#503Een grote opgezette everzwijnenkop op houten plaat.
A large stuffed wild bore’s head on a wooden plaque.No longer availableDim. 60 x 21 50 cmEstimate: € 175 / 200 -
#276Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.
A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.No longer availableDim. 77 x 110 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#107François Alphonse Piquemal“Buste van een dame met hoed”. Een brons gepatineerd borstbeeld van een dame met hoed op een marmeren voet. Gesigneerd “Alphonse Piquemal”.
#305Een Art Deco lampje op marmeren blad met bronzen zwaan.
#230Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,48 ct.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.48 ct.No longer availableEstimate: € 1750 / 1850 -
#208Twee in marmer gegraveerde platen, onderaan gesigneerd, naar Cocteau.
Two plates engraved in marble, signed at the bottom, after Cocteau.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#470Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
#118A MoreauEen gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#597Twee Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd op houten sokkel.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60 / 80