#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
"Storm coming" - A painting, oil on canvas. Signed at the top. Attached is an art book titled "Staf van Elzen" by Denijs Peeters.No longer availableDim. 45 x 60cmEstimate: € 200 / 250 -
#423Een Marklin HO locomotief, BR204, 3449, Hamo 8349 in originele verpakking.
#692YastikEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted oriental carpet made of wool with a geometric motif.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#373“Gezin met vogeltje.” Polychroom porseleinen groep in goede staat. Draagt Meissen merk onderaan.
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#443Een HO Lima golden series treinset, Lufthansa Airport Express in originele doos.
A HO Lima golden series train set, Lufthansa Airport Express, in original box.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#629“Kabuki scene met samurai en gheisa.” Aquarel op zijde. Met uitgesneden rand.
"Kabuki scene with samurai and geisha." Watercolor on silk. With cut-out border.No longer availableDim. 27 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#476TabrizEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#188DelvauxEen Delvaux cross-over handtas in bordeauxrood leder.
"Creek in Winter - in Sombeke." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 220 / 250