Similar lots by type
-
#987
Twee grote en een kleine koperen kandelaar.
Deux grands et un petit chandelier en cuivre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#426
Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.
Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.No longer availableDim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cmEstimate: € 60/80 -
#794
Koperen bloempotstaander.
Piédestal en cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#650
Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.
Guan Yin debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 300/400 -
#824
Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.
Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.No longer availableDim. h: 74 - 106 cmEstimate: € 60/100 -
#645
Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.
Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.No longer availableDim. b: 111 cmEstimate: € 80/100 -
#782
Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand candélabre d’église en laiton, style Baroque.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#406
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 39 x Ø: 38 cmEstimate: € 100/160 -
#1069
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#573
Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220/240 -
#380
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600/800 -
#784
Een lot geel koper, bestaande uit twee ketels, een gieter, een melkkit en een pan.
Un lot d’objets en cuivre jaune comprenant un arrosoir, deux chaudrons, un bidon à lait et un poêlon.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#792
Een staande lamp van verzilverd metaal, versierd met bloemenranken. Kapjes ontbreken. Omstreeks 1900.
Lampadaire en métal argenté décoré de guirlandes fleuries. Sans abat-jour. Vers 1900.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40/60 -
#771
Een antieke samovar van rood koper. De voet beschadigd.
Un samovar ancien en cuivre rouge. Le pied est endommagé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30/40 -
#663
Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200/240 -
#839
Een haardscherm van messing met een opengewerkt decor van strikken en bloemen en een centrale putto.
Un pare-feu en laiton avec un décor de fleurs et noeuds, et un putto.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1054
Een halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule en verre et cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/60 -
#633
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.
Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#1075
Een sobere houten Aziatische salontafel.
Une table de salon en bois asiatique.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 40/60 -
#563
Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120/140 -
#997Villeroy & Boch
Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.No longer availableDim. h: 14 - 32 cmEstimate: € 70/120 -
#1105
Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850/950 -
#578
Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 48,5 cmEstimate: € 120/200 -
#651
Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.
Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#79
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Restant van een signatuur links onderaan. XIXe eeuw.
“Vue de bruyère”. Huile sur toile. Traces de signature en bas à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#453
Twee Afrikaans gesculpteerde houten beeldjes.
Deux statuettes africaines en bois sculpté.No longer availableDim. h 33 & h 18 cmEstimate: € 25/35 -
#251
Twee zilveren schaaltjes met randen in accolade. Gemerkt van Delheid.
Paire de plats en argent massif aux rebords en accolade. Poinçons de Delheid.No longer availableDim. Ø: 22 cm en 552,37 gEstimate: € 200/260 -
#10Omega Genève
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#296Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Verkleuring en een kleine scheur.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main. Decoloration et petit cirure.No longer availableDim. 344 x 255 cmEstimate: € 120/200 -
#1007
“De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustraties Alfred Ost, tekst L. Uten S.J., Muziek Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, genummerd 442/1000. Goede staat, met huls en stofwikkel.
“De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustrations par Alfred Ost, texte de L. Uten S.J., Musique Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, numéroté 442/1000. En bon état.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#899Toyohara “Yoshi” ChikanobuPeriod: 1859-1920
“Meiji Beauties” Triptiek. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Meiji Beauties.” Triptyque. Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 36 x 72 cmEstimate: € 800/1000 -
#875
Een rond bijzettafeltje met vier gecanneleerde poten en een marmeren blad.
Une petite table ronde avec quatre pieds cannelés et tablette en marbre.No longer availableDim. 64 x Ø 60 cmEstimate: € 30/50 -
#412
Een archiefmeubeltje met vier laden.
Meuble de classement ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#163
“De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.
“Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400/600 -
#545
Serie van zes Lodewijk XVI-stijl stoelen van verguld hout en bekleed met bordeauxrood fluweel.
Suite de six chaises de style Louis XVI en bois doré sur pieds rainurés. Recouvertes de velours bordeaux.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 1750/1850