Similar lots by type
-
#480
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
Petite carpette persane ancienne en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 60/80 -
#750
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#416Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Une carpette oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 20/30 -
#620Wiss
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220/280 -
#776
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#530
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100/150 -
#610Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 180/240 -
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 164 x 110 cmEstimate: € 25/35 -
#760
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#550
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 390 x 275 cmEstimate: € 180/220 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 371 x 280 cmEstimate: € 180/240 -
#566Sabzavaar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220/300 -
#730Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60/80 -
#520
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 212 x 117 cmEstimate: € 80/120 -
#740
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 143 x 106 cmEstimate: € 60/80 -
#590
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#500
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100/120 -
#556
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 345 x 205 cmEstimate: € 180/220 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 77 cmEstimate: € 50/80 -
#436
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30/50 -
#720
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 131 cmEstimate: € 40/60 -
#526
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een Boteh-motief.
Une carpette de Perse en laine noué main, motif Boteh.No longer availableDim. 266 x 167 cm -
#510Isfahan
Een Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
Une carpette persane en laine, décor de cavaliers.No longer availableDim. 116 x 113 cmEstimate: € 200/240 -
#630
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 370 x 255 cmEstimate: € 180/220
Other lots in this auction
-
#4
Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20/30 -
#93
“Madonna met kind”. Een beeld van meerkleurig en verguld aardewerk. Italiaans werk.
”Vierge à l’enfant”. Une statue en faïence polychrome et dorée. Travail italien.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50/80 -
#280
Een platina bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .
Une bague en platine en forme de fleur sertie de diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 750/900 -
#347
Een paar kandelaars van verzilverd metaal in Adamstijl. eind XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en métal argenté style Adam. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 55/65 -
#719
Een spiegel met mahoniehouten lijst, versierd met een fruithouten biesje.
Un miroir avec encadrement en acajou, décoration de traits incrustés en bois fruitier.No longer availableDim. 83 x 65 cmEstimate: € 60/80 -
#568
Danseres van gebeeldhouwd ivoor. Indisch werk.
Une danseuse en ivoire sculptée. Travail indien.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#328Lebégue & Cie., Bruxelles
Een oude wereldbol op houten voet. Gemerkt.
Un ancien globe sur socle en bois. Marque.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120/180 -
#722Theo Van der HorstPeriod: 1921 - 2003
“De schuldige hongerlijdertjes”. Olieverf op doek. Achteraan gemonogrammeerd en gedateerd ‘94.
”Les affamés coupables”. Huile sur toile. Monogramme au dos et datée ‘94.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#435
Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches et vases Vieux Bruxelles, décor de bouquets dorés.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 140/150 -
#743
Een designvaas van rood Muranoglas.
Un vase design en verre Murano rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 55/65 -
#667
Een plaasteren mannentorso met tweekleurig patina.
Un torse d’homme en plâtre à double patine.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/70 -
#444
Een Chinees ontwerp voor een waaier met een handgeschilderd decor van vruchten.
Un projet chinois pour un éventail, décor de fruits peint à la main.No longer availableDim. 52 x 24 cmEstimate: € 100/120