#572Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
#342Albert Geudens“Voorgevel”. Een kleurenets op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 269/500.
#94Maurice JacquePeriod: XIX-XX“Schaapherder met kudde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Flock". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 25cmEstimate: € 150 / 200 -
#98“Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.
#115Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#683Een houten mand in de vorm van een kraanvogel, als wasmand gebruikt, ca.1950, Fujian, China.
A wooden basket in the shape of a crane, used as a laundry basket, ca. 1950, Fujian, China.No longer availableDim. h 59 x Ø 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#628Een Chinese staanlamp.
A Chinese table lamp.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#561BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
A hand-knotted oriental rug made of wool.No longer availableDim. 168 x 122 cmEstimate: € 40 / 60