Similar lots by type
-
#794
Een paar kristallen vaasjes met een kleurloos decor van wild en vegetatie op rode achtergrond.
Paire de petits vases en cristal à décor incolore de fauves et de végétations sur fond rouge.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25/35 -
#844
Een driedelig toiletstelletje van meerkleurig kristal, bestaande uit een dekseldoosje, een parfumverstuiver en een flesje.
Garniture de toilette trois pièces en cristal polychrome comprenant une boîte, un vaporisateur et un flacon.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#991
Een milieu de table op verzilverd metalen voet met kristallen schaal en fluitvaasje.
Milieu de table au pied en métal argenté à coupe en cristal et vase flûté.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#247Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers en cristal. Marqués.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150/200 -
#17
Een punchbowl van kleurloos kristal met twaalf kopjes.
Bol à punch en cristal incolore et ses douze tasses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#397Val St. Lambert
Een kristallen vaas, rood in de massa.
Vase en cristal, coloré rouge dans la masse.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1095
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een grote schotel, twee asbakken, waarbij één mauve met koperen montuur, een schaaltje, een kommetje, twee flesjes en een beeldje met een kruisbeeld.
Lot de cristaux et de verreries comprenant un grand plat, deux cendriers dont un mauve à monture en cuivre, un plat, un bol, deux bouteilles et une statuette aux crucifix.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#218Lalique, France
Een reeks van vier vogeltjes van gesatineerd kristal. Gemerkt.
Un ensemble de quatre oiseaux en cristal satiné. Marqué.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 400/450 -
#1071Val St. Lambert
Een coupe van kleurloos geslepen kristal en een tweede van grijsgroen glas. Beide gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore et un autre en verre gris-vert. Les deux avec marque.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#805
Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
Lot de porcelaines comprenant un petit service à thé, une cafetière en Vieux Bruxelles, un cornet etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1080
Een lot diverse vazen van kleurloos kristal.
Lot de vases divers en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1098
Twee verschillende kandelaars met twee lichtpunten en kristallen pendeloques, waarbij een van brons, versierd met een deels gesatineerd plaquette met een koppel in het decor, de andere van Boheems kristal.
Deux candélabres à deux lumières aux pendeloques en cristal dont un en bronze décoré d’une plaquette satinée, l’autre en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 35 & 45 cmEstimate: € 30/40 -
#398Val St. Lambert
Een ijsemmertje van kleurloos geslepen kristal met een vergulde montuur.
Seau à glaçons en cristal taillé incolore avec monture dorée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 20/30 -
#838
Een vaas op voet van kleurloos en mauve kristal.
Vase sur pied en cristal partiellement coloré mauve dans la masse.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#788Val St. Lambert
Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#404
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een coupe en een kaasstolp.
Un lot comprenant un vase, une coupe et une cloche à fromage en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1005Val St. Lambert
Een karaf en een kandelaar van geslepen kristal.
Une carafe et un chandelier en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#815
Een glasservies van kleurloos geslepen kristal, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen en aperitiefglazen. Compleet voor zes personen.
Service de verres en cristal taillé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge et blanc et des verres à apéritif. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#1069
Een coupe van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. In koperen voet. Vermoedelijk Val St. Lambert. Zeer kleine randschilfer
Coupe en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Piétement en cuivre. Probablement Val Saint-Lambert. Petit éclat.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#880
Een paar kelkglazen op voet van geslepen kleurloos kristal ter gelegenheid van een trouw in 1900.
Paire de verres de mariage obconiques en cristal taillé incolore. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#408
Een lot kristal, bestaande uit een blauwe karaf, twee mauve fluitvazen en een kleurloze vaas. De laatste gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot comprenant une carafe bleue, deux vases mauves et un vase incolore, ce dernier marqué Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#804
Een art deco vaas van kleurloos geslepen kristal Vermoedelijk Val St. Lambert. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Vase Art Déco en cristal taillé incolore. Probablement Val Saint-Lambert. Très petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#744
Een karaf van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa en versierd met verguldsel. We voegen er een groene kristallen vaas aan toe.
Flacon en cristal taillé coloré mauve dans la masse et partiellement doré. Nous ajoutons un vase en cristal vert.No longer availableDim. h: 49 & 24 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#464
Een Chinese snuffbottle van hoorn en ivoor, versierd met een vogel in het decor. Het ivoren lepeltje met dopje van jade. Gesigneerd.
Flacon à parfum chinois en corne et ivoire décoré d’un oiseau. Cuillère en ivoire, bouchon en jade. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 40/60 -
#147
Een Schotse hoedenspeld gemaakt van een poot van een sneeuwhoen, versierd met een in zilver gezette amethist van ± 6 ct. Bovenaan een distel.
Epingle de bonnet écossaise en forme de chardon formée par une patte de lagopède et une améthyste de ± 6 ct sertie en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1006
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil cabriolet en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#801
Een liggende os en een staande ijsbeer van gepolychromeerd porselein. De eerste vermoedelijk Chinees.
Boeuf couché et ours polaire debout en porcelaine polychrome. Le premier probablement chinois.No longer availableDim. h: 8,5 & 11,5 cmEstimate: € 40/60 -
#207Hippolyte MoreauPeriod: 1832 - 1927
“Flûte champêtre”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Flûte champêtre”. Bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h:43 cmEstimate: € 600/700 -
#1030Daniel Dhaeseleer
Een autoped, een fietsje en twee boompjes op rots van koper en brons. Gesigneerd.
Une trottinette, une petite bicyclette et deux arbres sur un rocher en cuivre et bronze. Signés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#232P. Bosmans
“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 122 cmEstimate: € 100/120 -
#703
Een paar netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor in de vorm van twee wijzen.
Deux netsuké en ivoire partiellement polychromés représentant deux sages barbus.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#798
Een lot van drie Aziatische borden van meerkleurig porselein, waarbij twee Chinese en één Kutani. De eerste twee XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes asiatiques en porcelaine polychrome dont deux chinoises du XIXe siècle et une de Kutani.No longer availableDim. Ø: 12 & 21 cmEstimate: € 60/80 -
#208
Een paar gesculpteerd houten tempelpilaren, versierd met Fo-honden. Chinees werk, Vroeg XVIIIe eeuw.
Paire de colonnes de temple en bois richement sculpté. Travail chinois, première moitié du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 320/400 -
#613
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Vases en porcelaine chinoise, décor bleu et blanc aux chiens Fo.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 160/180 -
#31
Een juwelenkoffertje met een vergrendelbare lade en een klapblaadje met spiegel.
Coffret à bijoux ouvrant à un tiroir à serrure et à abattant au miroir.No longer availableEstimate: € 80/120