#526Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een Boteh-motief.
#620WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#750Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#520Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#436Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#530Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#580Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#510IsfahanEen Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
#550Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#776Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#760Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#730GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#740Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#590Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#416Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#720Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#426Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#500Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#630Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#610HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#566SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#480Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
Petite carpette persane ancienne en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 60 / 80
#604Ligtelijn“Mediterraans landschap.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 39 x 78 cmEstimate: € 220 / 250 -
#26Een gefineerd nachtkastje met een deurtje en een lade.
#142Peter Bolfs“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334Een ovale spiegel van gepolychromeerd hout, versierd met meerkleurige roosjes.
#671Een houten Birmaans reliëf. Enkele letsels.
#52Dolf Van Roy“Stilleven met porselein”. Olieverf op doek. Gesigneerd links bovenaan.
”Nature morte, porcelaine”. Huile sur toile. Signée au dessus à gauche.No longer availableDim. 28 x 49 cmEstimate: € 40 / 50 -
#729Jozef Tilleux“Louis Zimmer”. Een portret. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 16/11/67.
”Louis Zimmer”. Un portrait. Huile sur toile. Signée et datée: 16/11/67.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#278Een Art Deco piëdestal met vaas van roos en groen Vlaams aardewerk versierd met bloemen.
Un piédestal Art Déco avec un vase en faïence rose et vert flamant, décoration de fleurs.No longer availableDim. h 112 cmEstimate: € 120 / 180 -
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#751Een lot van vijf Kameroenese en Zaïrese maskers.
#481Een grote kraagvaas en een balustervaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un grand vase à col et un vase balustre en faïence de Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 51 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
”Paysage provençal”. Gouache sur carton. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 68 cmEstimate: € 80 / 120