Other lots in this auction
-
#368LDEen aardewerken beeld van een meisjeshoofd op sokkel. Onderaan achterzijde gesigneerd “LD”.
An earthenware sculpture of a girl’s head on stand. Monogram on the back: LD.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 45 / 60 -
#491Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#656Een uit riet gevlochten strandfauteuil. Voering op armsteunen binnenin gescheurd. (AID680)
A beach armchair woven from reed. Lining on armrests torn inside. (AID680)No longer availableDim. 150 x 80 x 70 cmEstimate: € 140 / 200 -
#261Val Saint-Lambert. Een geslepen kristallen vaas met blauw en fluogroen decor.
A vsl cut crystal vase with blue and fluorescent green decor.No longer availableDim. h 19,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#594Jozef MousPeriod: 1896-1968“Staand naakt”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “Mous”.
"Standing naked". A painting, gouache on paper, signed "Mous" at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#535MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
Two hanging lamps with glass lampshade, of which 1 with 2 light points and 1 single, design Art Deco in a contemporary version. Marked Massive.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 25 / 40 -
#453Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.
A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.No longer availableDim. 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#104“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#524Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.No longer availableDim. 165 x 90 cmEstimate: € 275 / 325 -
#10Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct.No longer availableDim. 3,0 gEstimate: € 200 / 250 -
#582H. Joosten“Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 39 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
#160Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
A long pearl necklace set with one cognac colored princess cut diamond set in silver with a combined weight of +- 0.70 ct.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 700 / 800

