A lot of 7 polychrome porcelain bird figurines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#33“Liggend naakt”. Een hout gesculpteerd beeldje, modern figuratief.
“Lying Nude.” A wood carved figurative modern sculpture.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 50 cmEstimate: € 60 / 80
#24“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude." A vintage patinated wood sculpted figurine. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#236Een paar kandelaars van verguld messing.
#244Een lampenvoet van porselein en koper.
#107Een lot varia internationale luciferdoosjes.
#262Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#82Een paar pastorale beelden van kunsthars. Gemerkt AB. Italiaans werk.
A pair of pastoral images in synthetic resin. Marked AB. Italian work.No longer availableOnline onlyDim. H. 46 cmEstimate: € 25 / 40 -
#130Een verguld bronzen inktpothouder. De glazen inktpotten ontbreken.
A gilded bronze inkwell holder. The glass inkpots are missing.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 32 x 19 cmEstimate: € 20 / 30