#513Een polychroom aardewerken vaas, modern decor met cyclopische abstracte figuren.
A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 45 / 55 -
#536Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
#223LimogesEen set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
#18Een lot verzilverd bestek bestaande uit 11 dessertmessen en 7 dessertvorken met handvaten van parelmoer, een lepel met druivendecoratie. Bijgevoegd zijn 6 verzilverde messen, een sauslepel, suikerlepel en theebolletje. In etui.
A lot of silver-plated cutlery consisting of 11 dessert knives and 7 dessert forks with mother-of-pearl handles, a spoon with grape decoration. Included are 6 silver-plated knives, a sauce spoon, sugar spoon and tea ball. In case.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#85Bovendeel van een Mochica sierspeld in de vorm van een vos. Brons. Peru, VIIIste eeuw. Op een plexi sokkeltje.
#435Een bronzen beeldje van een gevleugelde Ventiaanse leeuw met boek op marmeren voet. Naar de leeuw van San Marco.
#312Een lot van 4 houten, antieke harp-stoelen met gesculpteerd detail en originele bekleding in lineair decor. (AID3220)
#90SandozEen 18 karaats geelgouden dameshorloge met 18 karaats geelgouden polsband.
An 18 carat yellow gold ladies watch with an 18 carat yellow gold wristband.No longer availableDim. 18 gEstimate: € 450 / 550 -
#277MusterschutzEen vintage Duitse Musterschutz kreeftschaal. Keramische schaal versierd met kreeftornamenten als poten en divers plantdecor.
A vintage German Musterschutz lobster shell. Ceramic dish decorated with lobster ornaments as legs and various plant decor.No longer availableDim. 12 cm x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#655Val Saint Lambert.Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.
A crystal vase with green in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 35,5 cmEstimate: € 80 / 100