Boeddha hoofden.
A lot of two stone Buddha heads.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#283Vijf diverse wandelstokken met zilveren en verzilverd metalen handvaten. Letsels en slijtage.
Five various walking sticks with silver and silver-plated metal handles. Damage and wear.No longer availableDim. L: 85-95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#430Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van +- 0,26 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with a central diamond of +- 0.26 ct and brilliants with a combined weight of 0.58 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
#566Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
Recamier bench made of mahogany. Circa 1860.No longer availableDim. L. 186Estimate: € 240 / 300