Similar lots by type
-
#578Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 270 / 320 -
#733Een lotje ivoor, bestaande uit een slabestek en vier cocktailprikkertjes.
Un lot d’objets en Ivoire, comprenant un couvert à salade et quatre piques à cocktail.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#548Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#30Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#638Een lot van drie vazen van Afrikaans ivoor met gesculpteerde decors. Eerste helft XXe eeuw.
Un lot de trois vases africains en ivoire. Décors sculptés. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#421Een lot van zes diverse brede kommen van Chinees porselein. Verschillende leeftijden.
Lot de six larges bols en porcelaine de Chine. Différentes époques.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#744Een lot ivoor bestaand uit: een sfinx, vorkjes en vismessen, twee servetringen en een beschadigde olifant.
Un lot d’objets en Ivoire comprenant: un sphinx, fourchettes et couteaux à poison, deux ronds de serviettes et un éléphant ( endommagé).No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#741Een gesculpteerde slagtand met een decor van een krokodil met een slang in de bek. Afrika.
Une défense en ivoire sculptée, décor de crocodile avec un serpent. Oeuvre africaine.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#471Twee paar borden van Imariporselein, waarbij één paar met landschapsdecors.
Deux paires d’assiettes en porcelaine d’Imari dont une paire à décor de paysages.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#587Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 270 / 320 -
#667Een famille roze schaaltje van porselein met een decor van een haan op rozenstruik.
Une coupelle en porcelaine famille rose, décor de coq sur un rosier.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 90 / 120 -
#449Drie Indische miniaturen, waarbij twee gouache op zijde en één op paneel.
Trois miniatures indiennes dont deux en gouache sur soie et une sur panneau.No longer availableDim. 10 x 7,5 & 15 x 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#611Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#457Een ivoren tand gesculpteerd in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk.
Une défense en Ivoire sculptée représentant un crocodile. Oeuvre africaine.No longer availableDim. L: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#641Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#601Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 550 / 650 -
#598Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.
Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#768Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.
Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#498Een jardinière van blauw en wit porselein met een decor van bloemen. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe.
Une jardinière en porcelaine blanche et bleue, décor florale. Nous ajoutons un modèle plus petit.No longer availableDim. Ø: 34 & 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#674Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#547Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.
Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#577Een schotel van celadonporselein.
Un plat en porcelaine Celadon.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#494Een oude Tangka op zijde.
Ancien tanka sur soie.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#668Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#725Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout. Het blad versierd met een voorstelling van een vogel in een bloemenstruik van pietra dura onder glas.
Une table de salon chinoise en bois laqué noir. La tablette sous verre en Pietra Dura représente un oiseau dans un arbustre.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 40 / 50 -
#483Twee oude poppen van kunststof, waarbij één Duitse.
Deux poupées anciennes en plastique dont une allemande.No longer availableDim. h: 40 & 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#202Igor TcholariaPeriod: °1959“Clowns”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Prov. Galerij Robinson Knokke.
“Clowns”. Huile sur toile. Signée. Provenant de la Galerie Robinson à Knokke.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#211Jaeger - leCoutreEen tafelklok in kast van verguld messing en glas. Model Atmos. Werkende staat. Met originele doos.
Pendule de table Atmos en laiton et verre. . En état de marche. Avec la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 550 / 750 -
#54Een reeks orthochromatische platen.
Une suite de planches orthochromatiques.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#524Reno“Red drop”; “Yellow drop”; “Green drop” & “Blue drop”. Acryl op papier. Allen gesigneerd op de verso en gedateerd 2007.
“Red drop”, “Yellow drop”, Green drop” et “Blue drop”. Acrylique sur papier. Signés aux versos et datés 2007.No longer availableDim. 75 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#697Studio VandersteenSuske en Wiske. Rode reeks in kleuren. 79 albums. Merendeel in goede tot zeer goede staat. Evenals: De Rammelende Rally 1973 (slechte staat), Dubbelstrip 6 (1987), Vrolijke Vakantiespelletjes (1988), Vakantieboek 3, 4 en 1974.
Suske en Wiske. Série rouge en couleurs. 79 albums. Principalement en bon état. Nous ajoutons : De Rammelende Rally 1973 (mauvais état), Double album 6 (1987), Vrolijke Vakantiespelletjes (1988), Vakantieboek 3, 4 et 1974.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#512Een vaas van glaspasta, versierd met een decor van rozen.
Un vase en pâte à verre, décor de roses.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120 / 160 -
#179LegrasEen paar vazen van meerkleurig glaspasta met een gëtst decor van bloemen. Gesigneerd.
Paire de vases en pâte de verre polychrome à décor à l’eau forte de fleurs. Signés.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 420 / 500 -
#446Een rond bijzettafeltje van gesculpteerd hout met vier poten in de vorm van olifantenkoppen. Het blad versierd met ivoren inlegwerk.
Une petite table d’appoint ronde en bois sculpté dont les quatre pieds sont en forme de tête d’éléphants. La tablette est décorée avec de l’ivoire incrustée.No longer availableDim. h: 62 cm Ø: 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#321Een lot porselein en biscuit: Een schoolgaand meisje en jongetje en twee muzikantjes van meerkleurig porselein in de stijl van Hummel. Onderaan gemerkt ‘Friedel, Germany’.“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’.“Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.
Lot de porcelaines et de biscuits:- une écolière et un écolier et deux petits musiciens en porcelaine dans le style de Hummel. Marque “Friedel, Germany” sous la base.- “Garçon faisant des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque Capodimonte.“Soeurs”. Groupe en biscuit partiellement gris clair. Signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#685Een Chinees wandmeubel met vier laden.
Meuble chinois ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. 84 x 120 x 65 cmEstimate: € 100 / 180



