Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klein ruitersbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

A small bronze equestrian figurine (H. 3 cm). Chinese burial find. As well as a bronze opium weight in the shape of a Pho lion. South East Asia (H. 7 cm).
Dim. H: 4 & 6 cm
SKU: 1804230095.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #348

    Een antieke Régence armstoel met gesculpteerde rug en met zitting bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.
    No longer available
    Dim. H. 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #207

    Een bronzen beeldje van een kat in zithouding.

    A bronze sculpted figurine of a cat in a sitting position.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #616

    Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.

    A wooden square coffee table, Asian design.
    No longer available
    Dim. 42 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #468

    “Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.

    "Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
    No longer available
    Dim. 90 x 85 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #439

    Japanse houtdruk met waterpartij.

    Gravure sur bois japonaise avec pièce d'eau.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #650

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 6.97 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #668

    Een Murano schaal, blauw in de massa amberkleurig onderaan.

    Murano bowl, blue in the mass amber colored at the bottom.
    No longer available
    Dim. L 44 c
    Estimate: € 40 / 60
  • #97
    P. Morier

    Een grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.

    A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #163
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.

    "Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.
    No longer available
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #552

    “Lezend meisje”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw. Verfschade.

    "Reading Girl". Oil paint on panel. English School, early XIXth century. Paint damage.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #449
    Lode Matthijs
    Period: 1915 - 1995

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #89
    Pietro Virgilio Lietti
    Period: 1928

    “Italiaans straatzicht bij regen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Italian street view in the rain.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More