Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lederen Delvaux schoudertas, kan crossover gedragen worden. Met aankoop kaartje Delvaux Antwerpen. Bijhorende stofhoes.
Delvaux

Een lederen Delvaux schoudertas, kan crossover gedragen worden. Met aankoop kaartje Delvaux Antwerpen. Bijhorende stofhoes.

A leather Delvaux shoulder bag, can be worn crossover. With purchase of Delvaux Antwerp ticket. Matching dust cover.
Dim. 25 x 29cm
SKU: 2609230105.
Categories: Design/vintage, Mode, XXe eeuw.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #105
Estimate: € 350 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Delvaux

  • #143
    Delvaux

    ‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.

    'Deux de Delvaux' handbag in khaki leather.
    No longer available
    Dim. h 30 x l 37 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #137
    Delvaux

    Delvaux handtas, ontwerp van ‘Bruno Pieters’, limited edition unisex model in bruin leder.

    Delvaux handbag, designed by 'Bruno Pieters', limited edition unisex model in brown leather.
    No longer available
    Dim. h 20 x b 17 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #118
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux trifold portefeuille.

    A vintage leather Delvaux trifold wallet.
    No longer available
    Dim. 18 x 10cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #85
    Delvaux

    Een vintage “Toile de Cuir” Delvaux cross body tas, meerkleurig met DDDD in verguld detail vooraan. Bijhorende stoftas.

    A vintage “Toile de Cuir” Delvaux cross body handbag, multi-colored with DDDD in gold-plated detail at the front. Matching dust bag.
    No longer available
    Dim. 20 x 25cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #188
    Delvaux

    Een Delvaux cross-over handtas in bordeauxrood leder.

    A Delvaux cross-over handbag in bordeaux red leather.
    No longer available
    Dim. h 23 x b 22.5 cm
    Estimate: € 360 / 450
  • #238
    Delvaux

    Een lot van 2 Delvaux portemonnees in oranje leder.

    A lot of 2 Delvaux wallets in orange leather.
    No longer available
    Dim. 11 x 17 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #178
    Delvaux

    Een Delvaux handtas model Louise in donkerbruin leder, met certificaat.

    A Delvaux handbag model Louise in dark brown leather, with certificate.
    No longer available
    Dim. h 26 x b 19 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #152
    Jacques Delvaux

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 98 x 83cm
    Estimate: € 200 / 300

Similar lots by type

  • #399
    Bogaert

    “Boszicht met bospas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd onderaan.

    "Boszicht met bospas" translates to "Forest view with forest path". It is a painting done in oil on canvas and is signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 48cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252
    Van Den Broeck

    “Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Farm life”. A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #479
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.

    'Forest view', oil on canvas, signed Marcel Cockx.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #162
    Willem Dolphyn

    ‘Stilleven met tegel en kwarteleieren’, olieverf op paneel, getekend Willem Dolphyn en gedateerd 72.

    'Still life with tile and quail eggs', oil on panel, signed Willem Dolphyn and dated 72.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 33 cm
    Estimate: € 700 / 900
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #272
    A. van de Vreken

    ‘Os met kar’, olieverf op doek gesigneerd A. van de Vreken.

    'Cart with oxen', oil on canvas signed A. van de Vreken.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125

Other lots in this auction

  • #545

    Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.

    A pair of wooden armchairs with sculpted floral decoration.
    No longer available
    Dim. 84 x 72 x 66cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #160

    Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.

    An 18 karat white gold necklace with pendant set with brilliants weighing approximately 0.24 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #670

    Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.

    Fifteen different bronze medals, two in silver, and one in tin from the 19th and 20th century. Belgian, Chinese Year of the Tiger, German, English, French Charles de Gaulle weighing 15g, one Italian ECU from 1992 weighing 50g, and Dutch medals.
    No longer available
    Estimate: € 550 / 650
  • #664

    Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.

    An early 20th-century washstand with 1 drawer and a marble top. The marble is cracked in 3 places.
    No longer available
    Dim. 93 x 93 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #275

    Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    An antique oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 129 x 148 x 62cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #641

    Een lot van 4 wijwatervaten van Brussels porselein. Waaronder één met Mariabeeldje.

    A lot of 4 holy water fonts made of Brussels porcelain. Including one with a statue of Mary.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #608

    Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.

    A mask of carved wood, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 47 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.

    A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #467

    Een lot van zeven spekstenen amuletten.

    A lot of seven soapstone amulets.
    No longer available
    Dim. +- 7 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #582
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.

    A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.
    No longer available
    Dim. 208 x 124 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #555

    Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.

    A chest-on-chest with 3 drawers at the bottom and 6 at the top.
    No longer available
    Dim. 170 x 103 x 52cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #428

    Een plastic vintage klokje in chrome uitvoering op tulpvoet gemerkt Staiger West Germany.

    A plastic vintage clock in chrome finish on a tulip base marked Staiger West Germany.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More