Other lots in this auction
-
#491Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#470Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#24J. Dewilde“Meisje met bloem”. Een houtsnede op papier, onderaan gesigneerd “J Dewilde 1981” - “102/175”.
"Girl with flower". A woodcut on paper, signed at the bottom “J Dewilde 1981” - “102/175”.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 30 / 35 -
#297Siemens - SchuckertEen vintage jaren ‘50 handdroger. Gerestaureerd en een werkende staat. In twee tinten blauw.
A vintage 1950s hand dryer. Restored and in working condition. In two shades of blue.No longer availableDim. H: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#227Een kaststelletje van drie vazen van Brussels porselein, 2 gedecoreerd met mannenhoofden aan de handvaten.
A cabinet set of three Brussels porcelain vases, 2 decorated with men's heads on the handles.No longer availableDim. h 29 & 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#56Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
A pair of stained wood armchairs with carved armrests. Denmark, early XXth century. (AID4905).No longer availableDim. H: 85 cmEstimate: € 500 / 600 -
#573Een paar blauw-wit porseleinen borden Qinglong.
A pair of Qinglong blue and white porcelain plates.No longer availableDim. Ø23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#248Delfts blauwEen Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.
A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#14WindsorEen houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.
A wooden Windsor rocking chair, 19th century.No longer availableDim. 106 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#503Een grote opgezette everzwijnenkop op houten plaat.
A large stuffed wild bore’s head on a wooden plaque.No longer availableDim. 60 x 21 50 cmEstimate: € 175 / 200 -
#488Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.No longer availableDim. h73 x l116 x b100cmEstimate: € 80 / 120 -
#247De Kat“Vrouw met bloemenkrans.” n beeld als lampenvoet. Art Deco.
“Woman with garland of flowers.” Bronze statue as a lamp base. Art Deco.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 200 / 300

