#33“Liggend naakt”. Een hout gesculpteerd beeldje, modern figuratief.
“Lying Nude.” A wood carved figurative modern sculpture.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
A lot of 7 polychrome porcelain bird figurines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30
#92Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
#86Lempereur & BernardEen koperen olielamp. Bovenaan gemerkt L&B.
A copper oil lamp. Marked at the top with L&B.No longer availableOnline onlyDim. 50 cmEstimate: € 20 / 40 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#119Val Saint LambertEen kristallen vaas, rose in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored pink in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#290Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 32 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#81Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
A lot of 2 pieces of gilded bronze furniture fittings.No longer availableOnline onlyDim. l 38 cmEstimate: € 10 / 20 -
#91Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Getekend onderaan.
A cut crystal vase, red in color. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283CheadleshireEen modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
No longer availableOnline onlyDim. 53 x 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60