Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein ruitersbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

A small bronze equestrian figurine (H. 3 cm). Chinese burial find. As well as a bronze opium weight in the shape of a Pho lion. South East Asia (H. 7 cm).
Dim. H: 4 & 6 cm
SKU: 1804230095.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #439

    Japanse houtdruk met waterpartij.

    Gravure sur bois japonaise avec pièce d'eau.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #34

    Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.

    A folder with various architectural drawings on paper.
    No longer available
    Dim. A 4
    Estimate: € 40 / 60
  • #503

    Een grote opgezette everzwijnenkop op houten plaat.

    A large stuffed wild bore’s head on a wooden plaque.
    No longer available
    Dim. 60 x 21 50 cm
    Estimate: € 175 / 200
  • #346

    Een mahoniehouten klaptafel op wieltjes.

    A mahogany folding table on wheels.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 40 / 70
  • #671

    Een messingen kerklezenaar in gotische stijl, bekleed met bordeauxrood fluweel. Einde XIXde eeuw.

    A brass church lectern in Gothic style, lined with burgundy velvet. End of XIXth century.
    No longer available
    Dim. 41 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #593

    “Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge 1830 - 1930”.

    “Livre d'Or du Centenaire de l'Indépendance Belge 1830 - 1930”.
    No longer available
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #454
    З.Х.

    “Compositie met vrijmetselarijsymbolen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.

    "Composition". Huile sur toile. Monogrammé et daté '84.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #649
    Murano

    Een uit glas gesculpteerde Murano schelp met diverse kleuren.

    A glass sculpted Murano shell with various colours.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #644
    Worcester

    Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.

    A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.
    No longer available
    Dim. 97 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #10

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 3,0 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #620

    Vijf in briolette geslepen rookkwartsen met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct.

    Five smoky quartz cut in briolette with a combined weight of +- 50 ct.
    No longer available
    Dim. 29,90 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #434
    J. Lamperjee

    Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.

    Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More