#253La MeridianaEen glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.
#19Urbain Gerlo“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#184Jules Raiot“Kempens landschap met fietser”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#430Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van +- 0,26 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with a central diamond of +- 0.26 ct and brilliants with a combined weight of 0.58 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#38Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
#234G. Hallumier“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’
#197Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.
Centerpiece of silver and cobalt blue glass. Consisting of a coupe supported by four Corinthian columns on a pedestal. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. Ø 29,5 - H. 36 cm 1845 g zilverEstimate: € 1000 / 1500 -
#342Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#26Een houten gesculpteerde krantenhouder met laden en marmeren blad.
A wooden sculpted newspaper holder with drawers and marble top.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#569Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).
A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).No longer availableDim. 29 x 23,5Estimate: € 200 / 300