#462Japanse houtdruk met geisha op een brug.
#435Een bronzen beeldje van een gevleugelde Ventiaanse leeuw met boek op marmeren voet. Naar de leeuw van San Marco.
#631Drie stripverhalen waarvan Tintin - ‘Les 7 Boules De Cristal. 1960.’, Asterix le Gaulois - 1961.’ & Bob Morane et le secret de l’antarctique. 1962.
Three albums consisting of Tintin - 'Les 7 Boules De Cristal. 1960.', Asterix le Gaulois - 1961.' & Bob Morane et le secret de l'antarctique. 1962.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#311GoudaTwee vazen van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Een letsel aan een voet.
Two vases of Gouda pottery with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Slight damage to a foot.3No longer availableDim. H: 27 & 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#189Gust Dierckx“Stilleven met eend.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#91“Kastanjeraper”. Een brons gesculpteerd beeldje op houten voet, onderaan gesigneerd “Rancoulet”.
#26Een houten gesculpteerde krantenhouder met laden en marmeren blad.
A wooden sculpted newspaper holder with drawers and marble top.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#347Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#18Een lot verzilverd bestek bestaande uit 11 dessertmessen en 7 dessertvorken met handvaten van parelmoer, een lepel met druivendecoratie. Bijgevoegd zijn 6 verzilverde messen, een sauslepel, suikerlepel en theebolletje. In etui.
A lot of silver-plated cutlery consisting of 11 dessert knives and 7 dessert forks with mother-of-pearl handles, a spoon with grape decoration. Included are 6 silver-plated knives, a sauce spoon, sugar spoon and tea ball. In case.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#632Een glazen Jugendstil vaas met vergulde tinten in het reliëf.
A glass Art Nouveau vase with gilded shades in the relief.No longer availableDim. 34,5 x Ø 19 cmEstimate: € 75 / 125 -
#678Een albasten Art Deco lamp met glazen druiventrossen versierd en bronzen voet.
An alabaster Art Deco lamp decorated with glass bunches of grapes and a bronze base.No longer availableDim. Ø 25 x 31 cmEstimate: € 45 / 60