Other lots by Hamadan
#475HamadanPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
#455HamadanPerzische wollen loper. Handgeknoopt. Slijtage.
Couloir persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 412 x 98 cmEstimate: € 60 / 100
#780Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#680Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#770Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#725MahalEen handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#540HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#700Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#590NainEen handgeknoopt tapijt van wol.
#510IsfahanEen handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#550HerekeEen klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#670Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#560GoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#440SpartaEen handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#490ZandjanPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#460CaucazeEen Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#480Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#530HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#450MahalOosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#470Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#710MahalPerzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#1010Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 336 x 120 cmEstimate: € 100 / 160
#1063Lot mechanisch speelgoed in oorspronkelijke doos. ( 7 stuks).
Un lot de jouets mécaniques dans la boite d’origine (sept pièces).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#769Een paar vazen van grijsgroen geglazuurd Belgisch aardewerk.
#120Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc serties de brillants ayant un poids total de± 0,80 ct et de cabochons de saphirs ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#459Een vaas van groen glaspasta in de geest van Murano.
#610Buffet met opzet van gebeeldhouwd en gedraaid notenhout in Renaissancestijl. Vlaanderen, einde XIXde eeuw.
Buffet à deux corps en noyer sculpté et tourné de style Renaissance. Flandres, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#678Een zilveren sigarettendoosje met een geribd decor. 800‰.
#667Twee Chinese wijzen van gesculpteerd been.
Deux sages chinois en os sculpté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#945Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,80 ct et de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 9,42 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#615Een bijzettafeltje van wortelnootfineer in art decostijl.
#644Trousselot“Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.
”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 41 cmEstimate: € 120 / 200