#650Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 6.97 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#621Thais polychroom houtsculptuur met vier dansende figuren.
#445Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
#522Een butler spiegel in verguld, houten kader.
#470Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
#303S.J. HiegentlichDrie kaarten met knopen uit het begin van de jaren zestig. Haute Couture.
Three cards with buttons from the early 1960s. Haute Couture.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#674Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#597Twee Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd op houten sokkel.
#305Een Art Deco lampje op marmeren blad met bronzen zwaan.
#183Royal CopenhagenTwee cilindrische vazen van veelkleurig porselein, de ene door Berre Jessen, de andere door Marianne Johnson. Onderaan gemerkt.
Two multicolored porcelain cylindrical vases, one by Berre Jessen, the other by Marianne Johnson. Marked at the bottom.No longer availableDim. 19 & 20 cmEstimate: € 100 / 150