Similar lots by type
-
#681Een aardewerken schotel met een blauw decor van de Verenigde Oost-Indische Compagnie. XXe eeuw.
Plat en faïence à décor bleu de la Compagnie des Indes. XXe siècle.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#679Een z.g. Fat Lady van terracotta. Naar de Tang.
Statuette d’une femme, dite Fat Lady en terre cuite. D’après l’époque T’ang.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#775Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.
Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.
Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#49Een pique-fleurs en een olie- en azijnhouder van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.
Pique-fleurs et huilier-vinaigrier en faïence française. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#718Een kruik van gepolychromeerd aardewerk op drie poten in de vorm van Jaguars. Mexicaans werk.
Cruche en faïence polychrome sur trois pieds en forme de jaguars. Travail mexicain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#632“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#745CapodimonteEen lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.
Lot de quatre cruches décoratives en faïence polychrome. Marque sous la base. Deux avec petit dégât.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#82Een vijfdelig kaststel van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet cinq pièces en faïence de Delft polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#437Een paar schalen en een voorouderbeeldje van gepolychromeerd terracotta. Zuid-Amerika.
Paire de plats et une statuette d’ancêtre en terre cuite polychrome. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#173Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1783.
Chope en faïence polychrome à couvercle en étain. Monogrammé et datée 1783.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#89Een paar maatbekers van blauw en wit aardewerk. Brussel, omstreeks 1800.
Paire de chopes en faïence bleue et blanche. Bruxelles vers 1800.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#689Een vaas van meerkleurig aardewerk, gedecoreerd met florale motieven.
Vase en faïence polychrome décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#528Acht diverse hoofdjes van terracotta en kalksteen (enige kleine letsels). Zuid-Amerika.
Huit petites têtes diverses en terre cuite et calcaire (quelques petits dégâts). Amérique du Sud.No longer availableDim. H. ± 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#668Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.
Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#338Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#780Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#757Govancroft, GlasgowEen grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.
Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#427Een Japans miniatuurrekje van bamboe. We voegen er een Japans aardewerken schoteltje en een porseleinen vaasje aan toe. Onderaan gemerkt.
Etagère miniature japonaise en bambou avec un petit plat en faïence et un petit vase en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#336Een vogelbad van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een boomstronk met opschrift ‘Chasse gardée’ en bovenaan getooid met twee vogels.
Abreuvoir à oiseaux en faïence polychrome en forme d’un arbuste à l’inscription “Chasse gardée”, le bassin surmonté de deux oiseaux.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#771“Mephisto”. Buste van terracotta. Niet gesigneerd, toe te schrijven aan Dominique Van den Bossche (1854-1906).
“Méphisto”. Buste en terre cuite. Sans signature, attribué à Dominique Va, den Bossche (1854-1906).No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 240 / 300 -
#797Een knobbelvaas en een klepkan van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase et pichet couvert en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 & 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#728Een theepot op komfoor van blauw en wit Kaiserporselein met en decor van bloemen en vogels en een bronzen handvat. We voegen er een tijger op rots van Chinees aardewerk aan toe.
Théière sur réchaud en porcelaine Kaiser bleue et blanche décorée de fleurs et d’oiseaux et avec une anse en bronze. Nous ajoutons un tigre sur un rocher en faïence de Chine.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#688Een groot bord van meerkleurig plateel met een bloemenvaas in het decor. Naar het XVIIIde eeuws Delfts aardewerk. Apocrief gesigneerd.
Grand plat en faïence polychrome à décor de fleurs dans un vase. D’après les exemples de Delft. Marque apocryphe au verso.No longer availableDim. Ø 42,5 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#55Een zilveren armband, versierd met ajourwerk en een centrale Lapis Lazuli, omringd met twee maal vier kleine exemplaartjes. 925‰.
Bracelet en argent ajouré et avec un lapis lazuli central entouré de deux fois quatre petits exemplaires. 925‰.No longer availableDim. 75 gEstimate: € 150 / 200 -
#280Peru IlariaEen dubbele halssnoer van 925 ‰ zilver bezet met bergkristal en onyx, in originele doos.
Collier double en argent 925‰ serti de cristal de roche et onyx. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#301Albert PoelsPeriod: 1903 - 1984“Oktober 44 - maart 45”. Een beeld van gepatineerd plaaster als herdenking aan de Nederlandse oorlogswinter. Gesigneerd en gedateerd 1945. Kleine beschadigingen.
“Octobre 44 - mars 45”. Sculpture en plâtre patiné commémorant l’hiver de guerre aux Pays Bas. Signée et datée 1945. Petits usures.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#548Een aardewerken vaas met blauw decor van bloemen en bladeren. Onderaan gemerkt. China, begin XXste eeuw.
Vase en faïence à décor bleu de fleurs et de feuilles. Marque sous la base. Chine, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#733Een kommetje van blauw en wit Chinees aardewerk met een bloemendecor. Mogelijk XVIIe eeuw.
Petit bol en faïence de Chine bleue et blanche à décor de fleurs. Peut-être XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#160Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en turkooiscabochons van ± 1,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,30 ct et de cabochons de turquoise pesant ±1,40 ct.No longer availableDim. 3,88 gEstimate: € 650 / 750 -
#61(Kunst, Oost-Europa e.a. 5 boeken, goede tot zeer goede staat). Kunst-und Ausstellungshalle BRD in Bonn/Staatliches Russisches Museum St. Petersburg 1995. “Die großen Sammlungen III” (softcover, als nieuw, Duits). Lannoo 1996. Jos Vandenbreeden. “Art Deco and Modernism in Belgium” (hardcover, dustjacket. Engels). Kunstamt Kreuzberg & Institut für Theaterwissenschaft Universität Köln 1977. “Weimarer Republik” (softcover. Duits). Elefanten Press Galerie 1977. Eckhard Siepmann. “Montage: John Heart(..)
(Art, Europe orientale e.a. 5 livres, bon à très bon état). Kunst-und Ausstellungshalle BRD in Bonn/Staatliches Russisches Museum St. Petersburg 1995. “Die großen Sammlungen III” (softcover, comme neuf, allemand). Lannoo 1996. Jos Vandenbreeden. “Art Deco and Modernism in Belgium” (hardcover, jaquette. anglais). Kunstamt Kreuzberg & Institut für Theaterwissenschaft Universität Köln 1977. “Weimarer Republik” (softcover. allemand). Elefanten Press Galerie 1977. Eckhard Siepmann. “Montage: John Hea(..)No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#609Atila BiroPeriod: 1931-1987“Vénus de Mars”. Acryl op papier. Gesigneerd.
“Vénus de Mars”. Acrylique sur papier. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#154Pierre HendrixPeriod: 1913-1995“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#291Een klokstel van geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars in Napoleon III-stijl. Eén wasvang manco.
Garniture de cheminée en cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres de style Napoléon III. Une bobèche manque.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#485Een jongen van wit composiet. Klein letsel aan één van de vingertjes.
Garçon en composite blanche. Petit dégât à une doigt.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#226Een slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed met elektrisch verstelbare lattenbodems, twee nachtkastjes, twee eendeurs spiegelkasten en een kaptafel met marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
Chambre à coucher d’époque Louis-Philippe comprenant un lit (deux ressorts à lattes réglables à l’électricité), deux tables de chevets, deux armoires à une porte miroitée et une coiffeuse à tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 300 / 500

