Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.

Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.

A Balinese "healing" gong in wood carved frame with dragon ornament on top.
Dim. H: 52 cm
SKU: 1804230361.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #361
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #382

    “En över , en under”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd dubbel niet leesbaar.

    "En över, en under". A painting, watercolor on paper. Signed twice at the bottom, illegible.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #153

    “Mignon.” Een pendule met zamakken beeld op rood marmer. Naar Bruchon. Omstreeks 1870. In werkende staat.

    "Mignon." A mantel clock with zamac image on red marble. To Bruchon. Circa 1870. In working condition.
    No longer available
    Dim. h 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #651
    Nell

    Een koro van veelkleurig aardewerk met decor van personages en met een draak als dekselknop. Satsuma, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    A multicolored earthenware koro decorated with characters and with a dragon as a lid knob. Satsuma, around 1900. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #527

    Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.

    Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.
    No longer available
    Dim. L: 25-43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #186
    Halesworth, Suggate

    Een staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.

    Grandfather clock with a mahogany case. England, XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 221 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #365
    Hermle Quartz

    Een schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.

    A copper and glass mantelpiece clock with winding key, marked Hermle.
    No longer available
    Dim. 19 x 28 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #139
    Salvador Dali

    “Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.

    « Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #230

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,48 ct.

    An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.48 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #434
    J. Lamperjee

    Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.

    Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #272

    “Winters landschap.” zeefdruk naar Valerius de Sadeleer.

    “Winter landscape.” serigraph after Valerius de Sadeleer.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #224
    C. De Cock

    “Kade bij valavond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Quay at dusk.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 58 x 73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #87
    Schatz

    Een messing Schatz Royal Mariner scheepsklok met emaillen wijzerplaat en sleutel.

    A brass Schatz Royal Mariner ship's clock with enamel dial and key.
    No longer available
    Dim. Ø17cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More