Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.

Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.

Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.
Dim. h: 27 - 38 cm
SKU: 2410170057.
Category: Kristal.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #57
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #367
    Val St. Lambert

    Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘50.

    Vase en cristal mauve. Années 50.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #358

    Een coupe van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa.

    Coupe en cristal taillé. Partiellement colorée mauve dans la masse.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #318
    Daum, France

    Een kandelaar van kleurloos kristal met twee armen. Gemerkt.

    Candélabre en cristal incolore à deux bras. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #303

    Een lot van drie verschillende siervazen van kleurloos kristal. Allen gemerkt: Daum, Sèvres en Costa Boda.

    Un lot de trois vases en cristal incolore. Marques: Daum, Sèvres et Costa Boda.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #338
    Val St. Lambert

    Een lot van vijf rode en vijf groene glazen van geslepen kristal. Eéntje met schilfer.

    Lot de cinq verres rouge et cinq verres verts en cristal taillé. Un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #771

    Coupe in halfkristal, paarse kleur.

    Une coupe en semi-cristal de couleur mauve.
    No longer available
    Dim. L: 43 cm; B:21cm; H: 11 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #47
    Val St. Lambert

    Een zeshoekige asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Cendrier hexagonal en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #18

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.

    Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #287
    Val St. Lambert

    Een champagnekoeler van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Un seau à champagne en cristal taillé incolore. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #373

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.

    Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #702
    René Veris
    Period: °1940

    “Morbide 4e staat”. Een ets. Kunstenaarsproef, gesigneerd buiten de plaat.

    “Morbide 4e état”. Une eau-forte, épreuve d’artiste. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 59 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #418
    Colen

    Vier kleine etsen. Allen gesigneerd en genummerd op 200 exemplaren.

    Quatre petites eaux-fortes. Toutes signées et numérotées sur 200 exemplaires.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #370

    Vier verschillende halssnoeren van ivoor en twee verschillende armbanden.

    Quatre colliers différents en ivoire et deux bracelets différents.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #203

    Een schouwpendule van verguld brons in barokke stijl, getooid met drie allegorische personages en het uurwerk in een siervaas.

    Une pendule de cheminée en bronze doré, style baroque, décorée de trois personnages allégoriques et le mouvement dans un vase décoratif.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #225

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.

    Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.
    No longer available
    Dim. 8,06 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #3
    Moorcroft

    Een klein ovaal vaasje van meerkleurig aardewerk met een bloem in het decor.

    Petit vase ovale en faïence polychrome décoré d’une fleur.
    No longer available
    Dim. b: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268
    Van Esbroeck

    “Fluisterend koppel.” Een beeld van terracotta.

    “Couple qui murmure”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #240

    Een 18 karaats roze gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale toermalijn ± 1,20 ct. Naar een model van Tiffany.

    Une bague en or rose 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une tourmaline centrale de ± 1,20 ct. D’après un modèle de Tiffany.
    No longer available
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #270

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #686

    M.B. PATAUINO, Tractatus longe amplior et uberior quam allas, in quo de criminibus agitur, Venetiis, 1609. In-octavo, recente perkamenten band.

    M.B. PATAUINO, Tractatus longe amplior et uberior quam allas, in quo de criminibus agitur, Venetiis, 1609. In-octavo, bande récente en parchemin.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #661

    Een lot boeken uit de XIXe en vroeg XXe eeuw, waaronder misboeken, boeken over geneeskunde, enz. 15 exemplaren.

    Un lot de livres du XIXième siècle et début XXième siècle, dont des livres de messe, des livres dre médecine, etc. 15 exemplaires.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #235

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More