#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#670Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#530Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#490Zandjan
#540Heriz
#470
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
#460Caucaze
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#475Hamadan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#716
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#480
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
#680Indo-Meshed
#770
#720Ardebil
#780
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 392 x 263 cmEstimate: € 200/260
#12
Twee groene drijvers van mondgeblazen glas.
Deux bouées en verre vert soufflé à la bouche.No longer availableDim. Ø 13 cmEstimate: € 20/30 -
#371
#227
Een paar cassolettes van marmer en gepatineerd brons. Deksel en oren vormen een gestileerde fontein. Op de schouder een mooie gestileerde bloemenfries. Art deco, omstreeks 1930.
Paire de cassolettes art déco en marbre et bronze patiné. Couvercle et anses formant une fontaine stylisée. Sur les épaules une jolie frise fleurie. Vers 1930.No longer availableDim. H. 49,5 cmEstimate: € 300/400 -
#1019
Een antilopengewei.
Un bois d’antilope.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/60 -
#158
Een bronzen neushoorn.
Rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 260/300 -
#82Tsjoen
“De Kerk van Velzele”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’église de Velzele”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 60/100 -
#855
Un petit meuble de couture en chêne sculpté a deux tiroirs et tablette abattante et un miroir.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#1042
Een houten staafbarometer.
Baromètre doit en bois.No longer availableDim. 104 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#1006Koliai
Tapis persan en laine. Noué main. Décoloration légère et usures sur un coin.No longer availableDim. 208 x 297 cmEstimate: € 200/220 -
#1033
Buste van aardewerk. Gemerkt Les Biens de Louvière.
#651
#581
Paire de grues dans des buissons en jade sculpté. Sur socles en bois. Travail chinois, dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 300/400