Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein ruitersbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

A small bronze equestrian figurine (H. 3 cm). Chinese burial find. As well as a bronze opium weight in the shape of a Pho lion. South East Asia (H. 7 cm).
Dim. H: 4 & 6 cm
SKU: 1804230095.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #470

    Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.

    Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #134
    Sorez (?)

    Een paar molenlandschappen op paneel. Gesigneerd.

    Une paire de paysages de moulins à vent sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #46

    Een houten krantenstandaard met 5 houders.

    A wooden newspaper stand with 5 holders.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #349

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #471

    Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.

    A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø22cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #534

    Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.

    A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.
    No longer available
    Dim. 170 x 90 cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #267

    Een lot van 4 messen en dolken in schede met diverse origine, vorm en afmetingen.

    A lot of 4 knives and daggers in sheaths of various origins, shapes and sizes.
    No longer available
    Dim. 45cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #171

    “Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.

    Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.
    No longer available
    Dim. 46 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #169
    Rik Slabbinck

    “Landschap met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme verfschade rechts boven, schilfers.

    “Landscape with pollard willows.” Oil on canvas. Signed. Minor paint damage top right, flakes.
    No longer available
    Dim. 60 x 72 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #68

    Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.

    An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #182

    “Koeien en schapen in de wei”. Een schilderij olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter. Vermoedelijk oude herdoeking.

    "Cows and sheep in the meadow". A painting oil on canvas. Writtenly attributed to Paulus Potter. Probably old redo.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #362

    Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.

    A mahogany library step. XIX century.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More