Similar lots by type
-
#130Een 18 karaats geel gouden ring versierd met vlechtwerkmotief en bezet met een grote topaas.
Bague en or jaune 18 ct en vannerie, sertie d’une grande topaze.No longer availableDim. 9,64 gEstimate: € 300 / 400 -
#326Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 388 x 300 cmEstimate: € 200 / 300 -
#646GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200 / 300 -
#60Een parelsnoer met 18 karaats wit gouden slot bezet met saffieren rond een klein diamantje.
Collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct serti de saphirs entourant un petit diamant.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#450Een lot van drie Oosterse karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine.No longer availableDim. 165 x 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#466GabbehEen Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 248 cmEstimate: € 120 / 180 -
#228GoumEen handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
Carpette persane en soie. Nouée main.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#735Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 203 x 175 cmEstimate: € 60 / 80 -
#660Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Tapis persan en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 118 x 150 cmEstimate: € 100 / 120 -
#782Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 177 x 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#237GoumEen handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
Tapis persan en soie. Noué main.No longer availableDim. 70 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#655Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 145 x 105 cmEstimate: € 50 / 60 -
#740Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 100 x 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#426GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120 / 180 -
#670Een wollen Oosters tapijt.
Tapis d’Orient en laine.No longer availableDim. 350 x 240 cmEstimate: € 200 / 300 -
#750MoriTwee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
Deux petite carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#650Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 320 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#710Een handgeknoopt zijden karpetje en een bidkleedje. Het laatste met slijtage.
Carpette en soie et une carpette de prière. Cette dernière usée.No longer availableDim. 98 x 67 & 83 x 130 cmEstimate: € 40 / 50 -
#95Een 18 karaats wit gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 600 / 800 -
#675Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 365 x 268 cmEstimate: € 200 / 240 -
#416Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#780Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Petit tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 128 x 104 cmEstimate: € 40 / 50 -
#775Mori BocharaEen antiek handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine ancien. Noué main.No longer availableDim. 105 x 180 cmEstimate: € 40 / 50 -
#597Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#572Zes mahoniehouten stoelen in Engelse stijl met een bijbehorende armstoel. Eén rugleuning licht beschadigd.
Six chaises en acajou de style anglais et un fauteuil assorti. Un dossier légèrement endommagé.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#719P. Young“Kaasmarkt”. Scène van ingelegd en gekleurd hout. Gesigneerd.
“Marché au fromage”. Scène en bois incrusté et coloré. Signé.No longer availableDim. 106 x 46,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#378Een bronzen siercachepot op voet, versierd met mythologische figuren in hoogreliëf. XIXe eeuw.
Vasque en bronze sur piédouche décoré de personnages mythologiques en relief. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#651Een eettafel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl met zes bijbehorende stoelen met gecanneerde rug. Schade aan het vlechtwerk.
Table à dîner en chêne sculpté de style Louis XV et six chaises assorties aux dossiers cannés. Cannage usé.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#3Drie verschillende eironde marmeren designvazen in oplopende hoogtes.
Trois vases ovales modernes en marbre poli. Différentes tailles.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#654Pol Mara“Compositie met hoofden”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 141/165 buiten de plaat.
“Composition aux têtes”. Sérigraphie. Signée et numérotée 141/165 hors planche.No longer availableDim. 62 x 44 cmEstimate: € 100 / 180 -
#303HermleEen tafelklokje van geel koper met glazen raampjes.
Pendule moderne à colonnes. Mouvement à quatre sphères. Sous verre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#728Gelakte plaatijzeren plateau met centraal twee geschilderde kinderen. Rondom een vergulde fries. XIXde eeuw. Sporen van roest.
Plateau en tôle laqué. Sur le fond deux enfants peints entouré d’une frise dorée. XIXe siècle. Traces de rouille.No longer availableDim. L. 61,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167Een korfje van Faience de Sceaux versierd met bloemen. 1747 - 1794.
Corbeille en faïence de Sceaux à décor de fleurs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 21,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#380ArmaniEen lot van 16 pakjes eau de parfum, eau de toilette en eau pour homme in gesloten verpakking. Telkens 12 stuks.
Lot de 16 paquets d’eau de parfum, eau de toilette et eau pour homme dans l’emballage d’origine. Chaque fois 12 pièces.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#319Jaeger, Swiss“Petite Neuchateloise”. Reisklokje met muziek. Versierd met handgeschilderde bloemen. In werkende staat. We voegen er een soortgelijke kleine tafelklok aan toe: Le Castel, swiss made. Met een houten kast, versierd met handgeschilderde bloemen (H. 30 cm) (werkende staat, horlogeglas ontbreekt).
“Petite Neuchateloise”. Pendulette de voyage à musique. Décorée de fleurs peintes à la main. En état de marche. Ainsi qu’une pendule de table semblable marquée Le Castel, swiss made, décorée de fleurs peintes à la main (H. 30 cm). En état de marche, verre manque.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#634Gerard Verlinden“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120

