Other lots in this auction
-
#119Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
“Le jugement de Paris d’après Lucas Cranach”. Gravure. Avec monogramme dans la planche et numéro 36. Attribuée à.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 400 / 600 -
#384“Personage en pied”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Character full length". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 250 / 350 -
#650Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 6.97 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#21Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.
Paul Knupfer. "Scottish Saga". A gramophone record in honor of the 25th anniversary of Kaiser Wilhelm II (1888-1913) in original box.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#288Een Duits porseleinen schenkkan met klep. Versierd met vogel en planten decor in reliëf.
A German porcelain pitcher with cover. Decorated with bird and plant decor in relief.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#70Een halssnoer met drie rijen zoetwaterparels in blauwe tinten met zilveren slot.
A necklace with three rows of freshwater pearls in blue tones with a silver clasp.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#190Een 14 karaats witgouden schakelarmband bezet met briljanten in drie rijen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. (1 steentje ontbreekt).
A 14 karat white gold link bracelet set with diamonds in three rows with a combined weight of +- 3.20 ct. (1 stone is missing).No longer availableDim. 14,56 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#261Val Saint-Lambert. Een geslepen kristallen vaas met blauw en fluogroen decor.
A vsl cut crystal vase with blue and fluorescent green decor.No longer availableDim. h 19,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#407Een Chinees porseleinen wierookbrander met meerkleurig decor staande op 3 poten, naar famille rose.
A Chinese porcelain incense burner with multi-coloured decoration standing on 3 legs, after famille rose.No longer availableDim. 23 x Ø18cmEstimate: € 40 / 50 -
#675Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.
A colored plastic chandelier. Italy, 1960s.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 35 / 45 -
#106Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)No longer availableDim. 105 x 170 x 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#460Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200 / 250

