Other lots in this auction
-
#470Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#134Sorez (?)Een paar molenlandschappen op paneel. Gesigneerd.
Une paire de paysages de moulins à vent sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 400 / 500 -
#46Een houten krantenstandaard met 5 houders.
A wooden newspaper stand with 5 holders.No longer availableDim. 167 cmEstimate: € 125 / 175 -
#349Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25 / 30 -
#471Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.
A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.No longer availableDim. 59 x Ø22cmEstimate: € 300 / 400 -
#534Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 275 / 325 -
#267Een lot van 4 messen en dolken in schede met diverse origine, vorm en afmetingen.
A lot of 4 knives and daggers in sheaths of various origins, shapes and sizes.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 75 / 125 -
#171“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#169Rik Slabbinck“Landschap met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme verfschade rechts boven, schilfers.
“Landscape with pollard willows.” Oil on canvas. Signed. Minor paint damage top right, flakes.No longer availableDim. 60 x 72 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#68Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.
An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#182“Koeien en schapen in de wei”. Een schilderij olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter. Vermoedelijk oude herdoeking.
"Cows and sheep in the meadow". A painting oil on canvas. Writtenly attributed to Paulus Potter. Probably old redo.No longer availableDim. 63 x 84 cmEstimate: € 350 / 500 -
#362Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
A mahogany library step. XIX century.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 80 / 120

