#670Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#540Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#460Caucaze
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#480
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#470
#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#490Zandjan
#720Ardebil
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
#680Indo-Meshed
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
#716
#530Heriz
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#780
#770
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 357 x 110 cmEstimate: € 120 / 200
#845
Een kleine gefineerde commode met drie laden.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs.No longer availableDim. 63 x 43 cmEstimate: € 25 / 40 -
#926
Deux différents fauteuils à la reine en noyer sculpté de style Régence. Nous ajoutons une banquette et une table de salon ronde.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#940
#958P. Génard
”Anvers à travers les Ages”. Ed. Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles 1888. Deux parties. In-folio, reliure en cuir (usures) et dorures.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#403
#356
Une table de jeu en bois de placage avec une tablette rabattante et revêtement en feutre.No longer availableDim. b: 82 cmEstimate: € 50 / 100 -
#789
Een speeltafeltje met klapblad.
#1046
Een handgeknoopt wollen Pakistaans tapijt.
Tapis du Pakistan en laine. Noué main.No longer availableDim. 130 x 76 cmEstimate: € 60 / 80 -
#254Pierre VerbekePeriod: 1895-1962
“Vissers op de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pêcheurs à la rade”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#928
#290
#263
Garniture à 6 coquelets en métal argenté, ainsi qu’un moutardier en argent aux poinçons belges du deuxième titre (verre manque).No longer availableEstimate: € 40 / 50