Similar lots by type
-
#99Kaiser W. GermanyEen lot van 7 polychroom porseleinen vogeltjes. Onderaan gemerkt.
A lot of 7 polychrome porcelain bird figurines. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#267Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#33“Liggend naakt”. Een hout gesculpteerd beeldje, modern figuratief.
“Lying Nude.” A wood carved figurative modern sculpture.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 50 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#77SatsumaEen paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Japanese porcelain Satsuma vases decorated with foo dogs in multicolored, figurative design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#199Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
A porcelain group of 2 cranes. Porcelanas Miguel Requenas. One leg broken off (but present).No longer availableOnline onlyDim. h 36 cmEstimate: € 15 / 25 -
#216Een paar verzilverde fotokaders.
A pair of silver-plated photo frames.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 27 cmEstimate: € 20 / 40 -
#170Een Chinese gelakte doos met een decor van zwanen.
A Chinese lacquered box with a decor of swans.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 33 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Een kleurloos kristal geslepen trompetvaas.
A colorless crystal cut trumpet vase.No longer availableOnline onlyDim. 30,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#249Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
A baluster vase of multi-colored Chinese porcelain with Canton decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#34Val Saint LambertEen kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, onderaan gesigneerd en eveneens gemerkt met sticker uit het midden van de vorige eeuw. Onderaan schilferschade.
A crystal vase, green in mass coloring, Val Saint Lambert, signed at the bottom and also marked with a sticker from the mid-20th century. Bottom has some chipping damage.No longer availableOnline onlyDim. h 26.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Een lot van drie Vlaams aardewerken borden met spreuken: Zooals ‘t klokje thuis tikt, tikt het nergens, Hoe meer haaste hoe min spoed en De morgenstond heeft goud in den mond.
A lot of three Flemish earthenware plates with inscriptions: "There's no place like home," "Haste makes waste," and "The early bird catches the worm."No longer availableOnline onlyDim. Ø 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#237Een lot van 3 stuks oud zamak bestaande uit een tafelklok, een beeld genaamd ‘les cerises’ par Rousseau en een beeld van een dame getekend Henri.
A lot of 3 pieces of old zamak including a table clock, a sculpture titled 'les cerises' by Rousseau, and a sculpture of a lady signed Henri.No longer availableOnline onlyDim. h 44 cmEstimate: € 20 / 30 -
#217Een beeld van een engel met wijwatervat in polychroom kunststof.
A statue of an angel with a holy water font in polychrome plastic.No longer availableOnline onlyDim. h 51 cmEstimate: € 30 / 40 -
#290Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 32 x 26 cmEstimate: € 40 / 60


