Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.

Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.

A Balinese "healing" gong in wood carved frame with dragon ornament on top.
Dim. H: 52 cm
SKU: 1804230361.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #361
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #276

    Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.

    A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 77 x 110 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #234
    G. Hallumier

    “Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’

    "Ship on dry land." Watercolor on paper. "D'apres A. Goodwin."
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #491

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #365
    Hermle Quartz

    Een schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.

    A copper and glass mantelpiece clock with winding key, marked Hermle.
    No longer available
    Dim. 19 x 28 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #466

    Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.

    Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 x 23 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #18

    Een lot verzilverd bestek bestaande uit 11 dessertmessen en 7 dessertvorken met handvaten van parelmoer, een lepel met druivendecoratie. Bijgevoegd zijn 6 verzilverde messen, een sauslepel, suikerlepel en theebolletje. In etui.

    A lot of silver-plated cutlery consisting of 11 dessert knives and 7 dessert forks with mother-of-pearl handles, a spoon with grape decoration. Included are 6 silver-plated knives, a sauce spoon, sugar spoon and tea ball. In case.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #417

    Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.

    An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202

    “Vissersboten aan het strand”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel. Uit de catalogus van Van Herck.

    "Fishing boats on the beach". A 19th century painting, oil on panel. From the Van Herck catalogue.
    No longer available
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #392
    Schneider

    “Flecken und spritzen”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd “Schneider”.

    “Flecken und spritzen”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the bottom "Schneider".
    No longer available
    Dim. 29 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #599
    Jef Van Tuerenhout

    “Priesteres.” E.A. Zeefdruk, buiten de plaat gesigneerd.

    "Priestess." EA Silkscreen, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 53 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #618

    Een Polynesisch gesculpteerd houten vijzel/pot met vrouwelijke figuren.

    A polynesian wood sculpted mortar/pot with female figures.
    No longer available
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #81

    “Christus.” Gedateerd ‘81, Onleesbaar gesigneerd. Bronzen beeld op marmeren voet.

    "Christ." Dated '81, Illegibly signed. Bronze statue on marble base.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More