Similar lots by type
-
#373
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#57
Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.
Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.No longer availableDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#287Val St. Lambert
Een champagnekoeler van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Un seau à champagne en cristal taillé incolore. Porte une marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#338Val St. Lambert
Een lot van vijf rode en vijf groene glazen van geslepen kristal. Eéntje met schilfer.
Lot de cinq verres rouge et cinq verres verts en cristal taillé. Un éclat.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120 / 200 -
#367Val St. Lambert
Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘50.
Vase en cristal mauve. Années 50.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#303
Een lot van drie verschillende siervazen van kleurloos kristal. Allen gemerkt: Daum, Sèvres en Costa Boda.
Un lot de trois vases en cristal incolore. Marques: Daum, Sèvres et Costa Boda.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#358
Een coupe van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé. Partiellement colorée mauve dans la masse.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#47Val St. Lambert
Een zeshoekige asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
Cendrier hexagonal en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 20 / 25 -
#771
Coupe in halfkristal, paarse kleur.
Une coupe en semi-cristal de couleur mauve.No longer availableDim. L: 43 cm; B:21cm; H: 11 cmEstimate: € 35 / 40 -
#18
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#522
Een lot bestaande uit drie gravures: “Bataille de Waterloo”. Ed. Pellerin, Epinal.“The early delivery”. Harris. (glas gebarsten). “Kardinaal Mercier” door Piron, 1918. Genummerd.
Un lot comprenant trois gravures: “Bataille de Waterloo”. Ed. Pellerin, Epinal.“The early delivery”. Harris. (verre brisé). “Kardinaal Mercier” par Piron, 1918. Numérotée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#193José Cardona
“Le Travail” . Bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd. Op rood marmeren sokkel.
“Le Travail”. Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre rouge. Signée.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 650 / 750 -
#594Leopold Schmutzler
“Het kinderkoor”. Een litho. Gesigneerd binnen de plaat. In oorspronkelijke lijst (kleine letsels).
“Le Choeur d’enfants”. Une lithographie signée dans la planche. Avec encadrement original (petits dégâts).No longer availableDim. 57 x 87 cmEstimate: € 60 / 100 -
#454
“Marktzicht & Hollandse boerin met dochter.” Houtsnede op rijstpapier. Gesigneerd buiten de plaat.
“Scène de marché” et “Paysan hollandais et sa fille”. Gravures sur bois sur papier de riz. Signées hors planche.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#769René VerisPeriod: °1940
“Grote graszode” & “De verschrikking van de oorlog”. Twee etsen. De eerste genummerd 7/20, de tweede een kunstenaarsproef.
“Grande prairie” & “L’horreur de la Guerre”. Deux eaux-fortes. La première est numérotée 7/20, la deuxième est une épreuve d’artiste.No longer availableDim. 30 x 25 & 15,5 x 22,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#44Val St. Lambert
Een geslepen kristallen bonbonnière, rood in de massa.
Une bonbonnière en cristal taillé, rouge dans la masse.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#42Marie Michel Henry
“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Charrue”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#375Movado
Een met bloemendecor gegraveerde zakhorloge van zilver 800‰. Duitse keuren. We voegen er een gegraveerde zilveren suikertang aan toe.
Une montre à gousset en argent 800‰ gravée d’un motif floral. Poinçons Allemands. Nous ajoutons une pince à sucre en argent gravée.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#214
“Venzicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue sur les Fagnes”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 50 / 80 -
#518
Een netsuké “Ram”. Japan, eerste kwart XXste eeuw.
Netsuké “Bélier”. Japon, premier quart du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#203
Een schouwpendule van verguld brons in barokke stijl, getooid met drie allegorische personages en het uurwerk in een siervaas.
Une pendule de cheminée en bronze doré, style baroque, décorée de trois personnages allégoriques et le mouvement dans un vase décoratif.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 3200 / 3400 -
#564Em. De Cooman
“Aan de Mark”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 186/200 buiten de plaat.
“Aan de Mark”. Une eau-forte. Signée et numérotée 186/200 hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 60 / 100