#510Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,78 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.78 ct.No longer availableDim. 9,55 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#470Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
#399“Abstract expressionisme”. Een schilderij, inkt op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd.
#566Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#157Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.
A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#270Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
#68Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.
An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#16WindsorEen houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#310Een gietijzeren tuinvaas.
#129H. Syhtam“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
"Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.No longer availableDim. 101 x 71 cmEstimate: € 300 / 500 -
#526Een houten commode met 3-laden en wit gebeitst.
A wooden chest of drawers with 3 drawers and white stain.No longer availableDim. 98 x 130 x 56 cmEstimate: € 200 / 240