#410Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
#123Een Royal Dux beeldje van een herderin, circa 1900.
#592Jean-Jacques Gabie“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
#166Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
#133“L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.
“The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 325 / 375 -
#310Een gietijzeren tuinvaas.
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
#109Albert Jurardus Van Prooyen“Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.
#431Een vintage oranjerood aardewerken schaal.
#117Een bronzen olielamp op arduinen voet met bacchantische voorstellingen. Met satijnglazen kap. Met lamp gemonteerd.
A bronze oil lamp on bluestone base with bacchanal scenes. With satin glass shade. With lamp mounted.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 80 / 100