Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

Tapis d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 218 x 204 cm
SKU: 2609170306.
Category: Tapijt.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #306
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #797

    Een geschilderd wandtapijt naar middeleeuws voorbeeld. XIXe eeuw. Slijtage.

    Tapisserie peinte d’après un carton des Moyens Ages. Fin XXe siècle. Usures.
    No longer available
    Dim. 148 x 167 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #665
    Keshan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 246 x 319 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #794

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol. Eén met slijtage.

    Deux carpettes d’orient en laine. Nouées main. Une carpette est usagée.
    No longer available
    Dim. 165 x 118 & 152 x 107 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #772

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 226 x 146 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #774

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.

    Deux tapis d’Orient noués main différents. Usagés.
    No longer available
    Dim. 186 x 125 & 213 x 133 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #784
    Bochara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 135 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #660

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 268 x 191 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #782

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.

    Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 & 205 x 135 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #680

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en glanskatoen met een mirhab met bloemen.

    Un tapis d’orient en laine et coton mercerisé et un mirhab avec fleurs.
    No longer available
    Dim. 181 x 129 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #749
    Hosseinabad

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 145 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #656

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis d’Orient en laine noué main. Usagé.
    No longer available
    Dim. 350 x 244 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #792
    Bochara

    Een handgeknoopt Oosters karpet Gesigneerd. We voegen er een kussen aan toe.

    Une carpette d’orient noué main et signé. Nous ajoutons un coussin.
    No longer available
    Dim. 96 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #789

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Un tapis persan. Noué main.
    No longer available
    Dim. 219 x 111 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #404
    Peribedhil

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine sur coton. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 166 x 107 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #442
    Goum

    Een Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.

    Tapis persan en laine et soie sur coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 106 x 160 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #690

    Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un grand tapis perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 390 x 370 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #702

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 304 x 196 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #759
    Goum

    Een handgeknoopt karpetje van zijde.

    Une carpette en soie nouée main.
    No longer available
    Dim. 142 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #758

    Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.

    Un tapis persan en laine et coton mercerisé.
    No longer available
    Dim. 186 x 123 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #742
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 310 x 197 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #769

    Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

    Deux carpettes d’orient différentes en laine nouées main.
    No longer available
    Dim. 165 x 95 & 170 x 115 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #424

    Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.

    Une carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 157 x 128 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #762
    Goum

    Een handgeknoopt wandkleed van zijde met een decor van vogels en bloemen.

    Une tapisserie en soie nouée main avec un décor de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 154 x 93 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #754

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en gemerceriseerd katoen met een decor van bloemen en vogels.

    Un tapis persan en laine et coton mercerisé noué main avec un décor de fleurs et oiseaux.
    No longer available
    Dim. 207 x 138 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #678

    Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.

    Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217
    Ernest Patris
    Period: 1909-1981

    “Negen monniken”. Een groep van bruinrood gepatineerd gips/terracotta(?) op een stenen sokkel. Gesigneerd.

    “Neuf moines”. Groupe en terre de pipe à patine rouge-brune sur socle en pierre. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 80 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #238

    Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III - stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.

    Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres chaque fois avec cinq lumières.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #470

    Een stoel en een bankje van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, waarbij de stoel met gevlochten zit en rug.

    Chaise cannée et banquette en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #250

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,68 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,68 ct.
    No longer available
    Dim. 13,85 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #747
    Gloria

    Een theeserviesje van meerkleurig porselein met romantische decors, bestaande uit twee kopjes en onderschaaltjes, een suikerpot, twee kleine schaaltjes, een theepot en een terrine. Op dienblad. Onderaan gemerkt.

    Petit service à thé en porcelaine polychrome à décors romantiques comprenant deux tasses et soucoupes, un sucrier, deux petits plats, une théière et une terrine. Sur présentoir. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #528

    Een bolle pot van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.

    Pot sphérique en faïence à glaçure verte. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #561
    Capodimonte

    “Twee kinderen met een zwaan onder een boom”. Een porseleinen beeld gemonteerd als lamp met roze glazen kap en kristallen bellen.

    “Deux enfant et un cygne sous un arbre”. Sculpture en porcelaine montée en lampe à abat-jour en verre rose aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #265

    Een 18 karaats geel gouden multi color ring bezet met smaragd, diamant, robijn en saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct multi color sertie de émeraude, diamant, rubis et saphir ayant un poids total de ± 1,10 ct.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 950 / 1150
  • #780

    Een paar Engelse bijzetmeubeltjes in twee niveaus met een met kalfsleder bekleed blad en twee lades onderaan.

    Paire de bouts de canapé anglais à deux tablettes dont une recouverte de vachette et ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #14
    Longwy

    Een hoge en een lage gebakschaal met een blauw op wit decor ‘Rouen’. Onderaan gemerkt.

    Un plat à gâteaux haut et un autre bas en faïence à décor bleu et blanc de type Rouen. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø; 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #653

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.

    Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More