#118A MoreauEen gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#26Een houten gesculpteerde krantenhouder met laden en marmeren blad.
A wooden sculpted newspaper holder with drawers and marble top.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#177Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
#522Een butler spiegel in verguld, houten kader.
#115Acht diverse goudgewichten van brons. Ashanti. Diverse afmetingen en voorstellingen van dieren en mensen. Ivoorkust.
#383Een bronzen Sukhothai stijl Boeddhabeeldje in dhyanimudra op een hoog voetstuk.
A bronze Sukhothai style Buddha figurine in dhyanimudra on a high pillar.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 60 / 80 -
#532“Portret van een Gentleman uit Southdown House”. Olieverf op doek (herdoekt). Engelse School omstreeks 1700. (AID1731).
#289Een houten gesculpteerd hoekstoel met gestoffeerde zitting.
A wooden sculpted corner chair with upholstered seat.No longer availableDim. 81 x 64 x 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#210Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.32 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#91“Kastanjeraper”. Een brons gesculpteerd beeldje op houten voet, onderaan gesigneerd “Rancoulet”.
“Chestnut raper”. A bronze sculpted figurine on a wooden base, signed "Rancoulet" at the bottom.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 100 / 150