#416Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#520
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#760
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#566Sabzavaar
#436
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#536
#480
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
#720
#530
#610Heriz
#730Gabbeh
#510Isfahan
Een Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
#620Wiss
#740
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#590
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#500
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#630
#750
#580
#550
#776
#526
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een Boteh-motief.
Une carpette de Perse en laine noué main, motif Boteh.No longer availableDim. 266 x 167 cm
#136
Een kapstok van messing en onyx in barokke stijl.
#114
#127H. Minten
“De waarzegster.” Beeld uit notenhout. Gesigneerd.
#267
#764Val St. Lambert
#167
Een miniatuur commode. Een gefineerd meesterstuk, versierd met ingelegde Naamse sterren. XVIIIe eeuw.
Une commode miniature. Une pièce de maître, décoration d’étoiles de Namur incrustées. XVIIIème siècle.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 180/220 -
#389Félicien Rops
“Slachtoffer van de duivel”. Gravure. Draagt een monogram.
”Victime du diable”. Une gravure. ¨Porte un monogramme.No longer availableDim. 13x 22 cmEstimate: € 100/160 -
#435
Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
#492Octave PirletPeriod: 1914 - 1979
“Landschap met koeien”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#52Dolf Van Roy
“Stilleven met porselein”. Olieverf op doek. Gesigneerd links bovenaan.
”Nature morte, porcelaine”. Huile sur toile. Signée au dessus à gauche.No longer availableDim. 28 x 49 cmEstimate: € 40/50 -
#220Verdal
Een roestvrij stalen unisex polshorloge. Speciale serie Tour de France. Jaren ‘60. Werkende staat.
Une montre unisexe en acier inoxydable. Série spéciale Tour de France. Années ‘60. En état de marche.No longer availableEstimate: € 50/70