Similar lots by type
-
#475Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#643Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40 / 60 -
#713Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.
Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#563Armand MarseilleEen oude pop met porseleinen hoofdje met slaapoogjes. Op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée à la tête en porcelaine et aux yeux dormeurs. Sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 400 / 600 -
#473Unica, BelgiumTwee oude poppen van kunststof. Beide gemerkt achteraan op het hoofd.
Deux poupées anciennes en plastic. Les deux marquées sur la nuque.No longer availableDim. h: 36 & 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#723Leonardo CollectionEen lot van vijf poppen met porseleinen hoofdjes en armen. Geen kleertjes.
Lot de cinq poupées aux têtes et bras en porcelaine. Sans vêtements.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#663Twee oude poppen van kunststof, waarbij één met slaapoogjes.
Deux poupées anciennes en plastique dont une aux yeux dormeurs.No longer availableDim. h: 50 & 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#633Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#653Een oude pop met porseleinen hoofd en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#673Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.
Poupée en plastique aux yeux dormeurs. Travail italien.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#533Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 80 -
#480Een antieke poppenkoets.
Un coche pour poupées antique.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#683Een oude pop met slaapoogjes en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
Poupée ancienne aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Marque sur la nuque.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#693L. Dake, AmsterdamVijf middelgrote en een kleine pop met porseleinen hoofdje en armpjes.
Cinq poupées de tailles moyennes et une petite à la tête et aux bras en porcelaine.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#828Een oude pop uit de jaren vijftig. Schade aan een voetje. We voegen er twee kleinere poppen van kunststof aan toe, waarbij één gemerkt van Schildkröte.
Ancienne poupée des années 50. Dégât à l’un des pieds. Nous ajoutons deux poupées plus petites en plastique dont une avec la marque de Schildkröte.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#593Unica BelgiumEen oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#483Twee oude poppen van kunststof, waarbij één Duitse.
Deux poupées anciennes en plastique dont une allemande.No longer availableDim. h: 40 & 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#553Unica BelgiumEen oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#583Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#543Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle. Sur support.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#447Een lotje Aziatisch brons, bestaande uit een antiek kommetje met een cloisonnédecor van pauwen en een voorstelling van een achtarmige Boeddha.
Petit lot de bronzes asiatiques comprenant un bol ancien à décor cloisonné de paons et une statuette représentant un bodhisattva à huit bras.No longer availableDim. Ø: 16 h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1Een opgezette reeënkop met houten muurbevestiging.
Une tête de cerf empaillée avec accroche murale.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 80 / 100 -
#121“Jeanne d’Arc”. Een groep van donkergepatineerd zamak naar een werk van Eugène Laurent.
“Jeanne d’Arc”. Groupe en régule à patine foncée d’après un oeuvre par Eugène Laurent.No longer availableDim. h: 66,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#575Een verlengbare tafel van mahoniehout in Regencystijl.
Table à allonges en acajou. Style Regency.No longer availableDim. b: 196 cmEstimate: € 120 / 200 -
#741Een gesculpteerde slagtand met een decor van een krokodil met een slang in de bek. Afrika.
Une défense en ivoire sculptée, décor de crocodile avec un serpent. Oeuvre africaine.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#737“Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catamogue.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#235Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants baguette ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 750 / 850 -
#81Een lot van zes grote stukken gesteenten, waaronder malachiet, enkele fossielen, groene kwarts, enz.
Lot de six pièces de pierre dure dont malachite, quelques fossiles, du quartz vert etc.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#160Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1 ct. et de diamants d’un poids total de 0,30 ct.No longer availableDim. 2,78 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#244Een marmeren sierstuk met een bronzen Medusahoofd. XIXe eeuws.
Pièce de décoration en marbre ornée d’une tête de Méduse. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#650Een achthoekige bijzettafel van gesculpteerd hout in renaissancestijl.
Une table d’appoint octogonale en bois sculpté, style Renaissance.No longer availableDim. h: 75 cm Ø: 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#526Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad. Marmer gebroken en voorpoot te restaureren.
Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 150 x 99 cmEstimate: € 120 / 200

