Other lots by Val St. Lambert
#971Val St. Lambert
Een coupe van mauve kristal. Gemerkt.
#1011Val St. Lambert
#428Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25 / 40
#955
Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
#1068
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
#717V. D.
#787Baccarat
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
#957
#423
#1078
#394
Een lot van twintig apothekerspotten van amberkleurig Boheems glas.
#403
#273Val saint lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal.
#278Val Saint-Lambert
Een lot van twee dozen onderzetters van kleurloos kristal.
#1015
#143Baccarat
Service à verres ou coupes sur pied en cristal taillé incolore. Quatre tailles différentes. 43 pièces. Marque sous la base. Nous ajoutons treize goûtes sans marque.No longer availableEstimate: € 250 / 350
#576
Een gefineerd TV-meubel in Lodewijk XVI-stijl versierd met porseleinen plaquettes.
Meuble de télévision en bois de placage de style Louis XVI, décoré de plaquettes en porcelaine.No longer availableDim. 131 x 107 cmEstimate: € 100 / 150 -
#931Royal Dux
“Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678
Een zilveren sigarettendoosje met een geribd decor. 800‰.
#866Afghan
#567
Vase hexagonale en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine. Décor de plantes et d’objets en relief.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#10Omega Genève
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#713
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.
#736Iran
Een handgeknoopt karpet.
#398
#480
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#125
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un saphir centrale en forme de goûte de ± 0,60 ct et de brillants dont quatre en marquise ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 10,28 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#857
Un Hotai accompagné de cinq enfants et un vase à couvercle avec représentation d’un joueur de flute dans un paysage. Porcelaine de Chine polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 60