#645Een serie van 11 eikenhouten begijnenstoelen.
#75“La Rivière”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achteraan opschrift, genre D Teniers. 19e eeuws.
"La Rivière". A painting, oil on panel. Inscribed on the back, in the style of D Teniers. 19th century.No longer availableDim. 21 x 27cmEstimate: € 120 / 180 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#82Albert HuyotPeriod: 1872-1968“Bosrand aan weide”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Edge of the woods by a meadow". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 52cmEstimate: € 100 / 150 -
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
#430Een 18 karaats geelgouden kruis met filigraanwerk.
#572Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
#111ChristofleBestek van verzilverd metaal.
Silver-plated metal cutlery.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#327Vier Tasca & Eduardo TascaEen bloemenmeisje en moeder en kind van Capodimonte aardewerk. Onderaan gemerkt. Genummerd resp. 13, 16.
A flower girl and mother and child made of Capodimonte pottery. Marked on the bottom. Numbered 13, 16.No longer availableDim. h 20 & 22,5 cmEstimate: € 60 / 70 -
#361Kundo electronicEen vintage KUNDO Electronic klok. Messing kast met glas. Kieninger & Obergfell, Made in Western-Germany.
A vintage KUNDO Electronic clock. Brass case with glass. Kieninger & Obergfell, Made in Western-Germany.No longer availableDim. 25 x 20 x 12cmEstimate: € 100 / 150