Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote schotel van cloisoné op  messing, versierd met een bloemendecor. Met staander.
Een grote schotel van cloisoné op  messing, versierd met een bloemendecor. Met staander.

Een grote schotel van cloisonné op messing, versierd met een bloemendecor. Met staander.

Grand plat en cloisonné sur laiton, décoré d'un décor floral. Avec support.
Dim. Ø: 38,5 cm
SKU: 1711200294.
Category: Koper.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #294
Estimate: € 160 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #298

    Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe op verguld messingen voet.

    Un milieu-de-table avec une coupe en cristal taillé sur une base en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #377

    Een kleine messingen Thaise tempelwachter

    Un petit gardien de temple thaï en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #21
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een kan van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Smirnag’. Onderaan gemerkt.

    Une cruche en poterie multicolore, décorée d'un décor Smirnag . Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #113

    Lot Franstalige stripverhalen. Blake & Mortimer, Ric Hochet e.a.

    Lot d’albums de bandes dessinées en Français. Blake & Mortimer, Ric Hochet e.a.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #121

    Een antropomorfe houten kolom. Afrikaans werk.

    Une colonne anthropomorphe en bois. Travail africain.
    No longer available
    Dim. H. 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #250

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,11 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,17 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,11 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 1,17 ct.
    No longer available
    Dim. 7,40 g
    Estimate: € 1650 / 1850
  • #132
    Piet Middelhoek
    Period: 1898-198

    “Groot bloemenstilleven met witte schaal en gemberpot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Grande nature morte aux fleurs avec bol blanc et pot de gingembre . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #3
    Goebel, Germany

    “Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.

    Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #129
    Martinus Leonardus Middelhoek
    Period: 1898-1986

    “Drie ruiters aan zee, naar Mauve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Trois cavaliers au bord de la mer, d’après Mauve”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #396
    Val

    Glaspasta schaaltje met een verzilverd metalen montuur met bladmotief. Gemerkt.

    Plat en pâte de verre avec un cadre en métal argenté avec motif de feuilles. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #85

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Columbiaanse smaragd van +- 1 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une émeraude colombienne de + - 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #329
    Maria Seghers
    Period: 1898-1986

    “Lentescène”. Print op doek.

    Scène du printemps . Estampe sur toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #194
    Vital De Gronckel
    Period: 1820-1890

    “Terugkeer naar de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Retour à la ferme . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 84 x 104 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #343

    Een Engelse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog. Met schede. Gemerkt ‘Wilkinson’. 1907.

    Une baïonnette anglaise de la Première Guerre mondiale. Avec gaine. Marquée Wilkinson . 1907.
    No longer available
    Dim. l: 57 cm
    Estimate: € 75 / 90
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More