#416Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#720Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#426Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#776Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#520Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#566SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#760Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#590Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#740Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#526Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een Boteh-motief.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#750Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#510IsfahanEen Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
#436Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#630Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#500Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#550Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#480Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
#580Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#620WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#610HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#730GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60 / 80
#130Een 18 karaats wit gouden alliance bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Une alliance en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 600 / 700 -
#709Een paar Moghul - miniaturen op zijde, ingekaderd.
#290Een fantasie horloge met lederen polsband.
Une montre fantaisie, bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#291Een houten speculaasvorm met vier figuren.
#557Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#493Vaas van Chinees porselein met decor van personages en een tekst.
#441Twee groepjes van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
#285Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 8,43 gEstimate: € 900 / 1000