Similar lots by type
-
#389
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wytsman.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Porte une signature : Wytsman.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#550Victor AnthonisPeriod: 1862-1942
“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#394
“Madonna en kind.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd: E.T. (Eugène Tilly).
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Monogrammée E.T. (Eugène Tilly).No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#349Valentijn De WaelePeriod: 1918-2005
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Jonge veedrijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 77 cmEstimate: € 220 / 280 -
#719
“Stilleven met vis en uien”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Nature morte aux poissons et oignons”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 180 / 240 -
#699S. Mols
“Stadszicht met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville au pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#429Ben De Weerdt
“Dreef in het Peerdsbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue dans le Peerdsbos”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#364Eugène MahauxPeriod: 1874 - 1946
“Leiezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la Lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#368Joseph Théodore CoosemansPeriod: 1828 - 1904
“Landschap te Bosvoorde”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Paysage à Boisfort”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#709A. Drijvers
“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Nature morte aux fruits et aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#759L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369F. De Vleeschouwer
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#717Jean Caron
“Hoevezicht te Ganshoren. (Het Heike)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op verso gedateerd 1918.
“Vue de ferme à Ganshoren. Het Heike”. Huile sur panneau. Signée et au verso: 1918.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#655Léon CorthalsPeriod: 1877-1935
“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928. Tentoonstelling Corthals, Temse 1997.
“Portrait d’une dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1928. Exposition Corthals, Tamise 1997.No longer availableDim. 102 x 82 cmEstimate: € 300 / 400 -
#752Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Het lossen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Labeur au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 260 / 300 -
#740Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#615
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique au moulin à eau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#754Annie Rouschap
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 118 cmEstimate: € 100 / 150 -
#209Albert VaelPeriod: 1914 - 1981
“Schepen bij zonsondergang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#609J. Bonalini
“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
“Portrait d’un homme”. Huile sur toile. Signée. Restaurée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#704Antonio P. Limon
“Mexicaans meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite fille mexicaine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626
Een serie van negen gesculteerde stoelen. Einde XIXe eeuw. (enkele te restaureren).
Suite de neuf chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Fin XIXe siècle. Quelques dégâts et usures.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#352Ant. La Hache
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#341
“Ri Coëme”. Prof. Dr. Dirk Van der Cruyse. Ed. Antiqua. Tessenderlo, 1980.
“Ri Coëme”. Prof. Dr. Dirk Van der Cruyse. Ed. Antiqua. Tessenderlo, 1980.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#258Volkstedt
“Edel jongetje en meisje”. Een groepje van monochroom wit porselein. Gemerkt.
“Garçon et fille nobles”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#731
Lot bestaande uit twee borden van blauw en wit porselein, het ene versierd met een bloeiende struik en bamboe, het andere met bloementuilen. Beide met een barst in het plat. Verder een grote, hielloze blauw en witte schotel met een landschapsdecor, zwaar beschadigd. Alles China, tijdperk Qinglong.
Lot comprenant deux assiettes en porcelaine bleue et blanche, l’une décorée d’arbustes fleuries et de bambou, l’autre aux bouquets de fleurs. Les deux avec cheveu dans le creux. Ainsi qu’un plat en porcelaine bleue et blanche sans talon, très abîmé. Les trois Chine, époque Qinglong.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#764
Een vierhoekige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne carrée à suspendre en bronze et verre.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 260 / 280 -
#327
Een gevarieerd lot tin en koper bestaande uit o.a. twee olielampen, drie maatbekers enz.
Lot varié d’étains et de cuivres comprenant e.a. deux lampes à huile, trois mesures etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#765
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.
Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 130 / 150 -
#134Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#424Mizhar
Op zijde geschilderde Boeddhistische figuren in een gestileerde struik. Gesigneerd en gedateerd 1976. Schade aan glas.
Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.No longer availableDim. 75 x 91 cmEstimate: € 80 / 100 -
#519Victor Van BerckelaerPeriod: 1913-1975
“Stilleven met flessen”. Olieverf. Gesigneerd.
“Nature morte aux bouteilles”. Huile. Signée.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#321
Een sierstuk van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl, versierd met een bloemendecor in reliëf.
Pièce décorative en faïence polychrome de style art nouveau. Décor de fleurs en relief.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 55 / 60 -
#122C. Galle
“Christus aan het kruis”. Een XVIIe eeuwse ets naar een werk van Rubens.
“Le Christ crucifié”. Eau-forte du XVIIe siècle d’après Rubens.No longer availableEstimate: € 30 / 50