Similar lots by type
-
#1030Een halllantaarn van handgeschilderd glas met bloemenmotief.
Lanterne de vestibule en verre au décor peint à la main de fleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#1022Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1054Een halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule en verre et cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#784Een lot geel koper, bestaande uit twee ketels, een gieter, een melkkit en een pan.
Un lot d’objets en cuivre jaune comprenant un arrosoir, deux chaudrons, un bidon à lait et un poêlon.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#773Een samovar van rood en geel koper. Tijdperk Empire.
Un samovar en cuivre rouge et jaune. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1069Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#987Twee grote en een kleine koperen kandelaar.
Deux grands et un petit chandelier en cuivre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#1048Vijf messingen kandelaars.
Cinq chandeliers en laiton.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#792Een staande lamp van verzilverd metaal, versierd met bloemenranken. Kapjes ontbreken. Omstreeks 1900.
Lampadaire en métal argenté décoré de guirlandes fleuries. Sans abat-jour. Vers 1900.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40 / 60 -
#975Een messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met drie engeltjes en met bloemvormige glazen kapjes.
Lustre en laiton à trois branches de lumières décorées de trois angelots et aux abat-jour en verre de forme fleur.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1027Een metalen bureaulamp met tl-lamp. Medio XXe eeuw.
Une lampe de bureau en métal avec lumière néon. Mi XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1029Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.
Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#771Een antieke samovar van rood koper. De voet beschadigd.
Un samovar ancien en cuivre rouge. Le pied est endommagé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#1099Een hallantaarn van messing, versierd met saterkoppen en met een eivormige coupe van geslepen glas.
Lanterne de vestibule en laiton décorée de têtes de satyre et avec une coupe ovoïde en verre taillé.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#794Koperen bloempotstaander.
Piédestal en cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1104Een luchter met kristallen pendeloques.
Lustre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#1079Een koperen hanglantaarn met geslepen en gesatineerde glazen coupe, versierd met guirlandes.
Lanterne à suspendre en cuivre à coupe en verre taillé et satiné décorée de guirlandes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1085Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#927Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#955Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650 / 700 -
#839Een haardscherm van messing met een opengewerkt decor van strikken en bloemen en een centrale putto.
Un pare-feu en laiton avec un décor de fleurs et noeuds, et un putto.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
Een luchter met kristallen pendeloques.
Lustre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#782Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand candélabre d’église en laiton, style Baroque.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#1015Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#1105Een paar Chinese tuinstoelen van steen.
Paire de chaises en pierre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 850 / 950 -
#136“Jachtscène”. Een wandkleed uit de XIXe eeuw. We voegen er een detail van een tapisserie uit de XVIIe eeuw aan toe.
“Scène de chasse”. Tapisserie du XIXe siècle. Nous ajoutons un fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle.No longer availableDim. 145 x 187 & 50 x 101 cmEstimate: € 60 / 100 -
#916Een eikenhouten kist of trog met deksel op poten. XIXe eeuw.
Un coffre en bois sur pieds. XIXième siècle.No longer availableDim. 80 x 118 cmEstimate: € 100 / 160 -
#1008MuranoEen vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt.
Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque.No longer availableDim. h: 38 & 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1071Twee verschillende kruiken van meerkleurig aardewerk, waarbij één gemerkt van Becquet.
Deux différentes cruches en faïence polychrome dont une avec la marque de Becquet.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#330Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.
Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#235Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#710MahalPerzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 392 x 263 cmEstimate: € 200 / 260 -
#578Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 48,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1095Een Engelse armstoel in Georgianstijl van mahoniehout met vergulde details en de zit bekleed met gestreept fluweel.
Fauteuil anglais de style Georgian en acajou aux détails dorés. Siège recouverte de velours strié.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#180Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#263Een verzilverde set eierdopjes, zes stuks en een mosterdpothouder in Belgisch zilver van tweede gehalte (glas ontbreekt).
Garniture à 6 coquelets en métal argenté, ainsi qu’un moutardier en argent aux poinçons belges du deuxième titre (verre manque).No longer availableEstimate: € 40 / 50

