Similar lots by type
-
#799
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 390 x 290 cmEstimate: € 240/360 -
#76Mori Bochara
Een Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient à motif Gül polychrome. Noué main.No longer availableDim. 194 x 268 cmEstimate: € 100/120 -
#386
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 60/80 -
#827
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200/270 -
#8
Een lot van 16 diverse tinnen schotels uit de XVIIIde en XIXde eeuw.
Lot de 16 plats divers en étain des XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#622
Een handgeknoopt Oosters lopertje van wol en katoen.
Petit couloir d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 266 x 107 cmEstimate: € 60/80 -
#790
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 174 cmEstimate: € 80/120 -
#586Mori
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 119 x 104 cmEstimate: € 40/50 -
#594
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 127 cmEstimate: € 60/80 -
#6
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten. Slijtage.
Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main. Usures.No longer availableDim. 246 x 126 & 180 x 146 cmEstimate: € 80/120 -
#446Mahal
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 297 cmEstimate: € 400/600 -
#766
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 165 cmEstimate: € 20/40 -
#286
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 240 cmEstimate: € 200/300 -
#796
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 353 x 250 cmEstimate: € 200/300 -
#402
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 198 x 122 cmEstimate: € 40/60 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 73 cmEstimate: € 40/60 -
#406
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main, dont une Mori. Usures.No longer availableDim. 121 x 88 & 150 x 105 cmEstimate: € 30/5à -
#616
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Carpette persane en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 221 x 141 cmEstimate: € 60/80 -
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Petite carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 148 x 108 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#815
Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.
Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#588
Een z.g. stamschaaltje van Chinees porselein met een decor van gestileerde vissen. Onderaan gemerkt.
Petit bol à haut pied en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 100/120 -
#135Ecuador
Een halssnoer van geslepen spondylusschelpen. Ecuador.
Collier en coquilles spondylus taillées. Equateur.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#415
Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#328
Kleine kolompendule. Met vergulde versiering.
Petite pendule à colonnes. Ornements dorés.No longer availableDim. H.25 cmEstimate: € 80/120 -
#166
Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen met messingen ringen en bovenaan met glas-in-looddeurtjes.
Buffet en chêne sculpté de style renaissance décoré de têtes de lion aux anneaux en laiton, le dessus ouvrant à deux portes en vitrail.No longer availableDim. h: 232 cmEstimate: € 120/200 -
#664
Twee ingelijste Mola’s. Textielkunst van de Indianen van het eiland San Blas (Colombia). Bestaande uit diverse lagen stof.
Deux molas encadrés. Textile d’art des indiens de l’île San Blas (Colombie). Constitués de plusieurs couches de tissu.No longer availableDim. 37 x 39 cmEstimate: € 100/160 -
#661
Een Indische figuur van gegoten en gepolychromeerd steengoed.
Figure indienne en grès coulé et polychrome.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 300/500 -
#744
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Marokkaanse school.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Ecole marocaine.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#410
Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.
Petit service en porcelaine polychrome du Japon.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#215
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten oude slijp gezet in zilver met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne, dans des coupes en argent, ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 16,38 gEstimate: € 1100/1200 -
#636
Een olijfgroene lederen driezits Chesterfield.
Canapé Chesterfield en cuir vert olive. Trois places.No longer availableEstimate: € 200/300