Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.
Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.
Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.
Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.
Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.
Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.

Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.

Une défense brute d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0025/2019. 12,2 kg.
Dim. l: 122 cm
SKU: 1711200181.
Category: ivoor.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #181
Estimate: € 2000 / 2200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #173

    Een kleine Afrikaanse slagtand. Met CITES-certificaat. BE0023/2019. 3,7 kg.

    Une petite défense africaine. Avec certificat CITES. BE0023 / 2019. 3,7 kg.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 600 / 750
  • #127

    Een reizende Boeddha of Hotai van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

    Un Bouddha itinérant ou Hotai en ivoire finement sculpté et polychrome. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 cm
    Estimate: € 175 / 200
  • #87

    Afrikaanse vrouw met hoofddeksel”. Afrikaans ivoren snijwerk. Met CITES-certificaat. Pré 1975.

    Femme africaine avec coiffe. Sculpture en ivoire africain. Avec certificat CITES. Avant 1975.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #147

    “handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.

    marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #141

    Een paar gedeeltelijk bewerkte Afrikaanse slagtanden met vrouwenhoofden. Op houten sokkels. Met CITES-certificaat. 2,66 kg

    Une paire de défenses africaines partiellement sculptées avec des têtes de femmes. Sur socles en bois. Avec certificat CITES. 2,66 kg
    No longer available
    Dim. h: 40 & 52 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #201

    Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/00212019. 24,5 cm

    Une défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 00212019. 24,5 cm.
    No longer available
    Dim. l: 194 cm
    Estimate: € 4000 / 4500
  • #137

    “Man met paard en kat”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd.

    Homme avec cheval et chat . Un okimono en ivoire finement sculpté. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 cm
    Estimate: € 175 / 200
  • #191

    “Gezin met drie kinderen”. Een fijn gesculpteerde Chinees ivoren groep op houten sokkel.

    Famille avec trois enfants . Un groupe en ivoire chinois finement sculpté sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #183

    Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0022/2019. 9,9 kg.

    Défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0022/2019. 9,9 kg.
    No longer available
    Dim. l: 141 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #151

    Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg.

    Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 38 cm
    Estimate: € 500 / 600

Other lots in this auction

  • #278

    Een vierkante geslepen kristallen vaas met amberkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd 2007

    Un vase carré en cristal taillé à décor ambré. Signé et daté 2007.
    No longer available
    Dim. h: 39,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #366

    “Gestileerde olifant”. Geschilderd hout. Herstelling aan slurf.

    Éléphant stylisé . Bois peint. Réparation à la trompe.
    No longer available
    Dim. H. 153 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #96

    Een staande klok, zijdelings versierd met zuiltjes.

    Une horloge grand-père, décorée sur le côté avec des colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • Goebel, Germany

    “The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.

    No longer available
    Dim. h: 12 cm
  • #298

    Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe op verguld messingen voet.

    Un milieu-de-table avec une coupe en cristal taillé sur une base en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #136

    Een halfrond buffet met drie deuren en laden in de gordel. XIXde eeuw. Mahoniehout. Marmeren blad.

    Buffet demi-lune à trois portes et tiroirs en ceinture. XIXème siècle. Acajou. Dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 97 x 160 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #172
    Louis Crépin
    Period: 1828-1887

    “Dorpslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.

    Paysage de village . Huile sur toile. Signé et daté 1879.
    No longer available
    Dim. 35 x 43 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #81

    Vis van Murano-glas.

    Poisson en verre de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #339
    Capodimonte

    “Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.

    Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #97
    Val Saint Lambert
    Period: 1827 - 1875

    Vaas van geslepen kristal van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa (gemerkt en met label). We voegen een kleine blauwe kristallen pique-fleurs toe (zonder merken).

    Vase en cristal taillé de cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse (marqué et avec étiquette). On ajoute un petit pique-fleurs cristal bleu (sans marques).
    No longer available
    Dim. h: 25 en 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332
    Martinus Leonardus Middelhoek
    Period: 1898-1986

    “Op het terras”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    Sur la terrasse . Aquarelle. Signée et datée 1975.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #158

    “De bakkersvrouw”. een houten beeldhouwwerk.

    La boulangère . Une sculpture en bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More