#490ZandjanPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#700Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
#680Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#560GoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#710MahalPerzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#540HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#450MahalOosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#510IsfahanEen handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#460CaucazeEen Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#440SpartaEen handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#590NainEen handgeknoopt tapijt van wol.
#725MahalEen handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#480Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#470Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#780Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#530HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#1010Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#550HerekeEen klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#670Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#770Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#86Een bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Marmer gebroken.
#223Schemerlamp gedragen door een vrouwenfiguur, genaamd Thaïs. Gesigneerd Puyt. Met glazen kap en gemonteerd op elektriciteit. H. 61,5 cm (zonder lampekap).
Lampadaire porté par une femme classique “Thaïs”. Signé Puyt. Abat-jour en verre. Monté à l’électricité. H. 61,5 cm (sans abat-jour).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#297Een punchbowl met kroezen en een schenkkan van Keuls aardewerk met polychroom decor.
Bol à punch et chopes et une verseuse en grès de Cologne à décor polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#749Tyssens“Trappenhal”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”La cage d’escaliers.” Fusain et aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 58,5 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#14‘Jong meisje”. Olieverf op doek.
“Jeune fille”. Huile sur toile.No longer availableDim. H: 36 cm; B: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#695Een notenhouten zitbank. Omstreeks 1900.
#1095Een Engelse armstoel in Georgianstijl van mahoniehout met vergulde details en de zit bekleed met gestreept fluweel.
#894Ogata GekkoPeriod: 1859-1920“De gebroken bloempot”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Le pot à fleurs cassé.” Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 31 x 21 cmEstimate: € 50 / 80