Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein ruitersbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

A small bronze equestrian figurine (H. 3 cm). Chinese burial find. As well as a bronze opium weight in the shape of a Pho lion. South East Asia (H. 7 cm).
Dim. H: 4 & 6 cm
SKU: 1804230095.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #476

    Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

    An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
    No longer available
    Dim. 120 x 128 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #357
    Märklin Set-S HO 2920

    Een beginnersdoos als nieuw.

    A starter box as new.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #217
    Val Saint-Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, dubbel gemerkt. Midden 20e eeuw.

    A crystal vase, double marked. Mid 20th century.
    No longer available
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #492
    H. Uyttersprot

    “Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". A painting, oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #328

    Een geribde glazen coupe met verzilverde rand en voet. Ouderdomslijtage. Onderaan onleesbaar gemerkt.

    A ribbed glass coupe with silver-plated rim and base. Age wear. Marked illegibly at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 13,5 cm Ø 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #43

    Een gesigneerde foto met dedicatie van Frank Sinatra - voor de ‘Sinatra Society of Belgium.’ We voegen er een clip-art kader aan toe. Gedateerd 1981.

    A signed photo with dedication of Frank Sinatra - for the 'Sinatra Society of Belgium.' We add a clip-art frame to it. Dated 1981.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #132

    “Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.

    Abraham sacrifie Isaac. Un haut-relief en chêne. Un panneau de meuble du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #94
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Dreef in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Drifted in the fall.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 64 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #570
    Raymond Weil Geneve

    Een roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.

    Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #81

    “Christus.” Gedateerd ‘81, Onleesbaar gesigneerd. Bronzen beeld op marmeren voet.

    "Christ." Dated '81, Illegibly signed. Bronze statue on marble base.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #238

    Een paard van zamak op houten sokkel.

    Un cheval en régule sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #8

    Een lot gekleurd kristal waaronder: een paar paarse kelkvaasjes, een Italiaanse bonbonière en een VSL asbak in licht groen.

    A lot of colored crystal including: a pair of purple chalice vases, an Italian bonbonière and a VSL ashtray in light green.
    No longer available
    Dim. H: 11-20 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More