Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.
Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.
Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.

Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.

A Japanese vase with 5 finely painted figures in the 19th century Satsuma style decor. With wooden base.
Dim. h 30 x Ø 11 cm
SKU: 3001240431.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #431
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #684
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een lot van twee etsen van Romain Malfliet: schuur met kar en Mariabeeldje. Beide buiten de plaat gesigneerd.

    Two etchings by Romain Malfliet: shed with cart and Holy Mary Figurine. Both signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x28 en 28 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #349
    Jaak Gorus

    Een lot van twee etsen van Jaak Gorus: aan’t Kiel en Rockoxhuis. Beide gesigneerd buiten de plaat J. Gorus.

    A lot of two etchings by Jaak Gorus: "at the Kiel" and "Rockox House." Both signed outside the plate J. Gorus.
    No longer available
    Dim. 11 x 13 en 15 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #342

    ‘Havenzicht’, olieverf op board, draagt een monogram en het jaartal 37.

    "Haven view", oil on board, bears a monogram and the year 37.
    No longer available
    Dim. 16 x 20.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #687

    Een art-deco vaas met planten en bloemen in het decor. Booms glas getekend F. Merijn.

    An Art Deco vase with plants and flowers in the decor. Signed F. Merijn on the glass.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #603
    Wong Lee

    Een kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.

    A candlestick with two light arms decorated with bronze branches with porcelain flowers around a parrot. Bronze vase in baroque style. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #582
    Rolls Royce

    Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.

    A large advertising panel in thick plexiglass from Rolls Royce.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    “Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.

    "Sorrowful girl", a lithograph on paper, numbered 99/100, signed.
    No longer available
    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192
    Louis Joseph Anthonissen
    Period: 1849-1913

    “Wijnproevers”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887. 2 restauratiepunten en 1 klein letsel.

    "Wine Tasters." A painting, oil on canvas. Signed and dated 1887 at the bottom. 2 restoration points and 1 small injury.
    No longer available
    Dim. 68 x 85cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #688

    Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.

    A plate and vase in earthenware with an African theme.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø 19 en Ø 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #182
    Theodore Gérard
    Period: 1829-1895

    ‘La Sortie d’école’, olieverf op doek, toegeschreven aan Théodore Gérard, met scheurtje en afschilferende verf.

    'La Sortie d'école', oil on canvas, attributed to Théodore Gérard, with a small tear and flaking paint.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #325

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 91 cm 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #344
    Jan Bosschaert

    Een potloodtekening van Jan Bosschaert, alsook genummerde litho, 38/100, buiten de plaat gesigneerd. en hierbij toegevoegd een ingekaderde prent met een naakte dame op een touwschommel.

    A pencil drawing by Jan Bosschaert, as well as a numbered lithograph, 38/100, signed outside the plate. Also included is a framed print with a nude lady on a rope swing.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #554
    P.J. Redouté

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” en “Rosier mousseux à fleurs doubles”. Een paar rasterdrukken naar de meester.

    “Rosier campanulé à fleurs blanches” and “Rosier mousseux à fleurs doubles”. A pair of raster printings after the master.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #229
    Bernard Charoy

    Een lot van 5 kleurenlitho’s met een licht erotisch thema, allemaal getekend buiten de plaat Bernard Charoy.

    A lot of 5 color lithographs with an erotic theme, all drawn by Bernard Charoy.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #572
    Antoon Herckenrath
    Period: 1907-1977

    ‘Reinaart De Vos’, een houtsnede uit 1941 door Antoon Herckenrath. Bijgevoegd een boekje van een retrospectieve te Sint-Niklaas.

    "Reinaart De Vos," a woodcut from 1941 by Antoon Herckenrath. Included is a booklet from a retrospective in Sint-Niklaas.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #179
    Djef Swennen
    Period: 1871-1905

    Een lot van 2 schilderijen, waarvan 1 getiteld “Maria”, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en 1 “Portret van een jonge vrouw”, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, met klein letsel in het doek. Eind 19e eeuws.

    A lot of 2 paintings, one titled "Maria", oil on panel. Signed at the bottom, and one "Portrait of a young woman", oil on canvas. Signed at the bottom, with minor damage to the canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 23cm & 60,5 x 49cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #335

    Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle, marked 800, German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 81 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415
    P. Van Mol

    “Verger et vigne en mars”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1965 en gesigneerd P. Van Mol.

    "Orchard and Vineyard in March". Oil on panel. Dated 1965 and signed P. Van Mol.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    R. Salme

    “Paysage panorama temps gris”. Olieverf op doek. Gesigneerd R. Salme.

    "Landscape panorama, gray weather." Oil on canvas. Signed R. Salme.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #682
    Fr. Luyckx

    Een lot van twee linosnedes van Frans Luycks, een egel met doedelzak op de rug van een haan en een pronkerige ingang.

    A lot of two linocuts by Frans Luycks, one of a hedgehog with a bagpipe on the back of a rooster and one of an extravagant entrance.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #305
    Period: 1931

    Een geslepen spiegel in een zilverkleurig gepatineerde houten kader. 31-07-1931

    A cut mirror in a silver-coloured patinated wooden frame. 31-07-1931
    No longer available
    Dim. 88 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #689

    Een beeldje van de gekruisigde Christus van porselein, biscuit en hout met Maria en engelen aan een wijwatervaatje.

    A figurine of the crucified Christ made of porcelain, biscuit, and wood, with Mary and angels by a font.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #159

    Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)

    Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #366

    Een Aziatisch houten gesculpteerd bijzettafeltje met marmer ingelegd blad.

    An Asian wooden sculpted side table with a marble inlaid top.
    No longer available
    Dim. 76 x 32 x 32cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #605

    Een beeld van een Chinese wijze van speksteen.

    Statue of a Chinese wise man in soapstone.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #555
    Kaiser, Germany

    Een Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.

    A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #409

    ‘Cirkel’, olieverf en touw op doek, een modern werk.

    'Circle', oil paint and rope on canvas, a modern piece.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #263

    Een zilveren zout en peperstel op voet met monogram, later is dit omgevormd tot tafellamp, met 2 kristallen kommetjes.

    A silver salt and pepper set on a base with monogram, later transformed into a table lamp, with 2 crystal bowls.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een art-deco beeld, brons op een groene marmeren voet, apen in palmbomen en een katachtige.

    An art-deco sculpture, bronze on a green marble base, monkeys in palm trees and a feline.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 x 9 cm
    Estimate: € 130 / 180
  • #499
    Marcel Govers

    “Stilleven met rozen en een Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.

    “Still life with roses and a Chinese vase”. Oil on canvas. Signed bottom left.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #216

    Een grote eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerd frontpaneel met floraal decor en ijzeren slot. 19e eeuws.

    A large oak storage chest with a sculpted floral decor front panel and iron lock. 19th century.
    No longer available
    Dim. 70cm x 165 x 63cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #510

    Twee paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met opaal.

    Two pairs of 14K yellow gold earrings set with opal.
    No longer available
    Dim. 6,28 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #645
    J. Joz. Jacops
    Period: 1887 - 19??

    ‘Steegje te Lier’, olieverf op paneel, getekend J. Joz. Jacops.

    “Alley in Lier”. Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More