Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een etnische halssnoer, opgebouwd uit zeven hoeven met bovenaan gesculpteerde houten hoofdjes. Vermoedelijk Zuidoost Azië.

Een etnische halssnoer, opgebouwd uit zeven hoeven met bovenaan gesculpteerde houten hoofdjes. Vermoedelijk Zuidoost Azië.

Collier ethnique formé de sept sabots aux têtes sculptées. Probablement Asie Sud-Est.
SKU: 1403170458.
Category: Juweel.
Auction day: 15 March 2017 19:00
Catalogue #458
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #235

    Een halssnoer van grijze zoetwaterparels met een zilveren slot.

    Collier de perles d’eau douce grises au fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #147

    Een Schotse hoedenspeld gemaakt van een poot van een sneeuwhoen, versierd met een in zilver gezette amethist van ± 6 ct. Bovenaan een distel.

    Epingle de bonnet écossaise en forme de chardon formée par une patte de lagopède et une améthyste de ± 6 ct sertie en argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #115

    Een lang halssnoer van drie rijen zoetwaterparels met een zilveren slot.

    Collier long à trois rangées de perles d’eau douce. Fermoir en argent.
    No longer available
    Dim. l: 47 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #135

    Een parelsnoer met armband.

    Un collier de perles et bracelet.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #140

    Een parelsnoer en armband met een dubbele rij parels en zilveren sluiting. Recent werk.

    Un collier de perles et un bracelet double avec fermeture en argent. Oeuvre récente.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #436

    Negen diverse kussens.

    Neuf coussins divers.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Drie kleedjes uit de Andes met veelkleurige stroken. En een kleine lap met “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.

    Trois carpettes des Andes aux pans multicolores. Et un tissu à l’inscription “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #383

    Een lot varia, bestaande uit een verzilverde trofee, een gepolychromeerd metalen doosje, een schaalmodel van een Londense taxi als bedrijfsgeschenk en een groengepatineerde koperen paaraplubak.

    Lot varié comprenant un trophée argenté, une petite boîte polychrome en métal, un modèle d’un taxi de Londres, formant cadeau de compagnie et un bac à parapluie en cuivre à patine verte.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #713

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.

    Une statue ancestrale en bois. Dogon.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #1083

    Een lot meerkleurig glaswerk, bestaande uit een vaas van opaalglas en een coupe op voet van glaspasta. Jaren ‘60 & ‘70.

    Lot de verreries polychromes comprenant un vase en opaline et une coupe sur piédouche en pâte de verre. Années 60 et 70.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 20 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #1005
    Val St. Lambert

    Een karaf en een kandelaar van geslepen kristal.

    Une carafe et un chandelier en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #795
    Go

    Twee verschillende horloges van roestvrij staal.

    Deux montres en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #1021

    Een paar apothekerspotten van meerkleurig aardewerk versierd met polychrome wapenschilden. Delft.

    Paire de pots de pharmacien en faïence polychrome décorés d’écussons. Delft.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #868

    Een bronzen olielamp in Empire-inspiratie, gemonteerd op elektriciteit.

    Une lampe à huile en bronze, inspiration Empire, monté et adapté pour l’électricité.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #1088
    Val Saint-Lambert

    Vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #513

    Een antiek Chinees juwelenkabinetje met een uitschuifbaar spiegeltje en binnenin twee kleine en een groot schuifje. Het voorste paneeltje bewerkt met ivoren inlegwerk. Restant van lakzegel. Vroeg XIXe eeuw.

    Ancien cabinet à bijoux chinois à glissière incrustée d’ivoire. Intérieur à trois tiroirs. XIXe siècle. Marque au cachet partielle de cire.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #287
    Victor Heinrich Seifert
    Period: 1870 - 1953

    “La Violette”. Een miniatuur damesbuste van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkeltje. Gesigneerd.

    “La Violette”. Un buste de femme miniature en bronze patiné sur socle en marbre. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More