Similar lots by type
-
#780
Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#771
“Mephisto”. Buste van terracotta. Niet gesigneerd, toe te schrijven aan Dominique Van den Bossche (1854-1906).
“Méphisto”. Buste en terre cuite. Sans signature, attribué à Dominique Va, den Bossche (1854-1906).No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 240/300 -
#681
Een aardewerken schotel met een blauw decor van de Verenigde Oost-Indische Compagnie. XXe eeuw.
Plat en faïence à décor bleu de la Compagnie des Indes. XXe siècle.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#427
Een Japans miniatuurrekje van bamboe. We voegen er een Japans aardewerken schoteltje en een porseleinen vaasje aan toe. Onderaan gemerkt.
Etagère miniature japonaise en bambou avec un petit plat en faïence et un petit vase en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#688
Een groot bord van meerkleurig plateel met een bloemenvaas in het decor. Naar het XVIIIde eeuws Delfts aardewerk. Apocrief gesigneerd.
Grand plat en faïence polychrome à décor de fleurs dans un vase. D’après les exemples de Delft. Marque apocryphe au verso.No longer availableDim. Ø 42,5 cmEstimate: € 50/60 -
#49
Een pique-fleurs en een olie- en azijnhouder van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.
Pique-fleurs et huilier-vinaigrier en faïence française. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#336
Een vogelbad van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een boomstronk met opschrift ‘Chasse gardée’ en bovenaan getooid met twee vogels.
Abreuvoir à oiseaux en faïence polychrome en forme d’un arbuste à l’inscription “Chasse gardée”, le bassin surmonté de deux oiseaux.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#728
Een theepot op komfoor van blauw en wit Kaiserporselein met en decor van bloemen en vogels en een bronzen handvat. We voegen er een tijger op rots van Chinees aardewerk aan toe.
Théière sur réchaud en porcelaine Kaiser bleue et blanche décorée de fleurs et d’oiseaux et avec une anse en bronze. Nous ajoutons un tigre sur un rocher en faïence de Chine.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#82
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet cinq pièces en faïence de Delft polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#338
Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 200/300 -
#689
Een vaas van meerkleurig aardewerk, gedecoreerd met florale motieven.
Vase en faïence polychrome décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#775
Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.
Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#745Capodimonte
Een lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.
Lot de quatre cruches décoratives en faïence polychrome. Marque sous la base. Deux avec petit dégât.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#797
Een knobbelvaas en een klepkan van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase et pichet couvert en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 & 31 cmEstimate: € 50/80 -
#89
Een paar maatbekers van blauw en wit aardewerk. Brussel, omstreeks 1800.
Paire de chopes en faïence bleue et blanche. Bruxelles vers 1800.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#750
Een ‘Character Jug’ van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.
Character jug en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/50 -
#718
Een kruik van gepolychromeerd aardewerk op drie poten in de vorm van Jaguars. Mexicaans werk.
Cruche en faïence polychrome sur trois pieds en forme de jaguars. Travail mexicain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#632
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#757Govancroft, Glasgow
Een grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.
Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#528
Acht diverse hoofdjes van terracotta en kalksteen (enige kleine letsels). Zuid-Amerika.
Huit petites têtes diverses en terre cuite et calcaire (quelques petits dégâts). Amérique du Sud.No longer availableDim. H. ± 10 cmEstimate: € 60/100 -
#668
Een lot van twee balustervaasjes en een ronde vaas van Satsuma-aardewerk. Een haarscheur.
Deux vases balustres et un vase rond en faïence de Satsuma. Un cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#679
Een z.g. Fat Lady van terracotta. Naar de Tang.
Statuette d’une femme, dite Fat Lady en terre cuite. D’après l’époque T’ang.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/80 -
#173
Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1783.
Chope en faïence polychrome à couvercle en étain. Monogrammé et datée 1783.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#437
Een paar schalen en een voorouderbeeldje van gepolychromeerd terracotta. Zuid-Amerika.
Paire de plats et une statuette d’ancêtre en terre cuite polychrome. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#320Peru
Drie verschillende halssnoeren geslepen van bull horn.
Trois colliers en corne de taureau taillée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#410
Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.
Petit service en porcelaine polychrome du Japon.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#222Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#125
Een 18 karaats wit gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 56,60 gEstimate: € 1200/1400 -
#150
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en amethist van ± 7,31 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et d’une améthyste de ± 7,31 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 1600/1700 -
#450KPM
Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.
Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#657
Een grote schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kinderen in op de vleugel en draken op het plat.
Grand plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’enfants sur l’aile et de dragons dans le creux.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#254Jean HodruPeriod: 1870- 1932
“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 100/160 -
#691
Een Chinese balustervaas van brons, gedecoreerd met een draak langs de hals en een voorstelling in een cartouche op de buik. Onderaan gesigneerd.
Vase balustre en bronze décoré d’un dragon sur le col et d’une scène mythique dans une réserve. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#232Liviu CalinescuPeriod: °1946
“Cosmos and future”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cosmos et future”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 195 cmEstimate: € 1000/1500 -
#44F. Stiel
“Stier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Taureau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#277
Een bureaukoffertje van gesculpteerd eikenhout, versierd met bloemenguirlandes en een classicistische scène op het deksel. Begin XXe eeuw.
Coffret de bureau en chêne sculpté décoré de guirlandes de fleurs. Couvercle orné d’une scène classique. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 40 cmEstimate: € 80/120