#536Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
#634CrüwellOrientaalse tabaksreclame.
#119Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
#309MuranoEen lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.
#3Twee Duitse keramieken bierkruiken met tinnen klep en met muziek. Decor in reliëf en opschrift “Echternacherbrück”.
Two German ceramic beer jugs with music and with tin lid. Decor in relief and inscription “Echternacherbrück”.No longer availableDim. 21 x Ø9cmEstimate: € 40 / 50 -
#68Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.
An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#299Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.
#529A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
#195Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)
A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)No longer availableDim. 121 x 205 x 109 cmEstimate: € 250 / 350 -
#158Een zwart marmeren 3-delige pendule met vergulde leeuwenhoofden versierd.
A black marble 3-piece mantel clock decorated with gilded lion heads.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 120 / 200