Similar lots by type
-
#741Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.
Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 32 / 40 -
#621Een olie- en azijnstelletje met mosterdpot van blauw en wit aardewerk met een immortelle de Saxe-decor.
Une garniture à condiments comprenant un pot à moutarde, huilier et vinaigrier, en faïence blanche et bleue, avec un décor immortelle de saxe.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#7Drie Engelse borden uit de reeks ‘Cry of London’. De eerste twee gemerkt van Crown Devon en één van Adams.
Trois assiettes de la série “Cry of London”. Deux avec marque Crown Devon et une Adams.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#328Een schotel en een bord van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. De eerste gemerkt ‘Carltonware’, het andere van Wedgewood naar een ontwerp van Clarice Cliff.
Un plat et une assiette en faïence polychrome à décor de fleurs. Le premier marqué Carltonware, l’autre par Wedgewood d’après un modèle de Clarice Cliff.No longer availableDim. b: 32 & Ø: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#43Een lot van 13 verschillende honingpotten, waarvan enkele van Méli. Eén met gerestaureerd deksel.
Lot de treize pot à miel, dont certains à la marque Méli. Un couvercle restauré.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#357Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.
Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.
Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#61Een lot van zes stuks Belgisch aardewerk.
Lot de six objets en faïence belge.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 35 / 50 -
#53Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.
Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#111Jan CockxPeriod: 1891-1976Een bord van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Assiette en grès polychrome. Signature au verso.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#158F. Moulaers“Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.
“Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#3MoorcroftEen klein ovaal vaasje van meerkleurig aardewerk met een bloem in het decor.
Petit vase ovale en faïence polychrome décoré d’une fleur.No longer availableDim. b: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#147Een poserende dame van terracotta met bronskleurige patina.
Dame posant. Sculpture en terre cuite à patine bronzée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#377Een vaas van beschilderd glas en één van Frans aardewerk, beide gemonteerd als lamp. De tweede onderaan gemerkt.
Un vase en verre peint et un autre en faïence française, les deux montés en lampe et la deuxième avec marque sous la base.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#561D LoreinPeriod: 12/01/92Aardewerken vrouwelijke torso.
Un torse féminin en terre cuite.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#167Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#748BOCHZeldzaam stuk in vorm van een gestileerde eend . Geelgroen met gouden accenten. Met label.
Pièce rare en forme de canard stylé. Jaune-vert et accents dorés. Porte une étiquette.No longer availableDim. H: 20 cm L: 32 cmEstimate: € 36 / 40 -
#323Een lot van zes stuks Belgisch aardewerk.
Lot de six pièces en faïence belge.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#761BochZwarte, geribde vaas. Gemerkt nr 1330.
Un vase à rayures noir. Porte la marque n° 1330.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#103Een paar vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Gemerkt van de Porseleinen bijl. XVIIIe eeuw. Deksels ontbreken.
Paire de vases en faïence de Delft bleue et blanche. Marque de la Porseleyne Byl. XVIIIe siècle. Couvercles manquent.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#311Tsjechisch aardewerk. Mandje en vaas.
Panier et vase en faïence tchécoslovaque.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 20 / 40 -
#451Twee haantjes van groen geglazuurd pijpaarde.
Deux coqs en terre de pipe à glaçure verte.No longer availableDim. H 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#88Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Frankrijk, XIXe eeuw.
Pot à tabac en faïence bleue et blanche à couvercle en laiton. France, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#107Een balustervaas van meerkleurig Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence polychrome de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#171“Springende jachtwinden”. Een groep van groengepatineerd zamak op een sokkel van zwart marmer.
“Lévriers sautants”. Un groupe en régule patiné vert sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. L: 57,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#736Nouveau commentaire sur l’ordonnance criminelle du mois d’août 1670, Ed. Debure, Paris, 1759. IN-octavo, bruine lederen band.
Nouveau commentaire sur l’ordonnance criminelle du mois d’août 1670, Ed. Debure, Paris, 1759. IN-octavo, bande en cuir brun.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#293Grote schenkkan in okerglas met planten motief en tinnen deksel.
Une grande verseuse en verre de couleur ocre avec motifs de plantes et un couvercle en étain.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 45 / 50 -
#667Lot Boeken over Hedendaagse kunst bestaande uit:‘Albert Poels’ : Jochems Teo; Uitgeverij De Vroente/ Kasterlee 1978. Hardcover in stofhoes. Zeer goede staat‘Etsen Floris Jespers’: Carpentier-Lebeer, Griet; Stichting Mercator-Plantijn jaren 1980. Hardcover met stofwikkel. Goede staat.‘ Oscar Jespers’: Boyens, José; Stichting Mercator-Plantijn, Antwerpen 1982. Hardcover met stofwikkel. In zeer goede staat.‘Geo Sempels’: Berckx, Paul; Uitgeverij Lannoo, Tielt 1988. Hardcover met stofwikkel. In(..)
Lot comprenant des livres sur l’art moderne:- “Albert Poels”. Jochems Teo. Edition De Vroente/Kasterlee 1978. Couverture dure et anti-poussière. Très bon état.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#23Een grote en een kleine vaas van Vlaams aardewerk.
Un grand et un petit vase en faïence flamande.No longer availableDim. h: 30 & 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#146Een eikenhouten buffetkast met twee deuren naast drie grote en twee kleine laden.
Un buffet en chêne à cinq portes et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 200 / 240 -
#370Vier verschillende halssnoeren van ivoor en twee verschillende armbanden.
Quatre colliers différents en ivoire et deux bracelets différents.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#689Armand Rassenfosse“Naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
“Nu”. Dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 6à / 100 -
#292Jan Cels“Winters weidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pré sous la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#41Een gedraaid notenhouten wandkapstok met twee grote en vier kleine uitplooibare haken. Kleine restauratie.
Porte manteau mural en noyer tourné avec deux grands et quatre petits crochets pliants. Petite restauration.No longer availableDim. 45 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Een 18 karaats geel gouden geweven armband.
Un bracelet tissé en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 1,41 gEstimate: € 25 / 50 -
#412Dirk Baksteen“Zicht met molen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Paysage et moulin”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 10 x 12,5 cmEstimate: € 5à / 80

