Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.

Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.

A Balinese "healing" gong in wood carved frame with dragon ornament on top.
Dim. H: 52 cm
SKU: 1804230361.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #361
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #86

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #470

    Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.

    Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #22
    Jules Keppens
    Period: 1910 - 1992

    “Kerk te Vlassenbroek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Church in Vlassenbroek.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #454
    З.Х.

    “Compositie met vrijmetselarijsymbolen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.

    "Composition". Huile sur toile. Monogrammé et daté '84.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #282
    Jules Keppens
    Period: 1910 - 1992

    “Vissersboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Fishing boat." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #326

    Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.

    A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.
    No longer available
    Dim. 96 x 50 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #407

    Een Chinees porseleinen wierookbrander met meerkleurig decor staande op 3 poten, naar famille rose.

    A Chinese porcelain incense burner with multi-coloured decoration standing on 3 legs, after famille rose.
    No longer available
    Dim. 23 x Ø18cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #376

    Een rond houten uitklapbaar kaarttafeltje met schuif en vilten bekleding. Lichte gebruiksporen.

    A round wooden folding card table with slide and felt covering. Light signs of use.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm Ø 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #280

    Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.
    No longer available
    Dim. 2,75 g
    Estimate: € 100 / 1200
  • #108
    Auguste Moreau

    “Amour a l’Arc”. Een brons gepolijst beeld met Cupido op marmeren voet. Onderaan gemerkt “par Aug Moreau”.

    “Amour a l'Arc”. A polished bronze sculpture with Cupid on a marble base. Marked on the bottom "par Aug Moreau".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #523

    Een ronde Butler spiegel met houten verguld kader.

    A round shaped Butler mirror with wooden gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø 64 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #516

    Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.

    Une table en noyer avec quatre rallonges extensibles jusqu'à 3,16 m.
    No longer available
    Dim. H: 72 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More