Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Tapis d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 213 x 133 cm
SKU: 2609170046.
Category: Tapijt.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #46
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #782

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.

    Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 & 205 x 135 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #789

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Un tapis persan. Noué main.
    No longer available
    Dim. 219 x 111 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #702

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 304 x 196 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #772

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 226 x 146 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #762
    Goum

    Een handgeknoopt wandkleed van zijde met een decor van vogels en bloemen.

    Une tapisserie en soie nouée main avec un décor de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 154 x 93 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #774

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.

    Deux tapis d’Orient noués main différents. Usagés.
    No longer available
    Dim. 186 x 125 & 213 x 133 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #758

    Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.

    Un tapis persan en laine et coton mercerisé.
    No longer available
    Dim. 186 x 123 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #442
    Goum

    Een Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.

    Tapis persan en laine et soie sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 106 x 160 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #792
    Bochara

    Een handgeknoopt Oosters karpet Gesigneerd. We voegen er een kussen aan toe.

    Une carpette d’orient noué main et signé. Nous ajoutons un coussin.
    No longer available
    Dim. 96 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #784
    Bochara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 135 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #742
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 310 x 197 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #665
    Keshan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 246 x 319 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #754

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en gemerceriseerd katoen met een decor van bloemen en vogels.

    Un tapis persan en laine et coton mercerisé noué main avec un décor de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 207 x 138 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #424

    Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.

    Une carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 157 x 128 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #656

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis d’Orient en laine noué main. Usagé.
    No longer available
    Dim. 350 x 244 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #769

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

    Deux carpettes d’orient différentes en laine nouées main.
    No longer available
    Dim. 165 x 95 & 170 x 115 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #404
    Peribedhil

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine sur coton. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 166 x 107 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #749
    Hosseinabad

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 145 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #794

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.

    Deux carpettes d’orient en laine. Nouées main. Une carpette est usagée.
    No longer available
    Dim. 165 x 118 & 152 x 107 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #660

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 268 x 191 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #759
    Goum

    Een handgeknoopt karpetje van zijde.

    Une carpette en soie nouée main.
    No longer available
    Dim. 142 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #690

    Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un grand tapis perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 390 x 370 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #797

    Een geschilderd wandtapijt naar middeleeuws voorbeeld. XIXe eeuw. Slijtage.

    Tapisserie peinte d’après un carton des Moyens Ages. Fin XXe siècle. Usures.
    No longer available
    Dim. 148 x 167 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #680

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en glanskatoen met een mirhab met bloemen.

    Un tapis d’orient en laine et coton mercerisé et un mirhab avec fleurs.
    No longer available
    Dim. 181 x 129 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #694
    Henri Waumans

    “Jezuspoort te Mechelen”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Jezuspoort à Malines”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een 18 karaats wit goud ring bezet met een centrale briljant van ± 0,50 ct. en diamanten in markies geslepen en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct et diamants en taille marquise et baguettes ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 4,44 g
    Estimate: € 1450 / 1550
  • #352

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 835‰ zilveren montuur.

    Carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #746

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 266 x 142 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #558

    Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #545

    Een Engelse mahoniehouten secretaire met dedicatie voor C.B. Smith Esq. Gedateerd 1933.

    Secrétaire en acajou dédicacé C.B. Smith Esq. 1933. Angleterre, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 44 x 100
    Estimate: € 150 / 200
  • #696
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 195 x 300 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #574

    “Boten in een Franse haven”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Coria.

    “Bateaux dans un port français”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Coria.
    No longer available
    Dim. 34 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #600

    “Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.

    “Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.
    No longer available
    Dim. 42 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #515

    Een bijzetkastje van mahoniehout met één lade en een marmeren blaadje.

    Meuble d’appoint en acajou ouvrant à un tiroir et à tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #609
    Henri Arden

    “Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Marine”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #270

    Een 18 karaats geel gouden drie rijen schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en trois rangées en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 39,56 g
    Estimate: € 900 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More