#532“Portret van een Gentleman uit Southdown House”. Olieverf op doek (herdoekt). Engelse School omstreeks 1700. (AID1731).
#522Een butler spiegel in verguld, houten kader.
#530Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.
#512Joan Miro“Compositie’. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Composition'. Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 28 x 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#528Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
#388Een cloisonné tafelklokje met damesportret aan de zijkant. ‘Made in the People’s Republic of China.’ In originele etui.
A cloisonné table clock with a lady's portrait on the side. "Made in the People's Republic of China." In original case.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#42Henry CarpenteroPeriod: 1820-1874“De Visser”. Een schilderij op papier, onderaan gesigneerd “Henry Carpentero”, 1841.
"The fisherman". A painting on paper, signed at the bottom “Henry Carpentero”, 1841.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
#148BaryeEen bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.
A bronze sculpture of a panther on a marble base, marked Barye, posthumous.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 200 / 300