#390
Een naaitafeltje van gefineerd mahoniehout met spiegel binnenin het klapblad. XIXde eeuw.
Table à ouvrage en placage d’acajou avec miroir abattant. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#584Henri De Braekeleer
“De lezeres”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
“La liseuse”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Clowns”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Clowns”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#23Wade, England
Een lot van vierentwintig diertjes van meerkleurig porselein.
Lot de 24 petits animaux en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#28
Een humidor van gefineerd hout, versierd met inlegwerk. Eerste helft XXe eeuw.
Humidor en bois de placage aux incrustations. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#485Ecuador
Trois colliers sertis de perles en bois, de boules en argent et de céramique et un pendentif décoré de grenouilles.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#369
Een Louis-Philippe armstoel van mahoniehout met stoffen bekleding. XIXe eeuw.
Fauteuil Louis-Philippe en acajou recouvert de tissu. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#169Jean TimmermansPeriod: 1899 - 1986
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 160 / 180 -
#278
Een inktpot van kleurloos geslepen kristal. Ierland, XIXe eeuw.
Encrier en cristal taillé incolore. Irlande, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 85 / 100 -
#239Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Stoomschip in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau à vapeur dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 160 / 180 -
#686
Eikenhouten tafel. Zwaar gesculpteerd.
Table en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 400 -
#516
Vier eikenhouten stoelen in renaissancestijl, bekleed met blauw leder.
Quatre chaises en chêne de style Renaissance recouvertes de cuir bleu.No longer availableEstimate: € 60 / 100