#52“Somebody’s sweetheart”. Een litho op papier, afgebeeld Eda Soest Doench.
"Somebody's sweetheart". A lithograph on paper, depicted Eda Soest Doench.No longer availableDim. 40x 29 cmEstimate: € 80 / 150 -
#476Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#378Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#111Philip HeathEen Pierrot clown pop. Eerste ontwerp door “Philip Heath” naar eigenbeeld. Gemerkt in hals achteraan “PH 1980”. Rechterhand mist pink. Bijgevoegd documentatie en postkaarten oeuvre.
A Pierrot clown doll. First design by “Philip Heath” in his own image. Marked in the back of the neck "PH 1980". Right hand is missing little finger. Attached documentation and postcards oeuvre.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 450 / 550 -
#194Charel CambréEen paar karikatuurschetsen in potlood en viltstift. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
A pair of caricature sketches in pencil and felt-tip pen. Signed and dated '92.No longer availableDim. 30 x 23 & 28 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.
A folder with various architectural drawings on paper.No longer availableDim. A 4Estimate: € 40 / 60 -
#531“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
#110Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.84 ct.No longer availableDim. 3,04 gEstimate: € 750 / 850