Similar lots by type
-
#147
“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250/350 -
#365
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
Un masque africain en bois sculpté. Igbo, Nigéria.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#201
Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/00212019. 24,5 cm
Une défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 00212019. 24,5 cm.No longer availableDim. l: 194 cmEstimate: € 4000/4500 -
#181
Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.
Une défense brute d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0025/2019. 12,2 kg.No longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 2000/2200 -
#183
Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0022/2019. 9,9 kg.
Défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0022/2019. 9,9 kg.No longer availableDim. l: 141 cmEstimate: € 1500/1700 -
#137
“Man met paard en kat”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd.
Homme avec cheval et chat . Un okimono en ivoire finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 175/200 -
#248
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met vlechtwerk. Bamun, Kameroen.
Un masque africain en bois sculpté avec osier. Bamun, Cameroun.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 75/90 -
#73
Een Afrikaans masker, gemaakt van een schildpadschild en droge grashalmen.
Un masque africain, fait d'une carapace de tortue et de brins d'herbe secs.No longer availableDim. 23 x 16 cm (schild)Estimate: € 60/100 -
#87
Afrikaanse vrouw met hoofddeksel”. Afrikaans ivoren snijwerk. Met CITES-certificaat. Pré 1975.
Femme africaine avec coiffe. Sculpture en ivoire africain. Avec certificat CITES. Avant 1975.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45/60 -
#127
Een reizende Boeddha of Hotai van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Un Bouddha itinérant ou Hotai en ivoire finement sculpté et polychrome. Signé en bas.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 175/200 -
#191
“Gezin met drie kinderen”. Een fijn gesculpteerde Chinees ivoren groep op houten sokkel.
Famille avec trois enfants . Un groupe en ivoire chinois finement sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 400/500 -
#252
Een klein masker van gesculpteerd hout, getooid met een vogel. Resten van polychromie. Baoulé, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, orné d'un oiseau. Restes de polychrome. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#360
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met resten van polychromie. Bembe, Zaïre.
Un masque africain en bois sculpté avec des restes de polychromie. Bembe, Zaïre.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 55/65 -
#302
Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
Une tête d'homme en bronze africain.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#151
Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg.
Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.No longer availableDim. h: 56 & 38 cmEstimate: € 500/600 -
#141
Een paar gedeeltelijk bewerkte Afrikaanse slagtanden met vrouwenhoofden. Op houten sokkels. Met CITES-certificaat. 2,66 kg
Une paire de défenses africaines partiellement sculptées avec des têtes de femmes. Sur socles en bois. Avec certificat CITES. 2,66 kgNo longer availableDim. h: 40 & 52 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#331Scailmont
Een vaas van amberkleurig glas naar ontwerp van Catteau. Gemerkt noch gesigneerd.
Un vase en verre ambré dessiné par Catteau. Ni marqué ni signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#9
“Surrealistisch personage”. Een pentekening op papier. gesigneerd.
Personnage surréaliste . Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 35/40 -
#98Wiskemann, Bruxelles
Een zeer uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen. In ménagère.
Un couvert en métal argenté très élaboré, complet pour douze personnes. En ménagère.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#37
Een lot van veertig decoraties, overwegend W.O. I.
Lot de quarante décorations, principalementde la Première Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#327
“Volksfiguur met holleblokken”. Beeld van groen geglazuurd aardewerk.
Figurine folklorique à blocs creux . Image de faïence verte émaillée.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 80/100 -
#186
“Diana met honden”. Een bronzen groepje op marmeren sokkel naar een werk van Josef Lorenzl.
Diane aux chiens . Une croissance en bronze sur un socle en marbre d'après une œuvre de Josef Lorenzl.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#390
Een vergrootglas met een gemshoorn als handvat.
Une loupe avec une corne de chamois comme poignée.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#97Val Saint LambertPeriod: 1827 - 1875
Vaas van geslepen kristal van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa (gemerkt en met label). We voegen een kleine blauwe kristallen pique-fleurs toe (zonder merken).
Vase en cristal taillé de cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse (marqué et avec étiquette). On ajoute un petit pique-fleurs cristal bleu (sans marques).No longer availableDim. h: 25 en 10 cmEstimate: € 80/120 -
#78
Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.
Lot de couverts varié en métal argenté dont Christofle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#187
Den Bibel. : Inhoudende het oude ende nieuwe Testament met grooter neerstichheyt ouerghesteldt ende ghecorrigeert na dat oprecht Latijnsch exemplaer. In den welcken daer toe ghedaen sijn die beduytselen der capittelen oft sommarien, ende oock concordantien met veel schoone figueren verchiert oock mede die tafel vanden epistelen ende evangelien”. Ed. Hans De Laet, Antwerpen, 1565. In bruine lederen band. Diverse pagina’s gerestaureerd.
Den Bibel. : Inhoudende het oude ende nieuwe Testament met grooter neerstichheyt ouerghesteldt ende ghecorrigeert na dat oprecht Latijnsch exemplaer. In den welcken daer toe ghedaen sijn die beduytselen der capittelen oft sommarien, ende oock concordantien met veel schoone figueren verchiert oock mede die tafel vanden epistelen ende evangelien”. Ed. Hans De Laet, Anvers, 1565. Reliure en cuir marron. Plusieurs pages restaurées.No longer availableDim. 32,5 x 22 cmEstimate: € 1800/2200 -
#52
“Hoeve in de Kempen”. Olieverf op doek.
Ferme dans le Camoine . Huile sur toile.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#5
Een groot lot paternosters en souvenirs van Lourdes waaronder hangers en schapuliers.
Un grand lot de rosaires et de souvenirs de Lourdes comprenant des pendentifs et des scapulaires.No longer availableEstimate: € 100/150