#79‘Boer met paarden’, een reproductie op doek van Leon Engelen. Achteraan gesigneerd.
#10Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40 / 60 -
#152Jacques Delvaux“Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#387CassinEen paar rode porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.
#403Een paar lakwerken vazen op sokkel met bloemdecor. Van binnen geemailleerd.
A pair of lacquer vases on a pedestal with floral decor. Enamelled on the inside.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 60 / 80 -
#370Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#541Een brons gesculpteerd beeld van Bodhisattva Indra in rusthouding. Vermoedelijk 19e eeuws.
#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#164‘Hoevezicht’, olieverf op paneel in vergulde kader, toegeschreven aan Louis Pulinckx.
'Farm view', oil on panel in gilt frame, attributed to Louis Pulinckx.No longer availableDim. h 21 x b 30 cmEstimate: € 250 / 350