Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein ruitersbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

A small bronze equestrian figurine (H. 3 cm). Chinese burial find. As well as a bronze opium weight in the shape of a Pho lion. South East Asia (H. 7 cm).
Dim. H: 4 & 6 cm
SKU: 1804230095.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #695

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.

    Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #537

    Vijf diverse grote schotels van veelkleurig porselein met verschillende decors. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Kleine letsels.

    Five various large dishes of multicolored porcelain with different decors. Chinese work. Marked at the bottom. Minor injuries.
    No longer available
    Dim. Ø 36 à 29,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #645

    Een houten Engels dienblad 19e eeuws.

    A wooden English serving tray, 19th century.
    No longer available
    Dim. 74 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #373

    Een messing Boeddhabeeldje in Bhumisparshamudra op een dubbele lotus, Akshobhya.

    A brass Buddha figurine in Bhumisparshamudra on a double lotus, Akshobhya.
    No longer available
    Dim. 18cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #330
    Christofle

    Een lot bestaande uit een verzilverde medaille met opschrift “Eendracht maakt macht”, in de vorm van een kroonkurk opener. En een verzilverd knijpschaartje, “Sugar Scissors”.

    A lot comprising of a bottle opener with a medal incribed “Eendracht maakt macht” and a pair of Sugar Scissors.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #288

    Een Duits porseleinen schenkkan met klep. Versierd met vogel en planten decor in reliëf.

    A German porcelain pitcher with cover. Decorated with bird and plant decor in relief.
    No longer available
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #680

    Een koperen gesculptuurde lampadaire met lampekap, 3-potig.

    A copper lamp with shade. On three legs.
    No longer available
    Dim. 160 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #466

    Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.

    Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 x 23 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #8

    Een lot gekleurd kristal waaronder: een paar paarse kelkvaasjes, een Italiaanse bonbonière en een VSL asbak in licht groen.

    A lot of colored crystal including: a pair of purple chalice vases, an Italian bonbonière and a VSL ashtray in light green.
    No longer available
    Dim. H: 11-20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #7
    Val Saint-Lambert

    Een moderne en een klassieke asbak van kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A modern and a classic ashtray made of crystal, colored green in the mass. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H: 7-9 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #31

    Een Lodewijk XVIde-stijl verzilverd metalen kandelaar gemonteerd als lamp.

    A Louis XVIth style silver plated metal candelabra mounted as a lamp.
    No longer available
    Dim. h 52,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #269

    Een art deco spiegel met verguld kader en opgelegd frame binnenin. Empire stijl. Kleine barst in frame bovenaan.

    An art deco mirror with gilded frame and imposed frame inside. Empire style. Small crack in top frame.
    No longer available
    Dim. 72 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More