#695Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
#537Vijf diverse grote schotels van veelkleurig porselein met verschillende decors. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Kleine letsels.
Five various large dishes of multicolored porcelain with different decors. Chinese work. Marked at the bottom. Minor injuries.No longer availableDim. Ø 36 à 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#645Een houten Engels dienblad 19e eeuws.
#373Een messing Boeddhabeeldje in Bhumisparshamudra op een dubbele lotus, Akshobhya.
A brass Buddha figurine in Bhumisparshamudra on a double lotus, Akshobhya.No longer availableDim. 18cmEstimate: € 60 / 100 -
#288Een Duits porseleinen schenkkan met klep. Versierd met vogel en planten decor in reliëf.
A German porcelain pitcher with cover. Decorated with bird and plant decor in relief.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#680Een koperen gesculptuurde lampadaire met lampekap, 3-potig.
#466Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
#8Een lot gekleurd kristal waaronder: een paar paarse kelkvaasjes, een Italiaanse bonbonière en een VSL asbak in licht groen.
A lot of colored crystal including: a pair of purple chalice vases, an Italian bonbonière and a VSL ashtray in light green.No longer availableDim. H: 11-20 cmEstimate: € 40 / 50 -
A modern and a classic ashtray made of crystal, colored green in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 7-9 cmEstimate: € 25 / 40 -
#31Een Lodewijk XVIde-stijl verzilverd metalen kandelaar gemonteerd als lamp.
A Louis XVIth style silver plated metal candelabra mounted as a lamp.No longer availableDim. h 52,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#269Een art deco spiegel met verguld kader en opgelegd frame binnenin. Empire stijl. Kleine barst in frame bovenaan.
An art deco mirror with gilded frame and imposed frame inside. Empire style. Small crack in top frame.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 60 / 80