Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.

Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.

A Balinese "healing" gong in wood carved frame with dragon ornament on top.
Dim. H: 52 cm
SKU: 1804230361.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #361
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #368
    LD

    Een aardewerken beeld van een meisjeshoofd op sokkel. Onderaan achterzijde gesigneerd “LD”.

    An earthenware sculpture of a girl’s head on stand. Monogram on the back: LD.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #491

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #656

    Een uit riet gevlochten strandfauteuil. Voering op armsteunen binnenin gescheurd. (AID680)

    A beach armchair woven from reed. Lining on armrests torn inside. (AID680)
    No longer available
    Dim. 150 x 80 x 70 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #261

    Val Saint-Lambert. Een geslepen kristallen vaas met blauw en fluogroen decor.

    A vsl cut crystal vase with blue and fluorescent green decor.
    No longer available
    Dim. h 19,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #594
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Staand naakt”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “Mous”.

    "Standing naked". A painting, gouache on paper, signed "Mous" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #535
    Massive

    Twee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.

    Two hanging lamps with glass lampshade, of which 1 with 2 light points and 1 single, design Art Deco in a contemporary version. Marked Massive.
    No longer available
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #453

    Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.

    A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.
    No longer available
    Dim. 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #104

    “Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.

    "Trois têtes". Esquisse à l'encre sur papier. Attribué à A. Van Gaesbeeck.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #524

    Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.

    A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.
    No longer available
    Dim. 165 x 90 cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #10

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 3,0 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #582
    H. Joosten

    “Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 39 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #160

    Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    A long pearl necklace set with one cognac colored princess cut diamond set in silver with a combined weight of +- 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 700 / 800
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More