#476TabrizEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#366Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
#699Een oude viewmaster met 60 kaarten.
An old viewmaster with 60 cards.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#119B. Siereveld‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.
#276Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.
#89Albert van Dyck“Gusta met mand”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gusta with basket". A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 28cmEstimate: € 100 / 150 -
#565Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#684P.J. RedouteEen set van 2 gravures van bloemen, Pierre Jozef Redoute.
#459“Abstract in rood met driehoeken.” Gemengde techniek.
#104Albert van Dyck“Landschap Schilde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met label gemerkt.
#623Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
Two pique-fleurs of blue and white porcelain. Marked.No longer availableDim. 20 x 19 cmEstimate: € 40 / 60