Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote Fo-hond van Satsuma-aardewerk.
Een grote Fo-hond van Satsuma-aardewerk.

Een grote Fo-hond van Satsuma-aardewerk.

Grand chien de Pho en faïence de Satsuma.
Dim. h: 50 cm
SKU: 2908170531.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #531
Estimate: € 240 / 360
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #578

    Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 270 / 320
  • #611

    Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #608

    Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.

    Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #547

    Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.

    Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.
    No longer available
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #391

    Tabakspot. Aardewerk. tekening van tabaksplant met opschrift ‘ Tabac de semois’ op één zijde. 2 gekruiste pijpen met de letters A.W op de andere zijde.

    Pot à tabac en faïence. Dessin de plante à tabac et écriture ‘ Tabac de Semois’ sur un coté, deux pipes croisées et lettres A.W. sur l’autre coté.
    No longer available
    Estimate: € 32 / 40
  • #577

    Een schotel van celadonporselein.

    Un plat en porcelaine Celadon.
    No longer available
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #581
    Foutinelle

    “Olifanten”. Een groep van geelgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.

    “Eléphants”. Un groupe en faïence jaune. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #617

    Een vruchtbaarheidsbeeldje van terracotta in Nok-stijl.

    Statuette de fertilité en terre cuite. Style Nok.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #768

    Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.

    Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #404

    Een reeks keukenpotten, waarbij grote, vier kleine, een olie- en een azijnflesje.

    Un lot de pots de cuisine, comprenant des grands pots, quatre petits pots, une bouteille à huile et une bouteille à vinaigre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #642
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen. Een beeld van deels gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.

    Etre post démoniaque. Une statue en terre cuite partiellement polychrome. Signée.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #382

    Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.

    Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #601

    Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.

    Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #641

    Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #548

    Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #805

    “Pierre - Aalst”. Een houten naambord van een binnenschip.

    “Pierre-Aalst”. Planche en bois au nom d’une péniche.
    No longer available
    Dim. 210 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #407
    Nimy

    Een kaststel van rood aardewerk, bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Onderaan gemerkt.

    Garniture de cabinet en faïence rouge, comprenant deux vases et une jardinière. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #364
    Carrelli

    Een designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #587

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.

    Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 270 / 320
  • #674

    Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #449

    Drie Indische miniaturen, waarbij twee gouache op zijde en één op paneel.

    Trois miniatures indiennes dont deux en gouache sur soie et une sur panneau.
    No longer available
    Dim. 10 x 7,5 & 15 x 10 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #758
    Sitzendorf

    “Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.

    “Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. H: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #424

    Een lot van drie aardewerken kruikjes.

    Un lot de trois cruches en faïence.
    No longer available
    Dim. H: 12 cm -18 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #598

    Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.

    Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #432
    Shiraz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt met een afbeelding van een leeuw.

    Un tapis Perse noué main, dessin de lion.
    No longer available
    Dim. 115 x 113 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #325

    Een 18 karaats wit gouden dubbel geweven armband bezet met diamanten in bloemvorm gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

    Un bracelet tissé double en or blanc serti de diamants montés en forme de fleurs, ayant un poids total de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 38,78 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #166

    Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.

    Une crédence de voyage indonésienne en bois exotique.
    No longer available
    Dim. 163 x 145 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #649

    Een gesculpteerd houten masker. Lega, D.R.Congo.

    Un masque en bois sculpté. Lega, D.R. Congo.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Stalen bladen.

    Une série de 12 grands et 12 petits couteaux avec des manches ciselées en rocaille. Poinçons allemands, fin XIXe siècle et 800 ‰. Lames en acier.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 350
  • #129
    Kactonin?

    “Burcht in de bergen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1938.

    “Forteresse dans les montagnes”. Fusain sur papier. Signé et daté 1938.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #117

    Een gesculpteerd en deels gepolychromeerd houten voorstelling van Sint Pieter. XVIIIe eeuw.

    Sculpture en bois partiellement polychrome représentant Saint-Pierre. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #421

    Een lot van zes diverse brede kommen van Chinees porselein. Verschillende leeftijden.

    Lot de six larges bols en porcelaine de Chine. Différentes époques.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #549

    Twee ingelijste koperen platen met afbeelding van Afrikaanse meisjes en een Afrikaanse vrouw met mand. Evenals een meisjesportret gesigneerd K. Twenge (50 x 33 cm) en een gouache met de voorstelling van vissers met een net. Gemonogrammeerd JDSC (24 x 31 cm).

    Deux cadres contenant des reliefs en cuivre représentant des filles africaines et une femme africaine portant un panier. Ainsi qu’un portrait de fille signé K. Twenge (50 x 33 cm). Et une gouache représentant des pêchers au filet, monogrammé JDSC (24 x 31 cm).
    No longer available
    Dim. 70 x 45 en 55 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #612

    Een commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-inspiratie met drie grote laden en drie kleinere laden onder het wit marmeren blad.

    Commode en bois de placage d’inspiration Louis XV ouvrant à trois grands et trois plus petits tiroirs. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 85 x 115 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #406

    Een eikenhouten bijzetmeubeltje.

    Un meuble d’appoint en chêne.
    No longer available
    Dim. 66 x 40 x 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #328

    Een paar kleine bronzen kandelaars.

    Paire de candélabres en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More