Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein ruitersbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

A small bronze equestrian figurine (H. 3 cm). Chinese burial find. As well as a bronze opium weight in the shape of a Pho lion. South East Asia (H. 7 cm).
Dim. H: 4 & 6 cm
SKU: 1804230095.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #510

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,78 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.78 ct.
    No longer available
    Dim. 9,55 g
    Estimate: € 1600 / 1700
  • #470

    Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.

    Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #399

    “Abstract expressionisme”. Een schilderij, inkt op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd.

    “Abstract expressionism”. A painting, ink on paper. Signed and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #142

    Een houten Boulle commode met 2 laden. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden Boulle commode with 2 drawers. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 87 x 128 x 58 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #566

    Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.

    Recamier bench made of mahogany. Circa 1860.
    No longer available
    Dim. L. 186
    Estimate: € 240 / 300
  • #157

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #270

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.
    No longer available
    Dim. 9,50 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #68

    Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.

    An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #16
    Windsor

    Een houten Windsor armchair, 19e eeuws.

    A wooden Windsor armchair, 19th century.
    No longer available
    Dim. 115 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #310

    Een gietijzeren tuinvaas.

    Vase de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. 50 x 83 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #129
    H. Syhtam

    “Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.

    "Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 71 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #526

    Een houten commode met 3-laden en wit gebeitst.

    A wooden chest of drawers with 3 drawers and white stain.
    No longer available
    Dim. 98 x 130 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More