Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein ruitersbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

A small bronze equestrian figurine (H. 3 cm). Chinese burial find. As well as a bronze opium weight in the shape of a Pho lion. South East Asia (H. 7 cm).
Dim. H: 4 & 6 cm
SKU: 1804230095.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #509
    Gerard Portielje

    Een lot van 2 tekeningen op papier, gesigneerd.

    A lot of 2 drawings on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #671

    Een messingen kerklezenaar in gotische stijl, bekleed met bordeauxrood fluweel. Einde XIXde eeuw.

    A brass church lectern in Gothic style, lined with burgundy velvet. End of XIXth century.
    No longer available
    Dim. 41 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #279
    Jules Keppens
    Period: 1910 - 1992

    “Kadezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Quay view.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #549

    “Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.

    "Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #504

    “De verleiding.” Olieverf op paneel. Vernis beschadigd.

    "The temptation." Oil paint on panel. Varnish damaged.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #304

    Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.

    An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.
    No longer available
    Dim. Tegel: 15x15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #96

    Een gepatineerde houten 18e eeuwse, Franse Lodewijk XVI commode. (AID2119).

    A wood patinated 18th century, French Louis XVI chest of drawers. (AID2119).
    No longer available
    Dim. 79 x 130 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #49
    Hector Depraet

    “Molen te Oostende”, een schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “H. Depraet”

    “Molen te Oostende”, a painting oil on panel, signed at the bottom “H. Depraet”
    No longer available
    Dim. 23 x 18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #455

    Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.

    Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #223
    Limoges

    Een set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.

    A set of polychrome porcelain, hand-painted: a coupe and bonbonnière with lid. The coupe is a replica of an example from the Versailles collection.
    No longer available
    Dim. 23 x 39 & 7 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #660

    Een groot lot Oosterse dolken, we voegen er nog een jagersmes en een houten knuppel aan toe.

    A lot of Oriental daggers, together with a hunter’s knife and a wooden bat.
    No longer available
    Dim. l: 46 - 53 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #644
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More