Similar lots by type
-
#181Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.
Une défense brute d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0025/2019. 12,2 kg.No longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#137“Man met paard en kat”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd.
Homme avec cheval et chat . Un okimono en ivoire finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 175 / 200 -
#191“Gezin met drie kinderen”. Een fijn gesculpteerde Chinees ivoren groep op houten sokkel.
Famille avec trois enfants . Un groupe en ivoire chinois finement sculpté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 400 / 500 -
#73Een Afrikaans masker, gemaakt van een schildpadschild en droge grashalmen.
Un masque africain, fait d'une carapace de tortue et de brins d'herbe secs.No longer availableDim. 23 x 16 cm (schild)Estimate: € 60 / 100 -
#147“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250 / 350 -
#365Een gesculpteerd Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
Un masque africain en bois sculpté. Igbo, Nigéria.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#360Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met resten van polychromie. Bembe, Zaïre.
Un masque africain en bois sculpté avec des restes de polychromie. Bembe, Zaïre.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 55 / 65 -
#87Afrikaanse vrouw met hoofddeksel”. Afrikaans ivoren snijwerk. Met CITES-certificaat. Pré 1975.
Femme africaine avec coiffe. Sculpture en ivoire africain. Avec certificat CITES. Avant 1975.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 60 -
#302Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
Une tête d'homme en bronze africain.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#141Een paar gedeeltelijk bewerkte Afrikaanse slagtanden met vrouwenhoofden. Op houten sokkels. Met CITES-certificaat. 2,66 kg
Une paire de défenses africaines partiellement sculptées avec des têtes de femmes. Sur socles en bois. Avec certificat CITES. 2,66 kgNo longer availableDim. h: 40 & 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#252Een klein masker van gesculpteerd hout, getooid met een vogel. Resten van polychromie. Baoulé, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, orné d'un oiseau. Restes de polychrome. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#248Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met vlechtwerk. Bamun, Kameroen.
Un masque africain en bois sculpté avec osier. Bamun, Cameroun.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 75 / 90 -
#127Een reizende Boeddha of Hotai van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Un Bouddha itinérant ou Hotai en ivoire finement sculpté et polychrome. Signé en bas.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 175 / 200 -
#183Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0022/2019. 9,9 kg.
Défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0022/2019. 9,9 kg.No longer availableDim. l: 141 cmEstimate: € 1500 / 1700 -
#151Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg.
Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.No longer availableDim. h: 56 & 38 cmEstimate: € 500 / 600 -
#201Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/00212019. 24,5 cm
Une défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 00212019. 24,5 cm.No longer availableDim. l: 194 cmEstimate: € 4000 / 4500
Other lots in this auction
-
#259Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd L/2 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée L / 2 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220 / 260 -
#102Abstracte gemengde techniek met aquarel. Gemerkt GVV.
Technique mixte abstraite avec aquarelle. GVV marqué.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#288“Boogschutter”. Massief modern bronzen beeldje.
Archer . Statue en bronze massif moderne.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 70 / 90 -
#285Een 18 karaats geel gouden armband bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een vervangbare lapis lazuli.
Un bracelet en or jaune 18 carats serti de diamants noirs d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et d'un lapis-lazuli remplaçable.No longer availableDim. 11,73 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#23Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Evenals drie kaarten uit “Zien en weten” in een envelop gefrankeerd 1957-58 en een plastic Kuifje-pennenzak.
Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Ainsi que trois cartes de “Voir et savoir” dans une enveloppe de 1957-58 et une trousse Tintin en plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#375Een maanvormig hoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête en forme de lune en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#148Period: 1827 - 1875Een paar art deco boekensteunen van marmer, versierd met reigers van zamak.
Une paire de serre-livres Art Déco en marbre décorés de hérons zamac.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#171“Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, naar een werk van Dimitri Chiparus.
Danseur . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir, d'après une œuvre de Dimitri Chiparus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#122Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#169“Tulpen met blauwe vaas”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1949.
Tulipes avec vase bleu . Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1949.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#162Henrick Vader“Vissersboten in volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche en haute mer . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#152Richard Viandier“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec une ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 200 / 300



