#24
Paysage d'hiver . Huile sur panneau. D'après l'école hollandaise du 17ème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#388
Een tandartsboor met pedaalaandrijving.
#343
Une baïonnette anglaise de la Première Guerre mondiale. Avec gaine. Marquée Wilkinson . 1907.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 75/90 -
#42André GoezuPeriod: °1939
#153
Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,79 ct. en een centrale briljant van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,79 ct. Et d'un diamant central de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 900/1000 -
#45Tissot
Een vergulde dameshorloge.
Une montre femme plaqué d'or.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#60
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de quatre princesses en diamant d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 350/450 -
#141
#346
Grote aardewerken plantenstaander met twee potten. Blauw en wit motief.
Grand support de plante en faïence avec deux pots. Motif bleu et blanc.No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 40/60 -
#81
Vis van Murano-glas.
Poisson en verre de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#204
Een tuinstoel van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Chaise de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260/280